Statistika

Statistika najboljih izvedbi
Timske statistike
Igračke aktivne statistike
Statistika Foruma
Nacionalna statistika
Ostale statistike
Statistika postignuća
Statistika osoblja
GPRO Pretplatnička statistika

Rang lista sezone sa jednom velikom utrkom

Odaberite klase:

 
Stranica [12 3 ... 95 96 97 » Brzo idi na stranicu:
# Gume Ime i prezime Nac Grupa Ukupno vrijeme sezone
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle7 Elite 22:22:07.285s
2. Bridgerock Nevzat Kasapoglu Elite + 0:15:22.370s
3. Hancock George Slater Elite + 0:21:32.239s
4. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:22:28.122s
5. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:23:34.440s
6. Michelini Jan Velske2 Elite + 0:25:58.849s
7. Bridgerock Dmitry Nechitailo Elite + 0:28:59.276s
8. Michelini Daniel Comalada Elite + 0:30:56.652s
9. Bridgerock Joachim Rang Master - 5 + 0:31:32.698s
10. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:32:17.501s
11. Contimental Jasper Coosemans Elite + 0:34:03.756s
12. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:36:30.892s
13. Badyear Robin Goodey Elite + 0:36:34.868s
14. Contimental Róbert László2 Elite + 0:36:58.521s
15. Badyear Ahmet Sonverdi Elite + 0:38:33.636s
16. Badyear Tan S Lake Elite + 0:44:21.167s
17. Badyear Alix Martin Elite + 0:44:29.876s
18. Michelini Carlos Esparza Elite + 0:44:36.847s
19. Michelini Alan Horsley Elite + 0:45:50.681s
20. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:47:56.316s
21. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:49:17.207s
22. Dunnolop Henrique Hughes Paunero Master - 2 + 0:51:32.398s
23. Badyear Theodosis Vogiatzis Elite + 0:51:32.545s
24. Yokomama Viktor Dyankov Master - 1 + 0:52:04.674s
25. Yokomama Yug Desai1 Elite + 0:53:47.868s
26. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:56:19.022s
27. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:58:20.503s
28. Badyear Farcy Génel Master - 2 + 0:58:23.210s
29. Michelini Nestor Vicente Master - 3 + 0:58:29.006s
30. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:59:08.986s
31. Yokomama Maxim Egorov Master - 3 + 0:59:39.701s
32. Dunnolop Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:59:57.973s
33. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 1:00:55.968s
34. Yokomama Christer Andersson Master - 2 + 1:01:09.250s
35. Yokomama Alberto Perez Master - 3 + 1:01:12.628s
36. Badyear Martynas Bražėnas Master - 4 + 1:01:23.396s
37. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 1:01:52.706s
38. Contimental Kostas Laskaridis Elite + 1:01:57.904s
39. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 1:02:20.267s
40. Badyear Emil Kwiatkowski Master - 2 + 1:02:42.499s
41. Yokomama Bora Janić Master - 1 + 1:03:17.550s
42. Contimental Alex Ilushenko Master - 5 + 1:03:26.652s
43. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 1:03:39.221s
44. Contimental Rogerio Mandler Elite + 1:04:04.859s
45. Contimental Joel Viitikko Elite + 1:04:13.450s
46. Badyear Daniel Mason Master - 4 + 1:04:29.379s
47. Badyear Flavio Mendiković Master - 3 + 1:06:18.897s
48. Badyear Ross Proud Elite + 1:07:05.587s
49. Badyear Adam Dzido Master - 4 + 1:07:25.430s
50. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 1:07:33.772s
51. Hancock Sergey Shinkevich Elite + 1:08:39.331s
52. Yokomama Łukasz Rutkowski Pro - 11 + 1:08:48.103s
53. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 1:09:08.378s
54. Yokomama Pieterjan Staessen Master - 4 + 1:09:14.272s
55. Dunnolop Dominik Krowiak Master - 4 + 1:09:14.945s
56. Badyear Hans Mörtsjö Master - 2 + 1:09:23.606s
57. Badyear Sergei Gordov Elite + 1:09:28.884s
58. Yokomama Níkos Mpalkámos Master - 4 + 1:09:45.560s
59. Contimental Jônatas Paiva Pro - 14 + 1:09:59.283s
60. Yokomama Mikko Suhonen Pro - 23 + 1:09:59.305s
61. Yokomama Sean Hillier Master - 4 + 1:10:10.879s
62. Dunnolop Aleksey Titarenko Pro - 7 + 1:10:24.398s
63. Yokomama Josh Clark Pro - 23 + 1:10:25.775s
64. Badyear Greg Tierney Master - 1 + 1:10:47.857s
65. Yokomama Paul Williams Master - 5 + 1:11:05.489s
66. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 1:11:05.979s
67. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 1:11:07.798s
68. Yokomama Andrej Rilke Master - 5 + 1:11:18.343s
69. Dunnolop Diogo Abdalla Pro - 11 + 1:11:20.481s
70. Hancock Aleksandar Aleksandrov Master - 5 + 1:11:35.227s
71. Yokomama Thomas Uvyn Pro - 7 + 1:11:44.907s
72. Badyear Joan Centellas Pro - 7 + 1:12:02.639s
73. Badyear Jussi Mäenpää Master - 2 + 1:12:09.603s
74. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 1:12:11.746s
75. Dunnolop Mélanie Delhaye Master - 4 + 1:12:26.655s
76. Yokomama Jose Filipe Pro - 13 + 1:12:29.486s
77. Contimental Alexander Kateliev Master - 1 + 1:12:37.497s
78. Contimental Shersh Khandelwal Master - 3 + 1:12:47.239s
79. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 1:12:50.419s
80. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 4 + 1:13:02.610s
81. Yokomama Harsh Sheth Master - 2 + 1:13:03.336s
82. Badyear Pablo Fernandez Master - 1 + 1:13:07.435s
83. Yokomama Stephane Verly Pro - 2 + 1:13:16.497s
84. Badyear Stefano Mana Master - 1 + 1:13:17.220s
85. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 1:13:20.086s
86. Dunnolop Stefan Gommans Master - 4 + 1:13:30.081s
87. Yokomama Florencia Caro Master - 4 + 1:13:30.463s
88. Contimental Mike Osintsev Master - 1 + 1:13:41.997s
89. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 1:13:45.206s
90. Yokomama Arnoldas Molis Master - 4 + 1:13:47.674s
91. Dunnolop Luis Ferreira Pro - 13 + 1:13:55.062s
92. Badyear Mark Van Daalen Pro - 23 + 1:14:32.791s
93. Badyear Roland Jakobsson Master - 5 + 1:14:36.795s
94. Contimental Ronaldo Serafim Master - 5 + 1:14:37.416s
95. Dunnolop Michael Armbruster Pro - 19 + 1:14:47.146s
96. Contimental Leandro Sereno7 Master - 2 + 1:15:02.392s
97. Yokomama Andrea Squizzato Master - 3 + 1:15:10.682s
98. Yokomama Gino Falco Master - 4 + 1:15:11.955s
99. Badyear Aleksej Sutkin Master - 4 + 1:15:13.411s
100. Contimental Maciej Młynek Master - 1 + 1:15:33.539s
Stranica [12 3 ... 95 96 97 » Brzo idi na stranicu: