Stranica « 1 2 3 ... 1995 [19961997 ... 2377 2378 2379 » Brzo idi na stranicu:
Začetnik Tema: Magyar Nyelvű Fórum 71347 odgovora
Dávid Guti
(Grupa Rookie - 67)



Teme: 1672
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59821 objavljeno 24 Ožu 2015, 18:06:11 Citat 
Oké, szuper. :)

Ez volt a kérdésem, mert már többször szerettem volna szabadságra menni, de nem mertem. :)
Lajos Veres
(Grupa Amateur - 104)


Teme: 668
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59822 objavljeno 24 Ožu 2015, 19:05:11 Citat 
Quote ( Peter Lukacs @ March 24th 2015,15:04:03 )

Nem a jelenleginel erosebb autorol beszelek, hanem a szezon kezdeten meglevonel erosebbrol. Az ev elejet hasonlitom a jovo ev elejehez - gazdasagi tervezes szempontjabol ennek van ertelme.


Nyilván így van, de én úgy értettem, hogy a bennmaradás könnyebb lesz, az meg így, hogy a szezon felénél ilyen autód van, ezen nem múlik. Ha nem erre gondoltál, akkor elnézést.

Quote ( Anita Kovács @ March 24th 2015,17:40:34 )

Ha meg levelezni tud a tulaj beállítani miért nem? Érdekes.... :)


Én is helyettesítettem már úgy valakit, hogy levelezni tudott, de beállítani nem. Akkor az volt az ok, hogy alapvetően nem volt netközelben, de néha be feljutott néhány percre, ennek idejét viszont nem tudta mindentől függetlenül megválasztani, szóval van ilyen. Az viszont tényleg érdekes, hogy ennyiszer így van.
Patrik Balogh
(Grupa Pro - 8)



Teme: 1196
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59823 objavljeno 24 Ožu 2015, 19:12:50 (zadnji uredio24 Ožu 2015, 19:13:31 od Patrik Balogh) Citat 
Quote ( Dávid Guti @ March 24th 2015,18:06:11 )

már többször szerettem volna szabadságra menni, de nem mertem. :)
Én egyáltalán nem szeretnék szabadságra menni, de néha a körülmények úgy adódnak...
Dávid Guti
(Grupa Rookie - 67)



Teme: 1672
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59824 objavljeno 24 Ožu 2015, 19:14:02 (zadnji uredio24 Ožu 2015, 19:15:11 od Dávid Guti) Citat 
Megint mondom, a kérdés nem erre irányult. :) Patrick már leírta a konkrét választ, amit köszönök is! :)

Nekem sokszor előfordul, hogy fellépek, de kb. 30 másodpercem van, megnézem a dolgokat, a leveleket - ha van új -, aztán ki is lépek. Ebbe nem férne bele a kvali, meg minden más. Nyilván erre szakítok máskor időt, elég sokat vagyok belépve.

Meg ugye ott van az az opció is, hogy valaki azért megy szabadságra, mert segítségre vágyik. ÉN is helyettesítettem már úgy, hogy szabadságra mentek. Így sokkal egyszerűbben át tudtam nézni a másik fél minden lényegesebb adatát...

Quote ( Patrik Balogh @ March 24th 2015,19:12:50 )

Én egyáltalán nem szeretnék szabadságra menni, de néha a körülmények úgy adódnak...


Ezzel egyetértek. Sosem mennék legszívesebben, de néha nagyon muszáj lenne, akkor pedig nem kerülnék kellemetlen helyzetbe semmilyen formában. :)
Tibor Szuromi
(Grupa Pro - 14)


Teme: 11911
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59825 objavljeno 24 Ožu 2015, 19:18:46 Citat 
Quote ( Dávid Guti @ March 24th 2015,18:06:11 )

Ez volt a kérdésem, mert már többször szerettem volna szabadságra menni, de nem mertem.
Nem merev ez a szabály.

"• Ha bármilyen kérdés van, kérdezd Mr Shadow-t."

Nem azért idéztem, mert nem tudod.

