Grand Prix Racing Online Fórum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) A téma tiltólistára helyezése Téma hozzáadása a figyelőlistához
Oldal « 1 2 3 ... 83 [8485 ... 115 116 117 » Ugrás erre az oldalra:
Szerző Téma: Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) 3483 válasz
Giorgos Papadrianos
(Csoport Rookie - 55)


Hsz.: 5
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2491 Elküldve: 2014. március 4. 20:08:02 Idézet 
Quote ( Ioannis Dimitroglou @ March 1st 2014,14:28:12 )

δεν εισαι πια supporter


τι πρεπει να κάνω για γίνω και πάλι supporter?
Stavros Foufoutos
(Csoport Pro - 6)


Hsz.: 148
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2492 Elküldve: 2014. március 4. 23:46:22 (módosítva: 2014. március 4. 23:47:07 Stavros Foufoutos által) Idézet 
Quote ( Giorgos Papadrianos @ March 4th 2014,20:08:02 )





Quote ( Ioannis Dimitroglou @ March 1st 2014,14:28:12 )

δεν εισαι πια supporter

τι πρεπει να κάνω για γίνω και πάλι supporter?


/gb/GPROSupporter.asp
Nektarios Boutzoukas
(Csoport Amateur - 64)



Hsz.: 84
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2493 Elküldve: 2014. március 5. 19:30:11 Idézet 
ο επομενος αγωνας ειναι η αγαπημενη πιστα του οδηγου μου. αυτο σημαινει οτι θα ειναι πιο γρηγορος απο αλλες φορες? με πολυ δυσκολο προσπερασμα θα μπορει να προσπερασει πιο ευκολα?
επισης για το καιρο τι λετε? εκκινηση με στεγνα κι οτι γινει?
Theodosis Vogiatzis
(Csoport Pro - 24)



Hsz.: 513
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2494 Elküldve: 2014. március 5. 19:54:52 Idézet 
Νεκταριε, πιο γρηγορος θα ναι σιγουρα, το προσπερασμα ειναι αλλη υποθεση ομως, ειδικα σε τετοια πιστα με πολυ δυσκολο προσπερασμα.
Geia Soy
(Csoport Rookie - 205)


Hsz.: 2
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2495 Elküldve: 2014. március 5. 19:57:07 Idézet 

Καλά ΠΛΑΚΑ μας κάνουν ΛΑΣΤΙΧΟ στον Τελευταίο Γύρο !!!!!!!!!!!

ΟΥΣΤ ΟΥΣΤ ΟΥΣΤ ...... ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΣΑΣ !!!!
Níkos Mpalkámos
(Csoport Rookie - 335)



Hsz.: 260
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2496 Elküldve: 2014. március 5. 21:57:13 Idézet 
Να ρωτήσω τα παλικάρια του GPRO...

Στην προηγούμενη πίστα (Brasilia), που υπήρχε πιθανότητα να βρέξει (όπως και έγινε), επειδή τα ποσοστά "έκλειναν" προς το στεγνό, ποια η φιλοσοφία των ρυθμίσεων;

Και για να εξηγούμε...ρυθμίζω το μονοθέσιο σύμφωνα:
α. Με το ποσοστό των πιθανοτήτων για βροχή, αναλογικά;
β. Δίνω μεγαλύτερο βάρος στις βρόχινες ρυθμίσεις, γιατί αυτές επηρεάζουν περισσότερο;

Υ.Γ.: Δεν χρειάζεται να μπείτε σε λεπτομέρειες, απλά δώστε μου τα φώτα σας για να μπω στο νόημα...
Vaggelis Mpallas
(Csoport Rookie - 386)


Hsz.: 88
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2497 Elküldve: 2014. március 5. 22:03:18 Idézet 
Quote ( Giorgos Kostopoulos @ September 19th 2013,16:30:55 )

αν καποιος εχει - μυρια δεν μπορει να κανει αναβαθμισεις μεχρι να πανε τα χρηματα στο 1.000.000 πχ

+1
Vaggelis Mpallas
(Csoport Rookie - 386)


Hsz.: 88
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (1)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2498 Elküldve: 2014. március 5. 22:05:58 Idézet 
Quote ( Níkos Mpalkámos @ March 5th 2014,21:57:13 )

Να ρωτήσω τα παλικάρια του GPRO...

