Stranica « 1 2 3 ... 168 [169170 ... 228 229 230 » Brzo idi na stranicu:
Začetnik Tema: Češi sem !!!! 6881 odgovora
Radek Rejc
(Grupa Amateur - 57)



Teme: 468
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5041 objavljeno 29 Tra 2013, 08:35:15 Citat 
Tak Vážení, už máme první dva zájemce, jen tak dál :-). Díky moc za zájem!
Radim Lamzelezo
(Grupa Amateur - 27)


Teme: 12
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5042 objavljeno 29 Tra 2013, 13:49:06 Citat 
Quote ( Michal Semrad @ April 28th 2013,20:35:09 )

Petře, tvůj problém je hlavně tým... pokud je nejzkušenějším managerem váš vedoucí a ten postoupí do PRO s mizernejma 30M a bez pilota... budiž vám země lehká...
Neříkám, že je špatně postoupit bez pilota ani že 30M nestačí, ale ta kombinace je vražedná...


Ahoj Michale,

nechci se s tebou hádat, zejména protože i tak je na fóru v poslední době zbytečně docela dost rozepří :-(. Ale v tomto případě se musím ozvat, protože jsi to hodnotil bez znalostí pozadí. Ivan je velice zkušený GPRO manager a spousta hráčů mu vděčí za moc. Domnívám se, že jeden z našich nejlepších CZ/SK hráčů Jan Pavlíček, by bez jeho pomoci na začátku kariéry nebyl tam, kde je. To, že postoupil bez jezdce a pouze s 30 milióny bylo způsobeno pouze tím, že bohužel končí s hraním a chtěl si poslední závod poslechnout slovenskou hymnu :-))))
Radek Rejc
(Grupa Amateur - 57)



Teme: 468
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5043 objavljeno 29 Tra 2013, 13:51:01 Citat 
Škoda, ze končí... :-)
Michal Semrad
(Grupa Amateur - 59)



Teme: 621
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5044 objavljeno 29 Tra 2013, 13:58:13 Citat 
Ok ok ok sypu si popel na hlavu :-)
Za trest budu dva dny hodnej...
Vladimír Kůrka
(Grupa Pro - 23)



Teme: 512
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5045 objavljeno 29 Tra 2013, 14:38:30 Citat 
Michale na FAQ a všechny tyhle věci jsou v prvním topicu našeho mentor fóra linky. Uhlídat to nejde jestli si ten člověk to přečetl nebo ne. Přestože ti bude tvrdit, že to četl nemusí to být pravda.

Každý trochu chytrý člověk co chce tuhle hru hrát si to přečte hned bez toho aniž by mu to někdo musel říkat.
Pavel Martinák
(Grupa Amateur - 78)


Teme: 118
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5046 objavljeno 29 Tra 2013, 14:55:53 Citat 
Vláďo, to by ses divil, kolik lidí je dneska líných i na to, aby si něco přečetli... :(
Vladimír Kůrka
(Grupa Pro - 23)



Teme: 512
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5047 objavljeno 29 Tra 2013, 15:18:44 Citat 
Pavle já vím, ale i tak ti budou tvrdit, že to četli i když to nebude pravda.
Radek Rejc
(Grupa Amateur - 57)



Teme: 468
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5048 objavljeno 29 Tra 2013, 15:24:44 (zadnji uredio29 Tra 2013, 15:33:58 od Radek Rejc) Citat 
no místo mentorování skutečně stačí:

/cz/GPROFAQ.asp
/cz/GPRONoobGuide.asp
/cz/GPRORules.asp
/gb/forum/ViewTopic.asp?TopicId=2376#scroll

+ používat hlavu a uvědomit si, že spousta věcí je stejných jako v reálu

ostatní je stejně FOBY :-)

//EDIT: lepší by byla akce 1 rada do GPRO za pivo, zkušenější manager by alespoň získal nějaký benefit a navíc, kdyby často radil a byl opravdu dobrý, tak by se alespoň pomocí benefitů utlumil a tím by se GPRO vyrovnalo.