Ha a szabadságolás előtt (megfelelő időben) megkeresi Árnyék urat (az, aki rendkívüli szabadságot kér), akkor extrém esetekben is engedélyeznek helyettesítést. (pl: ilyen, ha valaki váratlanul kórházba kerül és nem tud játszani)
Dávid Guti
(Grupa Rookie - 67)



Teme: 1672
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59826 objavljeno 24 Ožu 2015, 19:25:30 Citat 
És mi történik akkor, ha nem kérdezem meg? Milyen szankciók válnak esedékessé?
Peter Lukacs
(Grupa Amateur - 50)


Teme: 144
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59827 objavljeno 24 Ožu 2015, 19:47:06 Citat 
Quote ( Lajos Veres @ March 24th 2015,19:05:11 )

Nyilván így van, de én úgy értettem, hogy a bennmaradás könnyebb lesz, az meg így, hogy a szezon felénél ilyen autód van, ezen nem múlik. Ha nem erre gondoltál, akkor elnézést.


Semmi baj, bar nem biztos, hogy ertem azt, hogy te hogy erted ezt. :) Biztos ami biztos, en is jo bonyolult leszek most. :)

Ugye arrol beszeltunk, hogy le kell-e nyelni a veszteseget, amit az auto feljavitasa miatt szenved el az ember amatorben. Az en autom, illetve ehhez viszonyitott anyagi helyzetem jelenlegi allapotaval azt probaltam illusztralni, hogy - szerintem - ez nem torvenyszeru.

Van egyfajta matrix, amiben gondolkodnunk kell: gazdalkodas, autoepites, szezoncel mind osszefugg.

Iden ev elejen volt X penzem, Y szintu autom (es csapatom), es Z (bentmaradas) volt a celom. Meg messze van az ev vege, de ugy tunik, hogy az X csokkenese nelkul is tudtam novelni az Y-t, es teljesiteni a Z-t. Teljesen matekra forditva (es alaposan leegyszerusitve) ez ugy nez ki, hogy a szezon akkor sikeres, ha X+Y>Z, marpedig ez egyelore megvalosulni latszik.

Kovetkezeskepp, ha az S47-nek magasabb Y-nal vagok neki, mint az S46-nak, mikozben X es Z (meg minden mas, pl. pilota, idojaras, stb) valtozatlan, akkor elmeletileg konnyebb dolgom lesz a Z elereseben. Konnyebben lesz X+Y>Z, mert az Y magasabb, mint az S46 elejen.

(Mindez azt is kene, hogy jelentse, hogy jovore tudok mas szempontokra is fokuszalni - pl arra, hogy az X-et is noveljem. Az ezt koveto szezonban aztan mar lehet a Z-t is modositani, bentmaradasrol feljutasra.)

Persze lehet, hogy ez teljesen nyilvanvalo mindenkinek, es ez vezet felreerteshez.
Tibor Szuromi
(Grupa Pro - 14)


Teme: 11911
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (2)   Ne sviđa mi se ova poruka (1)
Stari post #59828 objavljeno 24 Ožu 2015, 19:53:00 Citat 
Quote ( Dávid Guti @ March 24th 2015,19:25:30 )

És mi történik akkor, ha nem kérdezem meg? Milyen szankciók válnak esedékessé?
Esetemben:
Az ismétlés miatt (túl sok helyettesítés egymás után) óvatosságból nem érvényesítettem a helyettesítést, hanem rákérdeztem és meg is indokoltam (sőt videót is csatoltam a helyettesítendő játékossal kapcsolatban), hogy miért volna erre szükség (nem írhatom le a részleteket). Ennek dacára nem engedélyezték (a humanitás nem jellemző; el is keserített); sőt a menedzsertársam ki is zárták (retired).
Indoka az volt, hogy neki kellett volna kérnie a rendkívüli helyettesítést. (Ha be tudta állítani a szabadságolást, akkor tudott volna írni is pár sort.)
Azóta sem tud játszani az illető, pedig Ő igazán erőn felüli teljesítményt mutatott fel mindig. Aki ismeri az tudja. Már említettem, hogy a helyzetét nem írhatom le, hiszen erre nem vagyok felhatalmazva.
A szabály az szabály; még ha nem is pontos. :(
Lajos Veres
(Grupa Amateur - 104)


