1 ir 2 kvalifikacijų rikiuotės (Grupė: Master - 1 | Sezonas: 70 | Lenktynės: 17)

Pasirinkti kitą grupę:  Sezonas:  Lenktynės:
1 Kvalifikacija
Poz Pad. Žaidėjo vardas Šalis Rato laikas Atsilikimas
Pole Dunnolop  Kreisz Bálint   1:02.178s  + 0.000s
2 Dunnolop  Mindaugas Kuodys   1:02.461s  + 0.283s
3 Dunnolop  Petri Minni   1:02.588s  + 0.410s
4 Dunnolop  Arkadiusz Nicewicz   1:02.888s  + 0.710s
5 Dunnolop  Lorenzo Di Buono   1:02.896s  + 0.718s
6 Dunnolop  Valter Polsaque   1:02.932s  + 0.754s
7 Yokomama  George Slater   1:03.018s  + 0.840s
8 Dunnolop  Andrej Rilke   1:03.054s  + 0.876s
9 Yokomama  Kamal Naoui   1:03.077s  + 0.899s
10 Yokomama  Sebastian Cucciardi   1:03.132s  + 0.954s
11 Yokomama  Alan Horsley   1:03.160s  + 0.982s
12 Contimental  Paweł Otworowski   1:03.192s  + 1.014s
13 Dunnolop  Toni Söyrinki   1:03.216s  + 1.038s
14 Dunnolop  Evaldas Ruseckas   1:03.358s  + 1.180s
15 Yokomama  Nuno Toscano   1:03.403s  + 1.225s
16 Contimental  Marius Valentin Brutaru   1:03.470s  + 1.292s
17 Yokomama  Julio Pereira   1:03.478s  + 1.300s
18 Yokomama  Riaan Van Der Merwe   1:03.592s  + 1.414s
19 Dunnolop  Tomek Miszczak   1:03.714s  + 1.536s
20 Contimental  Roman Lizogub   1:03.734s  + 1.556s
21 Yokomama  Jean-marc Boissinot   1:03.832s  + 1.654s
22 Dunnolop  Brian Blagdon   1:03.890s  + 1.712s
23 Yokomama  Vladimir Islentiev2   1:03.944s  + 1.766s
24 Contimental  Gyula Kalmár   1:03.993s  + 1.815s
25 Yokomama  Mariusz Malczuk   1:04.036s  + 1.858s
26 Avonn  Ádám Jávor   1:04.070s  + 1.892s
27 Yokomama  Frédéric Pierret   1:04.130s  + 1.952s
28 Yokomama  Makis Katsoulas   1:04.206s  + 2.028s
29 Yokomama  Massimiliano Galli   1:04.334s  + 2.156s
30 Contimental  Olivier Recouvreur   1:04.424s  + 2.246s
31 Dunnolop  Jonathan Flament   1:04.549s  + 2.371s
32 Contimental  Sergey Kozlenko   1:04.681s  + 2.503s
33 Contimental  Tamás Schivánovits   1:04.727s  + 2.549s
34 Badyear  Lee Ifans   1:04.772s  + 2.594s
35 Yokomama  Stefan Olofsson   1:04.958s  + 2.780s
36 Michelini  Atli Thor Johannesson   1:08.218s  + 6.040s
37 Yokomama  Jay De Snoo   1:08.438s  + 6.260s
38 Contimental  Darthson Bonassoli   1:08.761s  + 6.583s
39 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:13.754s  + 11.576s
40 Yokomama  Rogério Araken   1:20.354s  + 18.176s
2 Kvalifikacija
Poz Pad. Žaidėjo vardas Šalis Rato laikas Atsilikimas
Pole Dunnolop  Kreisz Bálint   1:02.597s  + 0.000s
2 Dunnolop  Arkadiusz Nicewicz   1:02.757s  + 0.160s
3 Dunnolop  Mindaugas Kuodys   1:03.410s  + 0.813s
4 Dunnolop  Valter Polsaque   1:03.505s  + 0.908s
5 Dunnolop  Petri Minni   1:03.627s  + 1.030s
6 Contimental  Gyula Kalmár   1:03.785s  + 1.188s
7 Yokomama  Julio Pereira   1:03.847s  + 1.250s
8 Dunnolop  Andrej Rilke   1:03.856s  + 1.259s
9 Dunnolop  Evaldas Ruseckas   1:03.924s  + 1.327s
10 Dunnolop  Toni Söyrinki   1:03.961s  + 1.364s
11 Yokomama  Kamal Naoui   1:03.966s  + 1.369s
12 Dunnolop  Lorenzo Di Buono   1:03.980s  + 1.383s
13 Yokomama  Sebastian Cucciardi   1:04.185s  + 1.588s
14 Yokomama  Alan Horsley   1:04.247s  + 1.650s
15 Yokomama  George Slater   1:04.329s  + 1.732s
16 Contimental  Marius Valentin Brutaru   1:04.359s  + 1.762s
17 Contimental  Paweł Otworowski   1:04.442s  + 1.845s
18 Dunnolop  Tomek Miszczak   1:04.570s  + 1.973s
19 Yokomama  Nuno Toscano   1:04.599s  + 2.002s
20 Contimental  Roman Lizogub   1:04.614s  + 2.017s
21 Yokomama  Makis Katsoulas   1:04.635s  + 2.038s
22 Yokomama  Jean-marc Boissinot   1:04.717s  + 2.120s
23 Dunnolop  Brian Blagdon   1:04.847s  + 2.250s
24 Badyear  Lee Ifans   1:04.889s  + 2.292s
25 Avonn  Ádám Jávor   1:04.983s  + 2.386s
26 Dunnolop  Jonathan Flament   1:05.101s  + 2.504s
27 Yokomama  Frédéric Pierret   1:05.122s  + 2.525s
28 Yokomama  Vladimir Islentiev2   1:05.193s  + 2.596s
29 Contimental  Sergey Kozlenko   1:05.298s  + 2.701s
30 Yokomama  Riaan Van Der Merwe   1:05.307s  + 2.710s
31 Contimental  Tamás Schivánovits   1:05.528s  + 2.931s
32 Yokomama  Mariusz Malczuk   1:05.624s  + 3.027s
33 Yokomama  Stefan Olofsson   1:05.650s  + 3.053s
34 Yokomama  Massimiliano Galli   1:05.652s  + 3.055s
35 Contimental  Olivier Recouvreur   1:05.685s  + 3.088s
36 Michelini  Atli Thor Johannesson   1:09.464s  + 6.867s
37 Yokomama  Jay De Snoo   1:10.076s  + 7.479s
38 Contimental  Darthson Bonassoli   1:10.375s  + 7.778s
39 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:16.227s  + 13.630s
40 Yokomama  Rogério Araken   1:21.072s  + 18.475s