Στην προηγούμενη πίστα (Brasilia), που υπήρχε πιθανότητα να βρέξει (όπως και έγινε), επειδή τα ποσοστά "έκλειναν" προς το στεγνό, ποια η φιλοσοφία των ρυθμίσεων;

Και για να εξηγούμε...ρυθμίζω το μονοθέσιο σύμφωνα:
α. Με το ποσοστό των πιθανοτήτων για βροχή, αναλογικά;
β. Δίνω μεγαλύτερο βάρος στις βρόχινες ρυθμίσεις, γιατί αυτές επηρεάζουν περισσότερο;

Υ.Γ.: Δεν χρειάζεται να μπείτε σε λεπτομέρειες, απλά δώστε μου τα φώτα σας για να μπω στο νόημα...

Ρίξε μια ματιά εδώ:http://wiki.gpro.net/index.php?title=Weather
Αν σε βοήθησα έχει καλώς.Τις ρυθμίσεις του σεταπ σου τις κάνεις πάντα με τη στρατηγική που θα ακολουθήσεις στον αγώνα.(είτε σωστή είτε λάθος)
Takis Bekris
(Csoport Amateur - 24)


Hsz.: 276
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (1)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2499 Elküldve: 2014. március 5. 22:48:55 (módosítva: 2014. március 5. 22:53:52 Takis Bekris által) Idézet 
Quote ( Níkos Mpalkámos @ March 5th 2014,21:57:13 )

Και για να εξηγούμε...ρυθμίζω το μονοθέσιο σύμφωνα:
α. Με το ποσοστό των πιθανοτήτων για βροχή, αναλογικά;
β. Δίνω μεγαλύτερο βάρος στις βρόχινες ρυθμίσεις, γιατί αυτές επηρεάζουν περισσότερο;


Να βοηθησω κι εγω λιγακι φιλε Νικο. Τετοιοι αγωνες με τετοια ποσοστα βροχης ειναι και λιγο θεμα τυχης να τους πετυχεις. Με τα ιδια ποσοστα θα μπορουσε καλλιστα να μην βρεξει ποτε. Κι ομως εβρεξε στον μισο αγωνα.

Οποτε οπως και να χει ρισκαρεις λιγακι ως προς το τι ρυθμισεις θα κανεις. (βροχινες η στεγνες) Αυτο που ειναι σχεδον σιγουρο ειναι οτι κανοντας τα λιγοτερα δυνατα πιτ στοπ (μονο στις αλλαγες καιρου) θα βγεις ωφελημενος.

Π.χ. εγω σε αυτον τον αγωνα εκανα μαλλον λαθος επιλογη. Ειχα στεγνο σετ απ γιατι δεν πιστευα οτι θα βρεξει για πολυ. Δεν ειναι και ο οδηγος μου φοβερος στη βροχη ηρθε κι εδεσε το γλυκο και με πρεναγαν ολοι σαν σταματημενο. Ομως ειχα ρυθμισει τα καυσιμα με μεγαλες ανοχες. Αποτελεσμα ηταν να κανω μονο 2 πιτ στοπ στις 2 αλλαγες καιρου. Κερδισα καποιες θεσεις ετσι, βοηθησαν λιγο οι σχετικα καλοι χρονοι στα πιτ στοπ, στο τελος στο στεγνο πετουσα σε σχεση με τους μπροστα και τσουπ τον τσιμπησα το βαθμο που δεν ειχα φετος.

Δε λεω χρειαζεται η τυχη πολυ σε αγωνες λοταριες σαν αυτον αλλα αν εισαι γρηγορος συνηθως οι συντηρητικες στρατηγικες σου δινουν αξιοπρεπη αποτελεσματα.
Níkos Mpalkámos
(Csoport Rookie - 335)



Hsz.: 260
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (3)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2500 Elküldve: 2014. március 7. 22:28:02 Idézet 
Επιτέλους νίκη και Εθνικός ύμνος!!!

Υ.Γ.: Είχα πολύ καιρό...

Giannis Salampalas
(Csoport Amateur - 90)



Hsz.: 67
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2501 Elküldve: 2014. március 7. 22:31:20 Idézet 
Yupiiiiiiiiiii!!!!!!! Πρώτοι βαθμοί και βάθρο ταυτόχρονα στην amateur!
Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Kostas Kotsas που με βοήθησε στο να κατανοήσω τη δυναμική των οδηγών.

Αφου κατά καποιο τροπο εξασφάλισα την παραμονή μου στη κατηγορια απο αποψη θέσης, σειρα εχει το οικονομικο. Ειμαι οριακά στα οικονομικά μου και υπάρχει φοβος να βγω αρνητικος. Αν μειώσω αρκετα τα ρισκα οι φθορες θα ειναι μικρότερες ή δε κανει και μεγάλη διαφορα?

