Pregled rezultata (Staza: Bremgarten | Sezona: 65 | Utrka: 8 | Grupa: Pro - 1)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +4 +4 Dunnolop   Rich Weaving 1h15:25.324 42 2 1:44.070 243.27km/h 18.788s
02. -1 -1 Dunnolop   Grigoris Stephanakis + 1.704 42 2 1:43.885 243.18km/h 21.526s
03. -1 -1 Dunnolop   Grant Crouch + 27.966 42 3 1:44.128 241.78km/h 16.801s
04. -1 -1 Dunnolop   David Cabral + 34.388 42 2 1:45.346 241.44km/h 20.871s
05. -1 -1 Yokomama   Kristjan Raamann + 50.500 42 2 1:45.734 240.59km/h 20.138s
06. +1 +1 Dunnolop   Richard Luijendijk + 56.521 42 2 1:45.888 240.27km/h 19.783s
07. +3 +3 Yokomama   Marcin Skrzypiec + 1:03.346 42 2 1:46.174 239.91km/h 18.803s
08. +15 +15 Yokomama   Marcin Wyrwał + 1:09.971 42 1 1:45.965 239.57km/h 22.624s
09. +2 +2 Yokomama   David Fuchs + 1:10.167 42 2 1:45.726 239.56km/h 17.816s
10. -1 -1 Dunnolop   Ronaldo Serafim + 1:17.744 42 2 1:45.919 239.16km/h 17.701s
11. +9 +9 Yokomama   Laszlo Birkas + 1:27.086 42 2 1:46.631 238.68km/h 19.161s
12. Bez promjene ±0 Yokomama   Peter Thompson + 1:27.295 42 2 1:46.255 238.67km/h 20.892s
13. -7 -7 Dunnolop   Christian Aunkofer + 1:28.828 42 2 1:46.441 238.59km/h 20.996s
14. +1 +1 Dunnolop   Robert Roar + 1:31.492 42 2 1:45.462 238.45km/h 20.857s
15. -2 -2 Yokomama   Stephen Heathorn + 1:39.586 42 2 1:46.404 238.03km/h 20.888s
16. +11 +11 Contimental   Jaro Deren + 1:39.983 42 2 1:45.723 238.01km/h 18.199s
17. -9 -9 Yokomama   David Smith + 1:44.743 42 2 1:46.224 237.77km/h 21.633s
18. -4 -4 Yokomama   Zsolt Sudár + 1:51.851 41 2 1:46.660 237.40km/h 19.577s
19. +6 +6 Dunnolop   Max Scorinoff + 1:56.559 41 1 1:47.537 237.16km/h 23.239s
20. +8 +8 Yokomama   Michal Kruk + 1:58.488 41 1 1:47.009 237.06km/h 20.922s
21. -2 -2 Avonn   Jean Ardila + 2:04.745 41 2 1:46.408 236.74km/h 21.799s
22. +4 +4 Yokomama   Peter Peyper + 2:07.067 41 3 1:46.624 236.63km/h 19.689s
23. -2 -2 Contimental   Valter Polsaque + 2:27.565 41 2 1:47.672 235.59km/h 21.116s
24. -8 -8 Yokomama   Wayne Edwards + 2:40.159 41 3 1:47.160 234.96km/h 18.763s
25. +7 +7 Contimental   Csaba Jánossy + 2:41.772 41 2 1:48.075 234.87km/h 18.123s
26. +4 +4 Yokomama   Pablo Maestre + 2:46.372 41 1 1:48.137 234.64km/h 22.785s
27. +4 +4 Contimental   Sergio Niebla Garcia + 2:48.443 41 2 1:47.762 234.54km/h 18.898s
28. +9 +9 Yokomama   Aurore Bouchard + 2:53.201 41 2 1:47.583 234.30km/h 19.733s
29. -7 -7 Contimental   Alin Berescu + 2:55.173 41 2 1:48.436 234.21km/h 20.253s
30. -13 -13 Yokomama   Uilton Santos + 2:55.701 41 4 1:46.343 234.18km/h 21.663s
31. +3 +3 Avonn   Daniele Bandoni + 2:58.431 41 2 1:48.300 234.04km/h 20.093s
32. -14 -14 Yokomama   Felipe Mion + 3:02.926 41 1 1:49.163 233.82km/h 25.064s
33. -4 -4 Contimental   Brad Marshall + 3:05.243 41 2 1:47.905 233.70km/h 17.596s
34. -10 -10 Yokomama   Ignas Šiaudkulis + 3:14.040 41 2 1:48.732 233.27km/h 18.125s
35. -2 -2 Avonn   Lakatos Zoltán + 3:19.194 41 1 1:49.574 233.01km/h 23.483s
36. Bez promjene ±0 Contimental   Mathias Palette + 3:35.214 40 2 1:49.012 232.23km/h 18.227s
37. -2 -2 Contimental   Fernando Melchior + 4:16.522 40 2 1:49.039 230.22km/h 29.681s
38. Bez promjene ±0 Yokomama   Aleksandar Milanov + 5:26.231 39 3 1:50.540 226.91km/h 19.374s