Pregled rezultata (Staza: Silverstone | Sezona: 65 | Utrka: 9 | Grupa: Pro - 1)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Grigoris Stephanakis 1h28:36.113 60 2 1:24.880 208.78km/h 20.983s
02. +3 +3 Yokomama   Kristjan Raamann + 0.264 60 1 1:25.997 208.77km/h 24.093s
03. +7 +7 Dunnolop   Rich Weaving + 5.337 60 1 1:25.015 208.57km/h 21.572s
04. +15 +15 Contimental   Alin Berescu + 20.245 60 1 1:25.411 207.98km/h 21.110s
05. +3 +3 Yokomama   Wayne Edwards + 35.564 60 2 1:25.706 207.39km/h 19.492s
06. -4 -4 Yokomama   Marcin Skrzypiec + 37.003 60 1 1:26.463 207.33km/h 18.727s
07. +18 +18 Contimental   Brad Marshall + 37.269 60 1 1:26.427 207.32km/h 21.712s
08. +3 +3 Dunnolop   Grant Crouch + 43.880 60 1 1:26.748 207.07km/h 18.716s
09. +4 +4 Yokomama   Zsolt Sudár + 43.996 60 1 1:26.556 207.06km/h 21.740s
10. -4 -4 Yokomama   Peter Thompson + 47.158 60 1 1:26.809 206.94km/h 23.858s
11. +9 +9 Yokomama   Gert Oskarsson + 47.732 60 1 1:27.019 206.92km/h 18.963s
12. -3 -3 Dunnolop   David Cabral + 56.413 60 1 1:27.487 206.58km/h 22.862s
13. +14 +14 Dunnolop   Ronaldo Serafim + 59.126 60 1 1:27.180 206.48km/h 19.736s
14. -10 -10 Dunnolop   Richard Luijendijk + 1:01.885 60 2 1:26.811 206.37km/h 18.947s
15. +7 +7 Yokomama   David Smith + 1:04.969 60 1 1:26.733 206.26km/h 19.355s
16. -2 -2 Yokomama   Stephen Heathorn + 1:05.151 60 1 1:27.071 206.25km/h 25.432s
17. -1 -1 Dunnolop   Robert Roar + 1:05.580 60 2 1:25.763 206.23km/h 18.183s
18. -6 -6 Dunnolop   Christian Aunkofer + 1:07.907 60 1 1:27.012 206.14km/h 22.105s
19. -1 -1 Contimental   Valter Polsaque + 1:11.447 60 2 1:26.537 206.01km/h 18.269s
20. -17 -17 Yokomama   Felipe Mion + 1:15.364 60 1 1:27.401 205.86km/h 27.359s
21. Bez promjene ±0 Yokomama   Laszlo Birkas + 1:23.929 60 1 1:27.870 205.53km/h 22.655s
22. +2 +2 Yokomama   Michal Kruk + 1:25.737 59 2 1:26.038 205.46km/h 19.371s
23. -8 -8 Yokomama   Marcin Wyrwał + 1:26.102 59 2 1:26.002 205.45km/h 18.994s
24. +6 +6 Contimental   Csaba Jánossy + 1:30.446 59 2 1:26.679 205.28km/h 18.092s
25. -18 -18 Yokomama   David Fuchs + 1:33.038 59 2 1:26.198 205.19km/h 19.525s
26. Bez promjene ±0 Yokomama   Ignas Šiaudkulis + 1:33.646 59 1 1:27.396 205.16km/h 17.865s
27. +4 +4 Contimental   Jaro Deren + 1:41.645 59 1 1:27.695 204.86km/h 22.136s
28. +6 +6 Yokomama   Peter Peyper + 1:45.918 59 1 1:27.180 204.70km/h 21.263s
29. Bez promjene ±0 Contimental   Mathias Palette + 2:09.531 59 2 1:27.828 203.81km/h 17.912s
30. -2 -2 Dunnolop   Max Scorinoff + 2:11.950 59 2 1:27.931 203.72km/h 20.836s
31. +1 +1 Contimental   Sergio Niebla Garcia + 2:27.350 59 2 1:27.021 203.15km/h 22.322s
32. -15 -15 Yokomama   Uilton Santos + 2:45.692 59 2 1:27.622 202.47km/h 18.783s
33. +3 +3 Avonn   Daniele Bandoni + 3:04.942 58 2 1:28.767 201.76km/h 22.627s
34. -1 -1 Yokomama   Aurore Bouchard + 3:09.622 58 1 1:27.908 201.59km/h 27.432s
35. Bez promjene ±0 Avonn   Jean Ardila + 3:56.824 58 2 1:29.937 199.87km/h 22.186s
36. +2 +2 Contimental   Fernando Melchior + 4:05.195 58 2 1:29.562 199.57km/h 22.166s
37. Bez promjene ±0 Avonn   Lakatos Zoltán + 4:50.401 57 1 1:30.547 197.96km/h 24.204s
38. -15 -15 Yokomama   Pablo Maestre + 5:46.061 56 4 1:29.993 196.02km/h 18.030s
39. Bez promjene ±0 Yokomama   Aleksandar Milanov + 8:52.023 54 2 1:32.914 189.78km/h 21.154s