Je ale pravda, že by takové přidělování nováčků zkušeným managerům muselo probíhat s ohledem na vzdálenost a čas. Ideální by byla rychlá rada po obědě či mezi přednáškami. ;-)
Vladimír Kůrka
(Grupa Pro - 23)



Teme: 512
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5049 objavljeno 29 Tra 2013, 16:23:02 Citat 
Sakra a opět narážky na to, že jsem se pokusil pro umírající CZ/SK komunitu něco udělat.

Radku a Michale přestaňte to už řešit! Názor jste na to řekli, zájem se angažovat v tomto projektu nemáte tak do toho dál nešťourejte!

Omlouvám se, že se tu občas objeví můj nějaký příspěvek s odkazem na MENTOR fórum, ale od Flo mi bylo řečeno, že občas to mám zveřejňovat na cz i sk fóru, aby o tom nový manageři věděli.

Jelikož Vás to nezajímá tak to ignorujte.
Radek Rejc
(Grupa Amateur - 57)



Teme: 468
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5050 objavljeno 29 Tra 2013, 16:42:35 Citat 
Chlapečku, klídek :-). Já bych si náhodou pivko dal...
Vladimír Kůrka
(Grupa Pro - 23)



Teme: 512
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5051 objavljeno 29 Tra 2013, 16:44:18 Citat 
Já v klidu jsem jen nechápu proč furt řešíte zbytečně něco co vás podle toho co jste psali vůbec nezajímá a přijde Vám to jako blbost.

Radek Rejc
(Grupa Amateur - 57)



Teme: 468
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5052 objavljeno 29 Tra 2013, 16:53:27 Citat 
Jako blbost ne. To spíš jako takový pokus, boj s větrnými mlýny.

Spíš se tím snaživý nováček zahltí, zdrojů je dost už teď. Čas si musí udělat sám. Navíc má k dispozici SOFT RESET.

Mně by se líbila CZ/SK liga, kdy bychom dělali týmy dle ambicí v sezóně. Pak by mohlo být Áčko, Béčko, divize, pralesní liga atd.

Pak by nějaký CZ tým měl šanci. I když... Zájemci pořád se můžete hlásit. Viz minulá stránka :-). Děkuji.
Radek Rejc
(Grupa Amateur - 57)



Teme: 468
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5053 objavljeno 29 Tra 2013, 16:58:12 (zadnji uredio29 Tra 2013, 17:01:10 od Radek Rejc) Citat 
Mimochodem, Vladimíre - nepřipojíš se k nám? Požadavky splňuješ :-). Nebo můžeme navázat nějakou mezitýmovou spolupráci. :-)
Vladimír Kůrka
(Grupa Pro - 23)



Teme: 512
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5054 objavljeno 29 Tra 2013, 17:00:35 Citat 
Jednoduše to napíšu, pokud máte nějaký problém nebo se Vám něco nelíbí na MENTOR fóru napište to Florencii Caro, která tento projekt rozjela a mimochodem jestli si dobře vzpomínám byla za to nominována do síně slávy nebo snad oceněna přímo adminem za to, že udělala něco velkého pro GPRO komunitu.

A nebo je ještě jiná možnost jestli s tím máte problém můžete napsat rovnou Vladimiru Alexandrovi to on dal souhlas k tomuto projektu.

Radek Rejc
(Grupa Amateur - 57)



Teme: 468
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5055 objavljeno 29 Tra 2013, 17:03:50 Citat 
Já opravdu žádný problém nemám a rozhodně nezávidím Italce, že je v síni slávy - patří ji to. Zcela po zásluze.

Ale co dát odkaz na MENTOR fórum do FAQ nebo radám pro nováčky? Pak bys nemusel SPAMOVAT diskuzi a měl bys mnohem širší penetraci (i když, jestli to někdo čte) :-).
Radek Rejc
(Grupa Amateur - 57)



Teme: 468
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5056 objavljeno 29 Tra 2013, 17:06:14 Citat 
Jinak odkaz ti tam vpravím... Mám právo na editaci překladů, jako jeden z mála čechů :-).
Miroslav Kluska
(Grupa Rookie - 46)