Teme: 668
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59829 objavljeno 24 Ožu 2015, 19:58:00 Citat 
Quote ( Peter Lukacs @ March 24th 2015,19:47:06 )

Iden ev elejen volt X penzem, Y szintu autom (es csapatom), es Z (bentmaradas) volt a celom. Meg messze van az ev vege, de ugy tunik, hogy az X csokkenese nelkul is tudtam novelni az Y-t, es teljesiteni a Z-t. Teljesen matekra forditva (es alaposan leegyszerusitve) ez ugy nez ki, hogy a szezon akkor sikeres, ha X+Y>Z, marpedig ez egyelore megvalosulni latszik.


Nem gondolom, hogy ez helyes levezetés, de értem mire gondolsz. És igen, ha több a pénzed és az autó szinted "összege", akkor könnyebb elérni a célod, de vélhetően közben a célod is nő, nem?
Ugyanakkor ez a beszélgetés az autószintből indult ki, azt pedig továbbra is állítom, hogy ha ebben a szezonnak csak a felében van kb. hatos szintű autód, a következőben meg végig, a bentmaradás elérésére ennek nincs szignifikáns ráhatása.
Zoltán Szányi
(Grupa Rookie - 74)



Teme: 100
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59830 objavljeno 24 Ožu 2015, 20:02:32 (zadnji uredio24 Ožu 2015, 20:02:47 od Zoltán Szányi) Citat 
rögtön fel is tenném a kérdést az első kör után:

Mi a sikeres rajt titka?

Hol pole-ból hol a 2ik helyről teljesen függetlenül attól milyen rajt kockázatot állítok be, a pilótám bukik 2-3-4-5 helyeket.
Peter Lukacs
(Grupa Amateur - 50)


Teme: 144
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59831 objavljeno 24 Ožu 2015, 20:17:41 Citat 
Quote ( Lajos Veres @ March 24th 2015,19:58:00 )

Nem gondolom, hogy ez helyes levezetés, de értem mire gondolsz. És igen, ha több a pénzed és az autó szinted "összege", akkor könnyebb elérni a célod, de vélhetően közben a célod is nő, nem?


Nem no, hisz nem tudok jovore jobban bent maradni, mint iden. Ez egy eldontendo kerdes, vagy kiesek, vagy nem, reszben kiesni nem tudok, ezert is irtam, hogy a cel valtozatlan marad, a feltetelek javulnak, ergo konnyebb dolgom lesz. (Ezt probalja tukrozni a vegletekig leegyszerusitett keplet.)

Ebbol kovetkezik a valasz a masik felvetesre. Ha a bentmaradashoz kell mondjuk 10 pont, akkor szerintem nem mindegy, hogy az ennek osszeszedesehez szukseges feltetelek (pl. megfelelo auto) a szezon egeszeben, vagy csak a feleben allnak rendelkezesre.

Az en esetemben valoban mindegynek latszik, mert jo vagyok esoben, es ez biztositotta a pontokat - autotol fuggetlenul is. De az en peldam ilyen szempontbol kivetelnek tekintheto.

Szarazon egy pontom se lenne, es ebben a gyengebb autonak is van - szignifikans - szerepe. Nehez megitelni, hogy a mezonyhoz kepest mennyit jelent az, hogy a 20. legjobb autobol 8. legjobbat csinaltam, de lehet, hogy epp ez a kulonbseg a 15-20. helyek, es a 7-10. helyek elerese kozott. Ha az 1-2 pont is neccesen van meg, akkor szamit, hogy hanyszor tudok nekifutni a jo technikaval.

