1 ir 2 kvalifikacijų rikiuotės (Grupė: Pro - 12 | Sezonas: 71 | Lenktynės: 17)

Pasirinkti kitą grupę:  Sezonas:  Lenktynės:
1 Kvalifikacija
Poz Pad. Žaidėjo vardas Šalis Rato laikas Atsilikimas
Pole Yokomama  Roberto Borgato   1:36.228s  + 0.000s
2 Dunnolop  Gabor Csizmadia   1:36.478s  + 0.250s
3 Yokomama  Ronaldo Serafim   1:36.964s  + 0.736s
4 Yokomama  Fabio Corio   1:37.114s  + 0.886s
5 Dunnolop  Márcio Portuga   1:37.188s  + 0.960s
6 Yokomama  Vladimir Islentiev2   1:37.224s  + 0.996s
7 Dunnolop  Wendell Kill   1:37.252s  + 1.024s
8 Badyear  Rafael Mantovani   1:37.308s  + 1.080s
9 Yokomama  Attila Kvanta   1:37.354s  + 1.126s
10 Dunnolop  Kévin Vallée   1:37.478s  + 1.250s
11 Yokomama  Jorge Pell   1:37.521s  + 1.293s
12 Dunnolop  Srđan Krčmaričić   1:37.531s  + 1.303s
13 Dunnolop  Máté Zsolt   1:37.751s  + 1.523s
14 Yokomama  Dominik Flamand   1:37.793s  + 1.565s
15 Yokomama  Robert Horvath   1:37.963s  + 1.735s
16 Yokomama  Mika Ruutiainen   1:38.018s  + 1.790s
17 Dunnolop  Sándor Bőr   1:38.110s  + 1.882s
18 Dunnolop  Tomas Veščiūnas   1:38.125s  + 1.897s
19 Dunnolop  Hugo Andrade   1:38.134s  + 1.906s
20 Yokomama  Bruno Scarlata   1:38.195s  + 1.967s
21 Yokomama  Daniel Bertoya   1:38.244s  + 2.016s
22 Dunnolop  Alex Belão   1:38.290s  + 2.062s
23 Yokomama  Fernando Pallas   1:38.506s  + 2.278s
24 Yokomama  Martin Weiß   1:38.555s  + 2.327s
25 Contimental  Mario Cavalari   1:38.601s  + 2.373s
26 Yokomama  Alen Bat   1:38.604s  + 2.376s
27 Yokomama  Dejan Svajner   1:38.688s  + 2.460s
28 Dunnolop  Filippo Latino   1:38.716s  + 2.488s
29 Dunnolop  Paweł Grabowski   1:38.736s  + 2.508s
30 Yokomama  Lee Ifans   1:38.747s  + 2.519s
31 Yokomama  Rafał Saferna   1:38.856s  + 2.628s
32 Yokomama  Nagy András   1:38.904s  + 2.676s
33 Yokomama  Paul Grigore   1:39.467s  + 3.239s
34 Yokomama  Johnny Alcala   1:39.732s  + 3.504s
35 Avonn  Nuno Oliveira   1:40.562s  + 4.334s
36 Yokomama  Daniele Bandoni   1:41.651s  + 5.423s
37 Yokomama  Milan Fuke   1:41.730s  + 5.502s
38 Avonn  Gabriel Miranda   1:41.957s  + 5.729s
2 Kvalifikacija
Poz Pad. Žaidėjo vardas Šalis Rato laikas Atsilikimas
Pole Badyear  Rafael Mantovani   1:52.304s  + 0.000s
2 Yokomama  Roberto Borgato   1:52.589s  + 0.285s
3 Yokomama  Fabio Corio   1:52.950s  + 0.646s
4 Yokomama  Attila Kvanta   1:53.374s  + 1.070s
5 Yokomama  Daniel Bertoya   1:53.747s  + 1.443s
6 Yokomama  Vladimir Islentiev2   1:53.932s  + 1.628s
7 Yokomama  Martin Weiß   1:54.014s  + 1.710s
8 Yokomama  Jorge Pell   1:54.102s  + 1.798s
9 Dunnolop  Alex Belão   1:54.171s  + 1.867s
10 Dunnolop  Gabor Csizmadia   1:54.335s  + 2.031s
11 Yokomama  Ronaldo Serafim   1:54.340s  + 2.036s
12 Yokomama  Robert Horvath   1:54.354s  + 2.050s
13 Yokomama  Mika Ruutiainen   1:54.579s  + 2.275s
14 Dunnolop  Sándor Bőr   1:54.621s  + 2.317s
15 Yokomama  Fernando Pallas   1:54.621s  + 2.317s
16 Dunnolop  Hugo Andrade   1:54.688s  + 2.384s
17 Yokomama  Dominik Flamand   1:54.742s  + 2.438s
18 Yokomama  Rafał Saferna   1:54.758s  + 2.454s
19 Dunnolop  Wendell Kill   1:55.094s  + 2.790s
20 Dunnolop  Paweł Grabowski   1:55.185s  + 2.881s
21 Dunnolop  Tomas Veščiūnas   1:55.220s  + 2.916s
22 Yokomama  Lee Ifans   1:55.231s  + 2.927s
23 Dunnolop  Márcio Portuga   1:55.249s  + 2.945s
24 Dunnolop  Srđan Krčmaričić   1:55.336s  + 3.032s
25 Dunnolop  Máté Zsolt   1:55.376s  + 3.072s
26 Dunnolop  Kévin Vallée   1:55.420s  + 3.116s
27 Dunnolop  Filippo Latino   1:55.631s  + 3.327s
28 Yokomama  Bruno Scarlata   1:56.245s  + 3.941s
29 Yokomama  Dejan Svajner   1:56.433s  + 4.129s
30 Contimental  Mario Cavalari   1:57.449s  + 5.145s
31 Yokomama  Johnny Alcala   1:58.302s  + 5.998s
32 Yokomama  Milan Fuke   1:58.502s  + 6.198s
33 Yokomama  Daniele Bandoni   1:59.465s  + 7.161s
34 Avonn  Gabriel Miranda   2:02.006s  + 9.702s
35 Yokomama  Nagy András   2:04.892s  + 12.588s
36 Avonn  Nuno Oliveira   2:05.450s  + 13.146s
37 Yokomama  Paul Grigore   2:06.412s  + 14.108s
38 Yokomama  Alen Bat   2:07.343s  + 15.039s