Teme: 12
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5057 objavljeno 29 Tra 2013, 17:06:21 Citat 
zdravim vsechny na tomto foru.
jsem tu sice jen velice kratce, ale neda mi to, abych sem nenapsal takrikajic pohled z druhe strany:
Co se tady divam, tak jsou tu 2 nazory na Mentor forum. jeden zastupuje Vladimir a druhy Radek.
Za sebe muzu rict, ze jsem VELICE rad, ze tohle Mentor forum existuje. Sam jsem jej vyuzil a muzu rict, ze i kdy nejsem ve hrach typu manazer zadny novacek, tak bez teto pomoci na mentor foru bych byl uplne v kyblu. Jelikoz tato hra je natolik odlisna od ostatnich manazeru, ze bych ani nevedel, jak se kvalifikovat do prvniho zavodu. A bez teto pomoci, kterou mi mimochodem poskytl tady Vlada, bych s touto hrou velice brzy zkoncil s hodnocenim, ze jsem nepochopil jeji ovladani a zakonitosti.
A chtel bych podotknout, ze jsem cetl vsechny FAQ a ostatni topic, ktere jsou ve hre pro zacinajici hrace driv, nez jsem pozadal o pomoc na Mentor foru.
Takze samozrejmne, kazdy muze mit svuj nazor na toto forum, ale ja osobne za zacinajici hrace jsem rad, ze existuje.
Vladimír Kůrka
(Grupa Pro - 23)



Teme: 512
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5058 objavljeno 29 Tra 2013, 17:12:22 Citat 
Rozhodně bych se k Vám nepřipojil ani kdyby jsi mi platil doživotí SUPPORTERA a k tomu mi říkal "PANE".

Zaprvé chápu, že to píšeš jen jako pokus o to si opět rejpnout nebo být vtipný??

Za druhé mám tým vlastní kde je dobrá parta lidí a vím, že to dotáhneme daleko.

Za třetí kdybych někdy opouštěl tento tým rozhodně už bych nešel do CZ/SK týmu.

Quote ( Radek Rejc @ April 29th 2013,17:03:50 )

rozhodně nezávidím Italce, že je v síni slávy


Jen pro upřesnění není to Italka :) Flo je Argentinka :)

Quote ( Radek Rejc @ April 29th 2013,17:03:50 )

Ale co dát odkaz na MENTOR fórum do FAQ nebo radám pro nováčky? Pak bys nemusel SPAMOVAT diskuzi a měl bys mnohem širší penetraci (i když, jestli to někdo čte)


Tohle není věc, kterou může jen tak někdo udělat. Rozhodně mě to už také napadlo, ale nejdříve se to musí řešit s osobami, které můžou takový krok udělat.

Quote ( Radek Rejc @ April 29th 2013,17:06:14 )

Jinak odkaz ti tam vpravím... Mám právo na editaci překladů, jako jeden z mála čechů :-).


Tohle po tobě rozhodně nechci jelikož nejde o překlad. V první řadě to musí být schváleno "El Presidentem" a pak teprve se to může nějak zasunout do nějakých příruček.
Michal Semrad
(Grupa Amateur - 59)



Teme: 621
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5059 objavljeno 29 Tra 2013, 17:27:03 Citat 
Hm, já pouze navrhl filtrovat žadatele, kteří si evidentně nepřečetli ani řádek...
Pokud jde o mě, MENTOR fórum mi vůbec nevadí, spíš jsem již vzdal snahu někomu radit...

Já měl jen na počátku srandu z tvého zápalu pro věc, protože tuším jak to dopadne... třeba se mýlím... kéž bych se mýlil a viděl bych po čase nějaký pokrok v uvažování nováčků...
Martin Pospíšil
(Grupa Amateur - 54)