Arra meg nem epithetek, hogy ugyis fog esni. Valoszinuleg fog, de johet pont akkor egy random.
Lajos Veres
(Grupa Amateur - 104)


Teme: 668
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59832 objavljeno 24 Ožu 2015, 20:21:32 (zadnji uredio24 Ožu 2015, 20:27:27 od Lajos Veres) Citat 
Quote ( Zoltán Szányi @ March 24th 2015,20:02:32 )

rögtön fel is tenném a kérdést az első kör után:

Mi a sikeres rajt titka?

Hol pole-ból hol a 2ik helyről teljesen függetlenül attól milyen rajt kockázatot állítok be, a pilótám bukik 2-3-4-5 helyeket.


A rajt a rajtrisk a CT-vel együtt fontos, és természetesen számít ellenfeleid riskje is. Ha mindig helyezéseket veszítesz, akkor vélhetően alacsony rajtrisket használsz az alkalmazott CT-hez, vagy eleve annyira alacsony CT-t használsz, hogy a legmagasabb fokú rajtrisk is kevés a jó rajthoz.

Quote ( Peter Lukacs @ March 24th 2015,20:17:41 )

Nem no, hisz nem tudok jovore jobban bent maradni, mint iden. Ez egy eldontendo kerdes, vagy kiesek, vagy nem, reszben kiesni nem tudok, ezert is irtam, hogy a cel valtozatlan marad, a feltetelek javulnak, ergo konnyebb dolgom lesz. (Ezt probalja tukrozni a vegletekig leegyszerusitett keplet.)

Ebbol kovetkezik a valasz a masik felvetesre. Ha a bentmaradashoz kell mondjuk 10 pont, akkor szerintem nem mindegy, hogy az ennek osszeszedesehez szukseges feltetelek (pl. megfelelo auto) a szezon egeszeben, vagy csak a feleben allnak rendelkezesre.

Az en esetemben valoban mindegynek latszik, mert jo vagyok esoben, es ez biztositotta a pontokat - autotol fuggetlenul is. De az en peldam ilyen szempontbol kivetelnek tekintheto.

Szarazon egy pontom se lenne, es ebben a gyengebb autonak is van - szignifikans - szerepe. Nehez megitelni, hogy a mezonyhoz kepest mennyit jelent az, hogy a 20. legjobb autobol 8. legjobbat csinaltam, de lehet, hogy epp ez a kulonbseg a 15-20. helyek, es a 7-10. helyek elerese kozott. Ha az 1-2 pont is neccesen van meg, akkor szamit, hogy hanyszor tudok nekifutni a jo technikaval.

Arra meg nem epithetek, hogy ugyis fog esni. Valoszinuleg fog, de johet pont akkor egy random.


Ha a követekező szezonban is csak a bennmaradás a cél, akkor így van, azonban a bennamradás a feljutás között azért lehet még egyéb cél. Ráadásul ez lehet olyan cél, ami hatással van X-re, ebből kifolyólag akár Y-ra is.

A bennmaradáshoz szerintem ritkán kell 10 pont, amennyi meg kell, azt bőven meg lehet szerezni fél szezon alatt is főleg, hogy ebben nincs olyan óriási szerepe az autó szintjének.
Zoltán Szányi
(Grupa Rookie - 74)



Teme: 100
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59833 objavljeno 24 Ožu 2015, 20:24:05 Citat 
hmm.. volt már védd a helyed, ne engedj elozni senkit sem de törj előre is.. a veszteség mindig 3-4 rajtpozíció. ami csak azért idegesítő, mert a 2 helyrőlvisszaesni 4 helyet, hogy aztán csak vonatozzak...
Lajos Veres
(Grupa Amateur - 104)


Teme: 668
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59834 objavljeno 24 Ožu 2015, 20:29:20 Citat 
Quote ( Zoltán Szányi @ March 24th 2015,20:24:05 )

hmm.. volt már védd a helyed, ne engedj elozni senkit sem de törj előre is.. a veszteség mindig 3-4 rajtpozíció. ami csak azért idegesítő, mert a 2 helyrőlvisszaesni 4 helyet, hogy aztán csak vonatozzak...


