Tablica (Grupa: Master - 5)

Izaberi drugu grupu:

Pokaži rezultate utrke:              
  # Gume Nac Ime 1234567891011121314151617Bodova
Retained 01. Belgium  Dominiek Van West - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 02. Italy  Daniele Bontempo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 03. Poland  Rafal Celejewski - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 04. Hungary  Gábor Safranyik - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 05. Belgium  Domien Luts - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 06. France  Collin Clément - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 07. England  Andy Goodall - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 08. Latvia  Ilmars Licitis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 09. Romania  Tekin Mustafa - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 10. Greece  Apostolis Goutzos - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 11. Netherlands  Jay De Snoo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 12. Canada  Alex Holland - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 13. Lithuania  Evaldas Ruseckas - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 14. Serbia  Dejan Denković - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 15. England  Tim Villars - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 16. Belgium  Patrick Urlings - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 17. Cuba  Sergey Shinkevich - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 18. France  Christophe Dumont - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 19. France  Jean-françois Charbinat - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 20. England  Geoff Atkin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 21. Bangladesh  Tan S Lake - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 22. Brazil  Miguel Bain - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 23. Estonia  Andreas Ramann - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 24. Netherlands  Mikael Brostrom - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 25. Argentina  Florencia Caro - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 26. Brazil  Alexandre Reis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 27. Turkey  Mert Büyükakar - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 28. France  Marco Gianni - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 29. Hungary  Erika Csomay - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 30. Italy  Filippo Latino - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 31. Neobjavljen dobavljač guma Wales  David Jones-Winkley - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 32. Sweden  Michaela Källström - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Greece  Thanos Tsial - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 34. Greece  Nick Tsagarakis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 35. England  William Day - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 36. Vietnam  Duong Cuong - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 37. Poland  Piotrek Siekierka - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 38. Finland  Mikko Suhonen - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 39. Neobjavljen dobavljač guma Spain  Gonzalo Alvarez - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 40. Poland  Rafał Jędrzejewski - - - - - - - - - - - - - - - - - 0