Teme: 439
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5060 objavljeno 29 Tra 2013, 17:41:12 Citat 
Já snahu Vladi vítám.
Klaním se před každým kdo je ochoten věnovat svuj čas a snahu ve prospěch někoho jiného.
Vždy se najdou lidi,kteří z takového nadšence mají jen srandu a slova pohrdání.
Znám to trochu z realu, kde se snažím také něco rozhýbat a vždy se najde někdo kdo to má snahu nějak shazovat a označovat za zbytečné. Jenže pokud by to tak bylo tak dnes ještě honíme oběd po lese s klackem v ruce.
Jak Michale píšeš právě to mentorování může mnoha nováčkům pomoci právě v tom uvažování, tedy ne aby byli po druhém závodě švorc.
Hraji ještě i jiný formulový manager a je postavený uplně jinak a nedivím se, když přijde někdo se zkušeností odtud tak, že je tu v pasti.
Takže se Vlado nenech otrávit, jsou prostě rejpalové co si nemohou pomoct a přitom mají dost zkušeností i úspěchů tady, že by byli vítanou pomocí při mentorování.
Možná by do toho aji šli, ale po těch rejpáních tady na to již nemají odvahu nebot by mohli ztratit tvář :-)
Hodně štěstí
Michal Semrad
(Grupa Amateur - 59)



Teme: 621
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5061 objavljeno 29 Tra 2013, 17:51:37 (zadnji uredio29 Tra 2013, 17:54:38 od Michal Semrad) Citat 
Martine, nevěř tomu... přes PM už mě žádalo o radu hodně lidí a ačkoli jim bylo prozrazeno kolikrát víc než by nutně muselo být, tak následoval naprosto svéhlavý nesmyslný krok a následně moje rezignace na podobnou činnost...

PS: A myslím, že se nepletu, když tu napíšu, že Radek je na tom podobně (spíše hůř, vzhledem k tomu, že to dotáhnul do elite)
Vladimír Kůrka
(Grupa Pro - 23)



Teme: 512
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5062 objavljeno 29 Tra 2013, 17:51:45 Citat 
Martine děkuji za tvůj názor velice si ho cením, rozhodně se otrávit nenechám. Dělám to protože mě to baví a chci, aby to nějaký význam mělo když už jsem do toho dal tolik času a energie.
Martin Pospíšil
(Grupa Amateur - 54)



Teme: 439
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5063 objavljeno 29 Tra 2013, 17:58:06 Citat 
Michale taky jsem již tady v začátku pomohl mnoha managerům.
Jistě jsou i tací co si prostě říct nedají,ale to přece už potom není muj problem. Někdo si prostě chce zkusit i tu špatnou cestu, nebo si myslí, že třeba něco zbytečně dramatizuju tak to zkusí po svém a většinou zjistí, že prostě ty rady tak k ničemu nebyly. Ale to je jen o lidech,někdo si nechá poradit někdo ne,ale tím se netrápím. Já jen vím, že jsem jim poradil jak nejlépe jsem uměl a zbytek je na nich. Také je pravda, že tato hra není pro každého. Někdo se může snažit a prostě to tu nepobere i když by chtěl.
Vladimír Kůrka
(Grupa Pro - 23)



Teme: 512
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5064 objavljeno 29 Tra 2013, 18:02:03 Citat 
Přesně tak naprostý souhlas s Martinem. Mentor je k nováčkovi přidělen na 3 závody což je celkem dlouhá doba na to mu pomoct. Pokud si sednou a ten nový manager nebude hlupák co si z rad nic nevezme mohou spolu nějak spolupracovat i nadále to už nikdo pak neřeší. Pokud ale je to hlupák a přestože mu člověk poradí a on udělá pravý opak tak se dál bavit nemusíte.
Michal Semrad
(Grupa Amateur - 59)



Teme: 621
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5065 objavljeno 29 Tra 2013, 18:03:48 Citat 
Tak dost holky,,, přestaneme tu řešit blbosti a pojďme si zatipovat...

Soutěžní otázka zní: Kolik kol bude pršet?

První správný tip bude oceněn hodnotnou cenou:
4 portová IEEE 1394 karta do PCI (jo opravdu je funkční a zbavuju se ji) :-)

Soutěžní otázky budou pokračovat... mám ještě asi 6 síťovek a podobného harampádí... poštu platím...
Petr Tomíško
(Grupa Amateur - 77)