Én is hasonlóan jártam, pedig jobban képben vagyok ebben, mint te.
Peter Lukacs
(Grupa Amateur - 50)


Teme: 144
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59835 objavljeno 24 Ožu 2015, 20:52:30 Citat 
Quote ( Lajos Veres @ March 24th 2015,20:21:32 )

lehet még egyéb cél.


Nagyjabol hasonloan latjuk szerintem a kerdest, a kulonbseg inkabb mennyisegi, mint minosegi - egy hasonlattal elve, mondjuk, hogy mindketten utaljuk a hideget, de ami neked meg eppen oke, az nekem mar fagyos. :)
Viktor Széplasz
(Grupa Rookie - 293)



Teme: 13
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59836 objavljeno 24 Ožu 2015, 21:42:45 Citat 
Üdv! Hogyan tudom visszaállítani a kocsim színét? Kösz a választ!
György Borzok
(Grupa Rookie - 260)


Teme: 4
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59837 objavljeno 24 Ožu 2015, 21:54:54 Citat 
R260 magyar 1. 3. (Y)
Kornél Kusztor
(Grupa Rookie - 315)


Teme: 24
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59838 objavljeno 24 Ožu 2015, 21:56:45 (zadnji uredio24 Ožu 2015, 21:59:16 od Kornél Kusztor) Citat 
A következő szezon:
S47

1. Estoril (Portugal)
2. Magny Cours (France)
3. Barcelona (Spain)
4. Brands Hatch (United Kingdom)
5. Zolder (Belgium)
6. Fiorano (Italy)
7. Monte Carlo (Monaco)
8. Fuji (Japan)
9. Shanghai (China)
10. Sepang (Malaysia)
11. Montreal (Canada)
12. Brasilia (Brazil)
13. Indianapolis Oval (United States)
14. Kyalami (South Africa)
15. A1-Ring (Austria)
16. Istanbul (Turkey)
17. Singapore (Singapore)


Tesztpálya: Laguna Seca (United States)

Az S47 első versenye MÁJUS 1-jén lesz. Az első market nap ÁPRILIS 27-én!

Mit szóltok hozzá??? :)
Tibor Szuromi
(Grupa Pro - 14)


Teme: 11911
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (2)   Ne sviđa mi se ova poruka (2)
Stari post #59839 objavljeno 24 Ožu 2015, 21:57:08 Citat 
Quote ( Viktor Széplasz @ March 24th 2015,21:42:45 )

Hogyan tudom visszaállítani a kocsim színét?
Mi történt vele? Leégett?
Kornél Kusztor
(Grupa Rookie - 315)


Teme: 24
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59840 objavljeno 24 Ožu 2015, 21:57:28 Citat 
Quote ( György Borzok @ March 24th 2015,21:54:54 )

R260 magyar 1. 3. (Y)


R315: szintén :D
Veres Tamás
(Grupa Pro - 13)


Teme: 5060
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59841 objavljeno 24 Ožu 2015, 21:58:35 Citat 
Egyszerűen nem értem hogy a kvalis több mint 1 mp-s előnyöm hova a fenébe tűnt?! a riválisom aki nyert olyan taktikán volt mint én, nem is kedvenc pályás volt....
Kornél Kusztor
(Grupa Rookie - 315)


Teme: 24
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (1)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59842 objavljeno 24 Ožu 2015, 23:14:36 Citat 
Kicsit korrigálva lett a következő szezon versenynaptára :)
S47

1. Singapore (Singapore)
2. Istanbul (Turkey)
3. Estoril (Portugal)
4. Magny Cours (France)
5. Barcelona (Spain)
6. Brands Hatch (United Kingdom)
7. Zolder (Belgium)
8. Fiorano (Italy)
9. Monte Carlo (Monaco)
10. Fuji (Japan)
11. Shanghai (China)
12. Sepang (Malaysia)
13. Montreal (Canada)
14. Brasilia (Brazil)
15. Indianapolis Oval (United States)
16. Kyalami (South Africa)
17. A1-Ring (Austria)


Tesztpálya: Laguna Seca (United States)

Az S47 első versenye MÁJUS 1-jén lesz. Az első market nap ÁPRILIS 27-én!

