1 ir 2 kvalifikacijų rikiuotės (Grupė: Elite | Sezonas: 57 | Lenktynės: 7)

Pasirinkti kitą grupę:  Sezonas:  Lenktynės:
1 Kvalifikacija
Poz Pad. Žaidėjo vardas Šalis Rato laikas Atsilikimas
Pole Hancock  Christos Bobolis3   1:07.624s  + 0.000s
2 Hancock  Robin Goodey   1:07.854s  + 0.230s
3 Hancock  Nikolay Ivanov   1:08.028s  + 0.404s
4 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou3   1:08.059s  + 0.435s
5 Bridgerock  Florencia Caro   1:08.265s  + 0.641s
6 Michelini  Ayman Daher   1:08.283s  + 0.659s
7 Bridgerock  Aleksey Odegov   1:08.321s  + 0.697s
8 Bridgerock  Gary Partridge   1:08.396s  + 0.772s
9 Hancock  Stas Prost   1:08.420s  + 0.796s
10 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:08.461s  + 0.837s
11 Hancock  Justinas Smyšliajevas4   1:08.564s  + 0.940s
12 Hancock  Vladimir Jelicic   1:08.576s  + 0.952s
13 Bridgerock  Dmitri Nadkho   1:08.598s  + 0.974s
14 Hancock  Rafael Mantovani   1:08.630s  + 1.006s
15 Hancock  Andriy Dyadkovich   1:08.631s  + 1.007s
16 Hancock  Aris Tsipras   1:08.664s  + 1.040s
17 Dunnolop  Mert Büyükakar   1:08.736s  + 1.112s
18 Hancock  Pavel Buhharin   1:08.746s  + 1.122s
19 Dunnolop  Eduard Gindullin   1:08.756s  + 1.132s
20 Michelini  Andrea Squizzato   1:08.835s  + 1.211s
21 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:08.948s  + 1.324s
22 Hancock  Krisztián Veinperl   1:08.959s  + 1.335s
23 Hancock  Erwin Verkade   1:08.960s  + 1.336s
24 Dunnolop  Roland Postle4   1:09.059s  + 1.435s
25 Hancock  Jan Velske   1:09.149s  + 1.525s
26 Hancock  Abdullah Kasapoglu   1:09.234s  + 1.610s
27 Dunnolop  Michał Wilczyński   1:09.451s  + 1.827s
28 Dunnolop  Paul Gardiner   1:09.559s  + 1.935s
29 Bridgerock  Andrew King   1:09.626s  + 2.002s
30 Contimental  Jarosław Nowacki   1:09.629s  + 2.005s
31 Contimental  Toni Söyrinki   1:09.632s  + 2.008s
32 Pipirelli  José Abi Jaudi   1:10.241s  + 2.617s
33 Pipirelli  Evaldas Ruseckas   1:10.371s  + 2.747s
34 Contimental  Stefan Gommans   1:10.397s  + 2.773s
35 Pipirelli  Andrej Rilke   1:10.928s  + 3.304s
36 Pipirelli  Mehdi El Fathy   1:11.035s  + 3.411s
37 Pipirelli  Sergei Mitrahovich   1:11.303s  + 3.679s
38 Contimental  Grzesiek Jakubiak   1:17.781s  + 10.157s
2 Kvalifikacija
Poz Pad. Žaidėjo vardas Šalis Rato laikas Atsilikimas
Pole Hancock  Christos Bobolis3   59.687s  + 0.000s
2 Michelini  Andrea Squizzato   59.830s  + 0.143s
3 Hancock  Jan Velske   59.939s  + 0.252s
4 Hancock  Rafael Mantovani   1:00.067s  + 0.380s
5 Hancock  Justinas Smyšliajevas4   1:00.094s  + 0.407s
6 Bridgerock  Florencia Caro   1:00.107s  + 0.420s
7 Hancock  Pavel Buhharin   1:00.124s  + 0.437s
8 Michelini  Ayman Daher   1:00.155s  + 0.468s
9 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou3   1:00.395s  + 0.708s
10 Hancock  Stas Prost   1:00.408s  + 0.721s
11 Dunnolop  Roland Postle4   1:00.458s  + 0.771s
12 Hancock  Erwin Verkade   1:00.471s  + 0.784s
13 Hancock  Andriy Dyadkovich   1:00.574s  + 0.887s
14 Hancock  Krisztián Veinperl   1:00.605s  + 0.918s
15 Hancock  Nikolay Ivanov   1:00.622s  + 0.935s
16 Hancock  Rimantas Sagatas2   1:00.655s  + 0.968s
17 Hancock  Robin Goodey   1:00.832s  + 1.145s
18 Bridgerock  Gary Partridge   1:01.024s  + 1.337s
19 Hancock  Aris Tsipras   1:01.173s  + 1.486s
20 Contimental  Grzesiek Jakubiak   1:01.281s  + 1.594s
21 Hancock  Abdullah Kasapoglu   1:01.342s  + 1.655s
22 Hancock  Vladimir Jelicic   1:01.346s  + 1.659s
23 Dunnolop  Mert Büyükakar   1:01.390s  + 1.703s
24 Dunnolop  Michał Wilczyński   1:01.459s  + 1.772s
25 Bridgerock  Aleksey Odegov   1:01.517s  + 1.830s
26 Bridgerock  Andrew King   1:01.663s  + 1.976s
27 Dunnolop  Paul Gardiner   1:01.679s  + 1.992s
28 Bridgerock  Dmitri Nadkho   1:01.829s  + 2.142s
29 Contimental  Toni Söyrinki   1:01.835s  + 2.148s
30 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:01.852s  + 2.165s
31 Contimental  Stefan Gommans   1:01.877s  + 2.190s
32 Dunnolop  Eduard Gindullin   1:01.883s  + 2.196s
33 Contimental  Jarosław Nowacki   1:01.988s  + 2.301s
34 Pipirelli  José Abi Jaudi   1:02.134s  + 2.447s
35 Pipirelli  Evaldas Ruseckas   1:02.321s  + 2.634s
36 Pipirelli  Mehdi El Fathy   1:03.259s  + 3.572s
37 Pipirelli  Andrej Rilke   1:03.342s  + 3.655s
38 Pipirelli  Sergei Mitrahovich   1:03.644s  + 3.957s