Brasilia

Krug Tehnički podaci
Lokacija: Brazil Snaga: 16
Datum: Nije u kalendaru Upravljanje: 15
Dužina utrke: 301.1km Ubrzanje: 7
Krugova: 55 Aerodinamički potisak: Srednja
Dužina kruga: 5.475 km Pretjecanje: Teško
Prosječna brzina: 210.98 km/h Čvrstoća ovjesa: Tvrda
Velika nagrada održana: 20 Potrošnja goriva: Visoka
Broj zavoja: 12 Trošenje guma: Srednja
Ulazak/izlazak iz boksa: 13.5s Grip razina: Normalno
Kategorija: bivša F1
Rekordi
Pregled najbolje krugove kvalifikacija svih menadžera
Sezona Najbolji kvalifikacijski krug
S69, R10
26 Ožu, 2019
Alpo Kaakinen 1:35.247s
Sezona Master
S69, R10
23 Ožu, 2019
Dmitry Nechitailo 1:36.466s
Sezona Pro
S63, R4
13 Velj, 2018
Mihail Golovanov 1:37.676s
Sezona Amateur
S69, R10
25 Ožu, 2019
Pedro Nazaré 1:39.936s
Sezona Rookie
S49, R15
16 Lis, 2015
Gary Mullins 1:42.998s
Pogledaj najbolje krugove utrka svih menadžera
Sezona Rekord staze
S69, R10
26 Ožu, 2019
Mihail Morozov 1:33.412s
Sezona Master
S63, R4
13 Velj, 2018
Rui Silva 1:36.330s
Sezona Pro
S69, R10
26 Ožu, 2019
Tom Seib 1:37.054s
Sezona Amateur
S51, R15
23 Velj, 2016
Szente Szabolcs 1:38.523s
Sezona Rookie
S47, R14
9 Lip, 2015
Andrea D`Agostino 1:40.110s
Opis

Staza Autodromo Internacionale Nelson Piquet nalazi se u Braziliji, glavnom gradu Brazila i dugačka je 5,475 km.Prvobitno ime Autodromo de Brazilija, iz 1974.godine, kasnije je promijnjeno u čast legendarnog vozača.Prva Formula 1 utrka održana je ovdje na kraju sezone 1974 godine , ali nije bila natjecateljskog karaktera.

Od 1995. staza je iznajmljena jednoj od kompanija Nelsona Piqueta, ali je 2006. vlada brazilskog Federalnog distrikta, ponovno preuzela kontrolu i upravljanje ovom stazom, zbog lošeg održavanja i upravljanja stazom od strane spomenute kompanije.

Povijest
Sezona Utrka Pobjednik Pole pozicija Najbrži krug
13 2 Martynas Molneris
1h32:55.606s
Martynas Molneris
3:13.108s
Martynas Molneris
1:36.466s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
15 13 Heidi Aareskoski1
1h30:04.823s
Heidi Aareskoski1
3:12.411s
Heidi Aareskoski1
1:36.442s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
17 16 Leandro Sereno1
1h30:15.300s
Jari Aareskoski3
3:13.439s
Tomasz Wypych
1:36.400s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
23 15 Edvinas Pranculevicius1
1h30:16.833s
Edvinas Pranculevicius1
3:14.193s
Edvinas Pranculevicius1
1:36.712s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
26 Test staza Total test laps: 919807
Your test laps: ???
- Laila Britāle
1:35.593s
Prethodna testiranja
Rezultati testiranja
29 2 Toygun Senler3
1h33:50.036s
Toygun Senler3
3:12.614s
Toygun Senler3
1:35.634s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
32 4 Wojciech Uzikowski
1h29:53.027s
Wojciech Uzikowski
3:13.179s
Sergey Tuzhilov
1:36.419s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
35 16 Rimantas Sagatas1
1h30:34.716s
Rimantas Sagatas1
3:15.578s
Michael Novikov
1:37.195s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
37 10 Leandro Sereno5
1h30:08.284s
Sion Francis
3:13.137s
Sion Francis
1:36.642s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
40 12 Rimantas Sagatas2
1h39:25.748s
Rimantas Sagatas2
3:26.309s
Rimantas Sagatas2
1:36.334s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
42 2 Vsevolod Demydov2
1h30:07.930s
Roland Postle
3:12.805s
Vsevolod Demydov2
1:35.839s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
47 14 Vsevolod Demydov2
1h29:54.915s
Leandro Sereno6
3:15.086s
Vsevolod Demydov2
1:36.292s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
49 15 Jan Pavlicek
1h30:19.223s
Zdenek Hladik3
3:13.754s
Jan Pavlicek
1:36.588s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
51 15 Ioannis Dimitroglou
1h29:36.049s
Jukka Sireni
3:13.679s
Ioannis Dimitroglou
1:35.818s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
56 12 Rafael Mantovani
1h30:01.183s
Michał Wilczyński
3:13.682s
Grzesiek Jakubiak
1:35.924s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
60 12 Paulo Pinto
1h28:58.228s
Paulo Pinto
3:13.871s
Paulo Pinto
1:34.701s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
62 7 Christos Bobolis4
1h30:42.093s
Marek Hajnrych
3:13.572s
Sam Wainwright
1:35.155s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
63 4 Roland Postle5
1h30:24.850s
Christos Bobolis4
3:13.522s
Radek Czech
1:35.670s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
66 13 Pavel Buhharin
1h29:48.839s
Rafal Celejewski
3:12.347s
Łukasz Dudek
1:35.513s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
69 10 Mihail Morozov
1h28:38.662s
Alpo Kaakinen
3:12.398s
Mihail Morozov
1:33.412s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke
71 13 Roland Postle6
1h29:32.425s
Gonzalo Alvarez
3:28.338s
Gonzalo Alvarez
1:35.290s
Rezultati kvalifikacija
Pregled rezultata | Repriza zadnje utrke