Mit szóltok hozzá??? :)
Tibor Szuromi
(Grupa Pro - 14)


Teme: 11911
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (1)   Ne sviđa mi se ova poruka (1)
Stari post #59843 objavljeno 24 Ožu 2015, 23:25:13 (zadnji uredio24 Ožu 2015, 23:29:18 od Tibor Szuromi) Citat 
Quote ( Kornél Kusztor @ March 24th 2015,23:14:36 )

Mit szóltok hozzá??? :)
Csak annyit, hogy ez nem igaz - eleve.

A kicsit az meg nagyonnak tűnik.

*********

Welcome to episode 47, just another episode of "how expensive can that calender still become???". Or also simply know as the official calendar for season 47:

1. Singapore (Singapore)
2. Istanbul (Turkey)
3. Estoril (Portugal)
4. Magny Cours (France)
5. Barcelona (Spain)
6. Brands Hatch (United Kingdom)
7. Zolder (Belgium)
8. Fiorano (Italy)
9. Monte Carlo (Monaco)
10. Fuji (Japan)
11. Shanghai (China)
12. Sepang (Malaysia)
13. Montreal (Canada)
14. Brasilia (Brazil)
15. Indianapolis Oval (United States)
16. Kyalami (South Africa)
17. A1-Ring (Austria)

Testtrack: Laguna Seca (United States)

First race of S47 is scheduled for 24th of April, first staffmarket will be held on 20th of April.

******************

Mintha ez lenne a hivatalos (a mostani hivatalos). :)

******************

Csak tesztelték, hogy a kolomp jól működik. :)

Először "félreverték".

Sokak be is ..... ták(ték). :):):)
Dávid Guti
(Grupa Rookie - 67)



Teme: 1672
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59844 objavljeno 25 Ožu 2015, 02:29:09 Citat 
Quote ( Veres Tamás @ March 24th 2015,21:58:35 )

Egyszerűen nem értem hogy a kvalis több mint 1 mp-s előnyöm hova a fenébe tűnt?! a riválisom aki nyert olyan taktikán volt mint én, nem is kedvenc pályás volt....


Nekem a rajtrácson 6,5 mp előnyöm volt a másodikkal szemben, a futamon azonban mégsem jött ez ki, bár győztem. Ezúttal 5 ezred hiányzott a leggyorsabb körhöz, pedig mondom, a kvalin taroltam. Szerintem ne búsulj, bár nyilván könnyű ezt mondani! Majd legközelebb sikerül - reméljük.

Naptár...

Végre ismét Indianapolis Oval... :) Bár azt némiképpen sajnálom, hogy a végére rakták, de nyilván nem Én vagyok a fő szempont. :) Amúgy szerintem nem annyira rossz ez, lehetett volna sokkal rosszabb is...
Viktor Széplasz
(Grupa Rookie - 293)



Teme: 13
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59845 objavljeno 25 Ožu 2015, 05:01:54 Citat 
Quote ( Tibor Szuromi @ March 24th 2015,21:57:08 )

Quote ( Viktor Széplasz @ March 24th 2015,21:42:45 )

Hogyan tudom visszaállítani a kocsim színét?
Mi történt vele? Leégett?
Kornél Kusztor


NEM! Ahogy versenyt nyertem, átváltozott zöldről kékre.
Lajos Veres
(Grupa Amateur - 104)


Teme: 668
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (2)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59846 objavljeno 25 Ožu 2015, 06:50:41 Citat 
Quote ( Viktor Széplasz @ March 25th 2015,05:01:54 )

NEM! Ahogy versenyt nyertem, átváltozott zöldről kékre.


