Pregled rezultata (Staza: Paul Ricard | Sezona: 65 | Utrka: 5 | Grupa: Pro - 1)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +1 +1 Dunnolop   Rich Weaving 1h26:43.515 79 3 1:03.023 211.01km/h 18.517s
02. +2 +2 Dunnolop   Grigoris Stephanakis + 14.466 79 2 1:02.964 210.43km/h 20.507s
03. +4 +4 Dunnolop   Robert Roar + 1:39.216 78 2 1:04.050 207.06km/h 19.116s
04. -3 -3 Yokomama   Kristjan Raamann + 1:39.640 78 3 1:03.967 207.05km/h 22.048s
05. -2 -2 Dunnolop   David Cabral + 1:42.248 78 2 1:05.082 206.94km/h 20.872s
06. +21 +21 Yokomama   Michal Kruk + 1:56.600 78 1 1:05.175 206.39km/h 20.100s
07. +1 +1 Dunnolop   Christian Aunkofer + 1:59.174 78 2 1:04.998 206.29km/h 23.299s
08. +25 +25 Contimental   Brad Marshall + 2:00.669 78 2 1:04.796 206.23km/h 18.017s
09. -4 -4 Dunnolop   Grant Crouch + 2:07.036 77 2 1:05.220 205.98km/h 19.075s
10. +9 +9 Yokomama   David Fuchs + 2:17.661 77 2 1:05.094 205.57km/h 17.782s
11. -1 -1 Dunnolop   Ronaldo Serafim + 2:18.514 77 2 1:03.868 205.54km/h 18.319s
12. Bez promjene ±0 Yokomama   Peter Thompson + 2:18.954 77 2 1:04.173 205.52km/h 20.350s
13. -4 -4 Dunnolop   Richard Luijendijk + 2:24.330 77 2 1:05.123 205.32km/h 19.971s
14. +2 +2 Yokomama   Gert Oskarsson + 2:35.699 77 2 1:05.448 204.88km/h 17.630s
15. +6 +6 Yokomama   Stephen Heathorn + 2:38.554 77 2 1:04.926 204.77km/h 22.106s
16. -1 -1 Yokomama   Wayne Edwards + 2:41.242 77 3 1:04.885 204.67km/h 19.241s
17. -4 -4 Yokomama   Zsolt Sudár + 2:48.426 77 2 1:04.911 204.40km/h 17.801s
18. -12 -12 Dunnolop   Max Scorinoff + 2:48.923 77 2 1:05.726 204.38km/h 21.616s
19. -2 -2 Yokomama   Peter Peyper + 2:50.319 77 3 1:04.388 204.32km/h 17.740s
20. -9 -9 Yokomama   Laszlo Birkas + 2:50.553 77 3 1:05.335 204.31km/h 18.147s
21. +3 +3 Yokomama   Marcin Wyrwał + 2:56.176 77 2 1:05.289 204.10km/h 20.398s
22. +8 +8 Yokomama   Uilton Santos + 2:59.746 77 1 1:04.967 203.97km/h 21.521s
23. Bez promjene ±0 Contimental   Valter Polsaque + 3:02.787 77 2 1:05.200 203.85km/h 18.330s
24. -10 -10 Yokomama   Marcin Skrzypiec + 3:03.991 77 3 1:04.917 203.80km/h 18.458s
25. -5 -5 Yokomama   Ignas Šiaudkulis + 3:04.531 77 2 1:05.550 203.78km/h 18.338s
26. +5 +5 Contimental   Alin Berescu + 3:08.716 77 2 1:05.709 203.63km/h 20.332s
27. +1 +1 Yokomama   Pablo Maestre + 3:19.654 76 1 1:05.619 203.21km/h 28.114s
28. +1 +1 Yokomama   Aurore Bouchard + 3:28.781 76 2 1:05.321 202.87km/h 21.421s
29. +3 +3 Contimental   Csaba Jánossy + 3:35.602 76 3 1:05.383 202.62km/h 19.407s
30. -4 -4 Yokomama   Aleksandar Milanov + 3:44.205 76 2 1:06.343 202.29km/h 19.597s
31. -13 -13 Yokomama   David Smith + 3:46.574 76 3 1:04.520 202.21km/h 23.025s
32. +2 +2 Contimental   Jaro Deren + 3:47.085 76 2 1:05.650 202.19km/h 20.694s
33. -8 -8 Yokomama   Felipe Mion + 3:50.486 76 3 1:05.411 202.06km/h 22.291s
34. +5 +5 Avonn   Daniele Bandoni + 3:54.887 76 1 1:06.838 201.90km/h 21.596s
35. Bez promjene ±0 Contimental   Mathias Palette + 4:27.307 75 3 1:06.235 200.70km/h 18.544s
36. -14 -14 Avonn   Jean Ardila + 4:49.164 75 2 1:07.131 199.90km/h 22.214s
37. Bez promjene ±0 Avonn   Lakatos Zoltán + 5:48.224 74 1 1:07.702 197.78km/h 26.594s
38. Bez promjene ±0 Contimental   Sergio Niebla Garcia + 5:48.752 74 2 1:07.348 197.76km/h 21.943s
39. -3 -3 Contimental   Fernando Melchior + 6:42.098 73 3 1:07.589 195.88km/h 18.341s