Teme: 220
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5066 objavljeno 29 Tra 2013, 18:09:48 Citat 
Už dlouhou dobu sleduju dění okolo Mentoringu.
Když s tím Vláďa přišel, řekl jsem mu že je to zbytečnost a že to dopadne jako kdysi forum našeho starého týmu do kterého jsme umožnili přístup komukoli, kdo by byl schopný a ochotný komunikovat a radit si a radit se ... byl jsem tím, kdo ho od tohohle kroku zrazoval právě kvůli zmíněné zkušenosti.
V tuhle chvíli jsem ale rád, že se toho nevzdal a dotáhl to do konce a jsem jedním z těch, kteří chtějí pomoci nováčkům. Nějaké ty zkušenosti jsem časem nasbíral a snad jsem dobře pochopil základy téhle hry a o tom mentor forum je - nemáme z nováčků udělat TOP managery, ale POMOCI s pochopením principu hry a usnadnit začátečníkům tu první nezábavnou fázi, kdy se výsledky nedostavují pro to, že něco nevědí nebo něco nepochopili a nemají to s kým probrat, protože zkušení "páni manageři" nemají chuť čas náladu nebo sílu ... nebo odvahu pomáhat ... K rozhodnutí a chuti (znovu)pomoci mi pomohly i řečičky některých zde přispívajících lidí, kteří si tu honí triko - bohužel takových lidí je hodně nejen v téhle hře, ale i všude kolem nás.

Navrhuju diskusi o mentor foru ukončit - mentorování je OFICIÁLNĚ schváleno tvůrci hry, takže i oni na tom vidí cosi pozitivního co do hry patří. Mimo to má Vláďa POVINNOST zmiňovat se na CZ a SK forech o možnosti využít mentoringu a my všichni toto musíme respektovat ... jednoduše si toho tedy (vy rýpalové) nevšímejte a budou mít všichni klid ...
Mimochodem - pokud někoho označíte za "ti, kteří mají v hlavě víc mozkových buněk, než zubů v hubě" mohli by to případní zájemci o mentoring brát tak trochu jako osobní urážku ...
Michal Semrad
(Grupa Amateur - 59)



Teme: 621
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5067 objavljeno 29 Tra 2013, 18:16:50 Citat 
Quote ( Petr Tomíško @ April 29th 2013,18:09:48 )

Mimochodem - pokud někoho označíte za "ti, kteří mají v hlavě víc mozkových buněk, než zubů v hubě" mohli by to případní zájemci o mentoring brát tak trochu jako osobní urážku ...


Myslím, že tento citát z RD je natolik známý, že za urážku ho může považovat jen Arnold Rimmer a jemu podobní...

Nebudu se opakovat, nic proti mentor fóru nemám...
Petr Tomíško
(Grupa Amateur - 77)



Teme: 220
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5068 objavljeno 29 Tra 2013, 18:26:05 Citat 
Quote ( Michal Semrad @ April 8th 2013,10:03:50 )

Zajímavá aktivita... takže mentor v podstatě nahradí "kouzlo" počátku hry a připraví vás o radost z objevování :-)

Je mi do toho prd, ale právě ta počáteční nevědomost a postupné přicházení věcem na kloub, je pointou hry...

Každý jedinec s vrozeným IQ alespoň na úrovni houpacího koně zjistí během sběru dat o spotřebě a opotřebení vliv jednotlivých statů pilota... kdo tohoto není schopen měl by si raději najít jinou zábavu...


:D :D :D
Vít Kunc
(Grupa Amateur - 66)



Teme: 61
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5069 objavljeno 29 Tra 2013, 18:47:29 Citat 
Místo dohadů tady by ste mohly vymyslet něco co by pozvedlo českou vlajku v národech trošku více, a ne se tady přít kdo se kam dostal právem nebo neprávem, takticky nebo netakticky atd.... když to tady čtu není mi s české komunity na GPRO moc do zpěvu....
Vladimír Kůrka
(Grupa Pro - 23)



Teme: 512
  Država:
Češka 
Potvrđeno: 
Sviđa mi se ova poruka (0)   Ne sviđa mi se ova poruka (0)
Stari post #5070 objavljeno 29 Tra 2013, 18:56:38 Citat 
Vítku já se o to aspoň snažím pomocí mentor fóra, ale to asi holt někteří nechápou, ale já už to neřeším on snad bude brzo klid ;)
Stranica « 1 2 3 ... 168 [169170 ... 228 229 230 » Brzo idi na stranicu:

Odgovori na tu temu