Valószínűleg lejárt a támogatói státuszod, és eddig olyan festéssel mentél, amelyet csak támogatók használhatnak. Így aztán az "Autófestés cseréjé"nél csak az alap festések közül választhatsz.
Levente Palvolgyi
(Grupa Amateur - 41)


Teme: 101
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59847 objavljeno 25 Ožu 2015, 10:23:22 Citat 
A szponzor ugye bármikor felmondhatja a már élő szerződést ha tegyük fel huzamosabb ideig elégedetlen a teljesítménnyel?
Gábor Schneider
(Grupa Amateur - 49)


Teme: 446
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59848 objavljeno 25 Ožu 2015, 10:25:32 (zadnji uredio25 Ožu 2015, 10:34:32 od Gábor Schneider) Citat 
Quote ( Kornél Kusztor @ March 24th 2015,23:14:36 )

S47

1. Singapore (Singapore)
2. Istanbul (Turkey)
3. Estoril (Portugal)
4. Magny Cours (France)
5. Barcelona (Spain)
6. Brands Hatch (United Kingdom)
7. Zolder (Belgium)
8. Fiorano (Italy)
9. Monte Carlo (Monaco)
10. Fuji (Japan)
11. Shanghai (China)
12. Sepang (Malaysia)
13. Montreal (Canada)
14. Brasilia (Brazil)
15. Indianapolis Oval (United States)
16. Kyalami (South Africa)
17. A1-Ring (Austria)


Tesztpálya: Laguna Seca (United States)

Az S47 első versenye MÁJUS 1-jén lesz. Az első market nap ÁPRILIS 27-én!

Mit szóltok hozzá??? :)


Megnéztem a pályák karakterisztikáját és azt kell mondanom, hogy e tekintetben kiegyensúlyozott lesz a szezon. Tehát nem lesz annyira hangsúlyos egy bizonyos pont felé elmenni mint a mostani szezonba! Kövi szezonba az lesz a fontosabb hogy melyik tulajdonság érvényesül nagyobb mértékben egy adott pályán. Valamint van akinek az is számíthat, hogy mennyi esős futam lesz.

Számomra ha nem változtatok az autó egyensúlyán akkor valszeg a bent maradásért kell hajtanom, valamint ha pilcsimmel hosszabbítok akkor az eső se fog igazán pozitív irányba elvinni.
Zoltán Szányi
(Grupa Rookie - 74)



Teme: 100
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59849 objavljeno 25 Ožu 2015, 10:30:10 Citat 
Quote ( Gábor Schneider @ March 25th 2015,10:25:32 )





Megnéztem a pályák karakterisztikáját és azt kell mondanom, hogy e tekintetben kiegyensúlyozott lesz a szezon. Tehát nem lesz annyira hangsúlyos egy bizonyos pont felé elmenni mint a mostani szezonba! Kövi szezonba az lesz a fontosabb hogy melyik tulajdonság érvényesül nagyobb mértékben egy adott pályán. Valamint van akinek az is számíthat, hogy mennyi esős futam lesz.


Nekem az lesz a lényeg, hogy megtapasztaljam az új pályákat, s adatokat gyűjtsek. Idén is látható a tendencia: a számomra ismeretlen páláyn betlizés (igaz másik pilótával), míg az ismert pályákon jobb eredmény ill ha esett az is engem segített.

Veres Tamás
(Grupa Pro - 13)


Teme: 5060
  Država:
Mađarska 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #59850 objavljeno 25 Ožu 2015, 10:34:03 Citat 
Quote ( Dávid Guti @ March 25th 2015,02:29:09 )

Nekem a rajtrácson 6,5 mp előnyöm volt a másodikkal szemben, a futamon azonban mégsem jött ez ki, bár győztem. Ezúttal 5 ezred hiányzott a leggyorsabb körhöz, pedig mondom, a kvalin taroltam. Szerintem ne búsulj, bár nyilván könnyű ezt mondani! Majd legközelebb sikerül - reméljük.


azért ez kicsit más,mert nagyon sokat számít a rizikó, lehet hogy te kicsivel mentél,ő meg nagyobbal, nálunk viszont maximumon mentünk
Stranica « 1 2 3 ... 1995 [19961997 ... 2377 2378 2379 » Brzo idi na stranicu:

Odgovori na tu temu