• Altre statistiche
  • Altre cose
Carriera del Manager Kreisz Bálint (Ultimo aggiornamento: 16 Giu 2016, 22:12:15)

Amire büszke vagyok: Magyar GPRO Magazin szerkesztője/koordinátora

Első futam: szezon 37 2. verseny Paul Ricard. Összefoglalása annak a versenynek:Az időmérőn 18 másodperces hátrányt szedtem össze,és 16. lettem.A versenyen max riskkel akartam javítani,így hát a motor elfüstölt.16.hely

Első kiesés:szezon 37 3.verseny Jerez A verseny összefoglalása:Az időmérőn kisebb hátrányom volt,de a forró aszfaltra,rossz gumit tettem fel.A versenyen egy ideig volt 11. helyem is,de aztán ki kellett jönnöm gumit cserélni.16. helyen vergődtem tovább,majd a 42. körben a pilótám falhoz vágta a kocsit.

Legjobb rajthelyem(nem pole pozícióban):4.hely szezon 37 verseny 4. Mugello Összefoglalás:Az időmérőm nagyon jó lett,j4. pozícióm volt(a 13-ból).De a versenyen az első körben kiestem :(:(:(:(:(

2. rész: 2 hely szezon 37 verseny 15 Spa Az időmérőn sokáig vezettem,de 3 tizeddel alul maradtam.Kár,mert a polera mentem.2. rajthely.A versenyen:Rossz gumival indultam,pont nélkül maradtam

Első pontszerzés és az első dobogó:szezon 37 5. verseny Oesterreichring Összefoglalás:Az ídőmérőn lassú voltam,a taktikám miatt.A versenyen,az üzemanyagot,elszámoltam egyszer.Ha ez nincs nyerek,de nem így lett így hát egy harmadik hely.Nagyon örülök :)

Egy értékes dobogó: szezon 37 verseny 13 Sepang(2013.08.16): A szülinapom előtt egy nappal vágtam neki a versenynek,egy kiállásos taktikán.Bejött,így lett egy 2. helyem.

Első Pole pozícióm: 38. szezon 7. verseny Kaunas Az új pilóta második versenye volt.A q1-re belőttem a legjobb beállítást,majd a q2-re a szárazra váltást is jól megcsináltam. Bizakodva vártam a versenyt. Azonban az első körökben visszaestem 2.-nak. Onnan még egy helyet visszaestem. A futamot 3.-ként fejeztem be.

Első győzelem:39. szezon 4. verseny Mexico City Összefoglalás:A pilótám egyik kedvenc pályája a Mexikói.Az időmérőn 4. lettem. A futamon eljöttem jól,2. lettem.Kiállt előlem kamikaze csoporttársam,így átvettem a vezetést.Ezután "végig kezemben tartottam az irányítást",így 26 másodperces előnnyel nyertem.