Ουφ, ανακούφιση....
Kostas Kotsas
(Csoport Amateur - 119)



Hsz.: 85
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2502 Elküldve: 2014. március 7. 22:42:56 Idézet 
υπομονη θελει και δεδομενα και ολα θα πανε καλα
Ioannis Bouzis
(Csoport Rookie - 392)


Hsz.: 17
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (2)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2503 Elküldve: 2014. március 7. 22:58:54 Idézet 
δευτερη θεση κ για μενα.. μπραβο σε ολους παιδια..
Steve Balias
(Csoport Pro - 4)



Hsz.: 243
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2504 Elküldve: 2014. március 8. 20:23:17 Idézet 
Quote ( Giannis Salampalas @ March 7th 2014,22:31:20 )

Yupiiiiiiiiiii!!!!!!! Πρώτοι βαθμοί και βάθρο ταυτόχρονα στην amateur!
Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Kostas Kotsas που με βοήθησε στο να κατανοήσω τη δυναμική των οδηγών.

Αφου κατά καποιο τροπο εξασφάλισα την παραμονή μου στη κατηγορια απο αποψη θέσης, σειρα εχει το οικονομικο. Ειμαι οριακά στα οικονομικά μου και υπάρχει φοβος να βγω αρνητικος. Αν μειώσω αρκετα τα ρισκα οι φθορες θα ειναι μικρότερες ή δε κανει και μεγάλη διαφορα?

Ουφ, ανακούφιση....


Ναι μειώνεις τις φθορές, ειδικά αν έτρεχες πάντα με αρκετά ρίσκα. Γενικά επειδή πλησιάζουμε προς το τέλος της σεζόν, αν εχεις εξασφαλίσει την παραμονή σου, τότε ακόμη και αν ξέρεις ότι στο επόμενο αγώνα κάποια από τα parts δεν θα σε βγάλουν, καλύτερα θα ήταν να μην τα αλλάξεις, και ας μην τερματίσεις στο τέλος ή αλλιώς να κάνεις υποβάθμιση των parts, ώστε να σου δώσουν τουλάχιστον τερματισμό στον αγώνα... Σιγα σιγά που θα αρχίσεις να μαζεύεις κάποια δεδομένα, θα μπορείς καλύτερα να καταλάβεις και μόνος σου πως να διαχειριστείς τα λεφτά καλύτερα.

Τώρα εμείς κάναμε αλλαγή οδηγού, μιας και ο προηγούμενος μας κόστιζε πάνω από 2,1 εκατ. και δεν αξίζε τόσο κόστος απλά και μόνο για να παραμείνω στην κατηγορία. Ο νέος μας οδηγός κοστίζει λιγότερο από 1 εκατ. και μάλιστα στον 1ο του αγώνα ήρθε και 6ος.. Φυσικά πρέπει να τον δω και σε άλλους αγώνες αν είναι ικανός να μας κρατάει κατηγορία, και ακόμη καλύτερα να μας φέρει μέσα στην 10αδα που θέλω, για οικονομικούς κυρίος λόγους..
Mitsos Papadoulis
(Csoport Rookie - 334)


Hsz.: 40
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (1)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2505 Elküldve: 2014. március 11. 19:28:04 Idézet 
Καλή τύχη σ΄όλους παιδιά!
Andreas Marios Avgerinopoulos
(Csoport Rookie - 248)



Hsz.: 43
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2506 Elküldve: 2014. március 12. 11:27:44 Idézet 
καλημερα σε ολους.η υγρασια που ειναι πολυ χαμιλι στο επομενο γκραν πρι επιρεαζει τιν φθορα ελαστικων.αυξανει τιν φθορα?η θερμοκρασια ειναι μια χαρα χαμιλι κ ειναι καλο .για τιν υγρασια δεν εχω καταλαβει ακομα.....
Stavros Foufoutos
(Csoport Pro - 6)


Hsz.: 148
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2507 Elküldve: 2014. március 12. 15:49:57 (módosítva: 2014. március 12. 16:16:21 Stavros Foufoutos által) Idézet 
Kαλησπέρα,

Υπάρχει διαθέσιμη μια θέση στην ομάδα που είμαι.
Αν ενδιαφέρεται κάποιος να έρθει, ας κάνει αίτηση.


Εdit

Η θέση καλύφθηκε .
Thodoris Katsikas
(Csoport Rookie - 341)


Hsz.: 5
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2508 Elküldve: 2014. március 12. 19:40:51 Idézet 
γεια σας παιδια.εχω μια απορεια κ θελω μια εξηγηση.οταν ενα μερος του μονοθεσιου εχει φθορα π.χ 70 % κ το αλλαξω στο ιδιο επιπεδο ή σε μεγαλυτερο ή σε μικροτερο η φθορα αλλαζει στο 0 % ???
Vaggelis Mpallas
(Csoport Rookie - 386)


Hsz.: 88
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (1)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2509 Elküldve: 2014. március 12. 19:50:49 Idézet 
Quote ( Thodoris Katsikas @ March 12th 2014,19:40:51 )

γεια σας παιδια.εχω μια απορεια κ θελω μια εξηγηση.οταν ενα μερος του μονοθεσιου εχει φθορα π.χ 70 % κ το αλλαξω στο ιδιο επιπεδο ή σε μεγαλυτερο ή σε μικροτερο η φθορα αλλαζει στο 0 % ???

Αν το αλλάξεις με ίδιου ή μεγαλύτερου επίδεδου μηδενίζεται.Αν το υποβαθμίσεις απλά μειώνεις τη φθορά του,χωρίς όμως να σου κοστίσει τίποτα.
Vaggelis Mpallas
(Csoport Rookie - 386)


Hsz.: 88
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2510 Elküldve: 2014. március 12. 19:52:07 Idézet 
Quote ( Vaggelis Mpallas @ March 12th 2014,19:50:49 )

Quote ( Thodoris Katsikas @ March 12th 2014,19:40:51 )

γεια σας παιδια.εχω μια απορεια κ θελω μια εξηγηση.οταν ενα μερος του μονοθεσιου εχει φθορα π.χ 70 % κ το αλλαξω στο ιδιο επιπεδο ή σε μεγαλυτερο ή σε μικροτερο η φθορα αλλαζει στο 0 % ???
Αν το αλλάξεις με ίδιου ή μεγαλύτερου επίδεδου μηδενίζεται.Αν το υποβαθμίσεις απλά μειώνεις τη φθορά του(πχ από 70 θα πάει στο 58),χωρίς όμως να σου κοστίσει τίποτα.
Thodoris Katsikas
(Csoport Rookie - 341)


Hsz.: 5
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2511 Elküldve: 2014. március 12. 20:11:59 Idézet 
ευχαριστω Βαγγελη να σαι καλα.
Andreas Marios Avgerinopoulos
(Csoport Rookie - 248)



Hsz.: 43
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2512 Elküldve: 2014. március 14. 09:29:54 Idézet 
καλημερα σε ολους.η υγρασια που ειναι πολυ χαμιλι στο επομενο γκραν πρι επιρεαζει τιν φθορα ελαστικων.αυξανει τιν φθορα?η θερμοκρασια ειναι μια χαρα χαμιλι κ ειναι καλο .για τιν υγρασια δεν εχω καταλαβει ακομα.....
Ιωάννης Κουφοχρήστος
(Csoport Rookie - 217)


Hsz.: 2
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2513 Elküldve: 2014. március 14. 09:34:39 Idézet 
Καλημέρα στην παρέα του GPRO... Είμαι νεούδι εδώ... Καμιά συμβουλή γιατί έχω χάσει λιγάκι την μπάλα?
Vaggelis Mpallas
(Csoport Rookie - 386)


Hsz.: 88
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2514 Elküldve: 2014. március 14. 09:42:03 Idézet 
Quote ( Ιωάννης Κουφοχρήστος @ March 14th 2014,09:34:39 )

Καλημέρα στην παρέα του GPRO... Είμαι νεούδι εδώ... Καμιά συμβουλή γιατί έχω χάσει λιγάκι την μπάλα?


Καλημέρα Γιάννη και καλως ήρθες στην παρέα.Ρίξε μια ματιά(αναλυτική),εδώ:/GPRORules.asp, εδώ:/GPRONoobGuide.asp και εδώ:http://wiki.gpro.net/index.php/Main_Page,πριν ξεκινήσεις το παιχνίδι.
Ioannis Bouzis
(Csoport Rookie - 392)


Hsz.: 17
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2515 Elküldve: 2014. március 14. 20:38:30 Idézet 
γεια χαρα στη παρεα.. ερωτηση παιδια.. ψαχνω γενικα για οδηγους κ κατα λαθος επεσα σε εναν τον οποιο στην προηγουμενη σεζον τον ειχε καποιος χ παιχτης ο οποιος προβιβαστικε απο rookie to amateur ενω ειχε τερματιση τη σεζον 6ος σε(16 αγωνες (αντι 17) με 1 νικη κ βαθρο κ 37 ποντους). μπορει να μου πει καποιος τι γινετε;
Mitsos Papadoulis
(Csoport Rookie - 334)


Hsz.: 40
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2516 Elküldve: 2014. március 14. 22:24:16 Idézet 
Quote ( Ioannis Bouzis @ March 14th 2014,20:38:30 )

γεια χαρα στη παρεα.. ερωτηση παιδια.. ψαχνω γενικα για οδηγους κ κατα λαθος επεσα σε εναν τον οποιο στην προηγουμενη σεζον τον ειχε καποιος χ παιχτης ο οποιος προβιβαστικε απο rookie to amateur ενω ειχε τερματιση τη σεζον 6ος σε(16 αγωνες (αντι 17) με 1 νικη κ βαθρο κ 37 ποντους). μπορει να μου πει καποιος τι γινετε;


Aν είσαι στην τετράδα αλλά έχεις αρνητικό υπόλοιπο δεν προβιβάζεσε. Άρα προφανώς 2 άτομα που τερμάτισαν από πάνω του είχαν αρνητικό υπόλοιπο χρημάτων και έτσι πήρε την πρόκριση αυτός από την 6η θέση.
Thodoris Katsikas
(Csoport Rookie - 341)


Hsz.: 5
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2517 Elküldve: 2014. március 15. 10:08:39 Idézet 
γεια σας παιδια.το πρωταθλημα τελειωνει κ καθως ξεκινησα στα μεσα της σεζον δεν ανεβαινω κατηγορια.πριν απο καθε αγωνα κανω ασχολουμε μ τ μονοθεσιο τον οδηγο τις εκγαταστασεις κλπ.αυτες οι αναβαθμισεις παραμενουν στην επομενη σεζον ή ξεκιναω απο τπ μηδεν?κ επισης ειναι καλυτερα να μην σπαταλαω λεφτα κ να τα μαζεψω για να τα χρησιμποποιησω τν επομενη σεζον ή τα παραπανω λεφτα θα χαθουν κ θα ξεκινησω απο την αρχη?
Panagiotis Kazasidis
(Csoport Rookie - 75)


Hsz.: 6
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2518 Elküldve: 2014. március 15. 10:17:04 Idézet 
Παιδιά, έχω αρνητικό υπόλοιπο, όπως και στους άλλους 2 τελευταίους αγώνες, αλλά στην αναβάθμιση μονοθεσίου έχει μόνο για υποβάθμιση αν έχω επίπεδο 2 ή τίποτα αν έχω 1.... τι παίζει;
Mikes Lamp
(Csoport Rookie - 86)



Hsz.: 12
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2519 Elküldve: 2014. március 15. 10:22:25 Idézet 
kalhmera mia erwthsh eimai 6 kai 2 manager sthn prwth tetrada exoun arnhtiko ypoloipo pairnw egw thn proagwgh an paramhnoumai etsi?
Mitsos Papadoulis
(Csoport Rookie - 334)


Hsz.: 40
  Ország:
Görögország 
Teszt: 
Tetszik (0)   Nem tetszik (0)
Régi hozzászólás #2520 Elküldve: 2014. március 15. 10:46:55 Idézet 
Quote ( Thodoris Katsikas @ March 15th 2014,10:08:39 )

γεια σας παιδια.το πρωταθλημα τελειωνει κ καθως ξεκινησα στα μεσα της σεζον δεν ανεβαινω κατηγορια.πριν απο καθε αγωνα κανω ασχολουμε μ τ μονοθεσιο τον οδηγο τις εκγαταστασεις κλπ.αυτες οι αναβαθμισεις παραμενουν στην επομενη σεζον ή ξεκιναω απο τπ μηδεν?κ επισης ειναι καλυτερα να μην σπαταλαω λεφτα κ να τα μαζεψω για να τα χρησιμποποιησω τν επομενη σεζον ή τα παραπανω λεφτα θα χαθουν κ θα ξεκινησω απο την αρχη?


Στα ρούκι ξεκινάς από την αρχη. Μηδενίζονται οι αναβαθμίσεις και ξεκινας με 30 μυρια. Σε περίπτωση ανόδου συνεχίζεις με τα λεφτα και τις αναβαθμισεις που εχεις στο τέλος της σεζον.
Oldal « 1 2 3 ... 83 [8485 ... 115 116 117 » Ugrás erre az oldalra:
Grand Prix Racing Online Fórum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) A téma tiltólistára helyezése Téma hozzáadása a figyelőlistához

Válasz erre a témára