Lenktynių santrauka (Trasa: Mexico City | Sezonas: 72 | Lenktynės: 17 | Lyga: All)

Sezonas:  Lenktynės:

Pasirinkite lygą:

# Poz Progresas Padangos Šalis Žaidėjo vardas (Grupė) Lenktynių laikas Ratų skaičius Sustojimai Geriausias ratas Vidutinis greitis Geriausias sustojimo laikas
01. 01. +7 +7 Contimental   Ivan Lukovkin (E) 1h24:34.378 69 1 1:10.592 216.38km/h 18.911s
02. 02. Be pasikeitimo ±0 Michelini   Nevzat Kasapoglu (E) + 0.139 69 1 1:11.537 216.38km/h 13.046s
03. 03. -2 -2 Michelini   Jan Velske (E) + 15.041 69 1 1:11.801 215.74km/h 12.926s
04. 01. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Alix Martin (M2) + 48.132 69 1 1:11.672 214.35km/h 18.130s
05. 01. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Joel Viitikko (M3) + 59.609 69 1 1:11.695 213.87km/h 18.804s
06. 04. Be pasikeitimo ±0 Badyear   Christos Bobolis4 (E) + 1:01.528 69 2 1:10.959 213.79km/h 13.331s
07. 02. Be pasikeitimo ±0 Dunnolop   Jasper Coosemans (M2) + 1:09.318 69 1 1:11.380 213.47km/h 19.331s
08. 05. +10 +10 Badyear   Atis Praudins (E) + 1:17.440 68 1 1:11.489 213.13km/h 15.182s
09. 06. +14 +14 Contimental   Rogerio Mandler (E) + 1:18.765 68 1 1:11.232 213.07km/h 17.554s
10. 01. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Lee Harding (M4) + 1:20.610 69 1 1:12.540 213.00km/h 21.306s
11. 01. Be pasikeitimo ±0 Michelini   Emmanuel Manfre (M5) + 1:20.638 69 1 1:12.129 213.00km/h 18.563s
12. 01. Be pasikeitimo ±0 Dunnolop   Toni Söyrinki (M1) + 1:37.668 69 1 1:12.623 212.30km/h 18.785s
13. 07. +2 +2 Michelini   Roland Postle7 (E) + 1:38.957 68 1 1:12.078 212.24km/h 21.849s
14. 08. +13 +13 Contimental   Dmitry Nechitailo (E) + 1:39.171 68 1 1:11.187 212.23km/h 22.763s
15. 03. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Robin Goodey (M2) + 1:44.016 69 1 1:12.418 212.03km/h 17.504s
16. 09. +1 +1 Hancock   Łukasz Dudek1 (E) + 1:44.467 68 2 1:12.363 212.02km/h 16.191s
17. 10. +18 +18 Badyear   Mindaugas Bauža (E) + 1:44.660 68 1 1:11.468 212.01km/h 17.578s
18. 02. Be pasikeitimo ±0 Dunnolop   Andrej Rilke (M1) + 1:45.078 69 1 1:12.306 211.99km/h 16.960s
19. 11. +6 +6 Contimental   Peter Both (E) + 1:53.247 68 1 1:12.480 211.66km/h 17.019s
20. 12. +20 +20 Contimental   Mike Baston (E) + 1:53.802 68 1 1:11.620 211.63km/h 14.650s
21. 13. -6 -6 Badyear   Theodosis Vogiatzis (E) + 1:59.330 68 2 1:12.064 211.41km/h 16.223s
22. 14. Be pasikeitimo ±0 Contimental   Ahmet Sonverdi (E) + 2:00.828 68 1 1:12.686 211.35km/h 15.546s
23. 01. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Adrian Skrobiński (P10) + 2:02.847 69 1 1:12.502 211.27km/h 18.463s
24. 15. -12 -12 Hancock   Božidar Topčić (E) + 2:04.855 68 2 1:11.979 211.18km/h 19.917s
25. 16. +11 +11 Contimental   Ricardo Vidal (E) + 2:05.178 68 1 1:12.487 211.17km/h 16.436s
26. 02. +1 +1 Yokomama   Kamal Naoui (M3) + 2:08.394 69 1 1:12.371 211.04km/h 15.167s
27. 03. +1 +1 Dunnolop   Olivier Recouvreur (M1) + 2:09.528 69 1 1:13.323 211.00km/h 20.136s
28. 01. +12 +12 Contimental   Alexandre Marcelino (P4) + 2:12.439 69 2 1:12.050 210.88km/h 21.881s
29. 01. +1 +1 Yokomama   Juan Carlos Romero (P6) + 2:13.474 69 2 1:13.031 210.84km/h 18.763s
30. 17. -4 -4 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 2:14.137 68 2 1:12.561 210.81km/h 14.287s
31. 02. +9 +9 Contimental   Luca Molendi (M5) + 2:14.423 69 1 1:12.276 210.80km/h 16.368s
32. 03. -1 -1 Badyear   Sam Norris (M3) + 2:20.909 68 2 1:13.009 210.53km/h 18.326s
33. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Sylvain Elsass (A22) + 2:22.813 69 1 1:12.674 210.46km/h 25.208s
34. 04. +3 +3 Yokomama   Sergei Gordov (M1) + 2:24.937 69 1 1:12.726 210.37km/h 20.625s
35. 05. +20 +20 Contimental   Lazaros Spiliopoulos (M1) + 2:25.026 69 1 1:11.854 210.37km/h 22.349s
36. 04. +8 +8 Contimental   Danilo Vettori (M2) + 2:27.061 68 2 1:12.366 210.29km/h 20.010s
37. 18. -2 -2 Badyear   Carlos Esparza (E) + 2:29.206 67 1 1:12.979 210.20km/h 18.770s
38. 02. +7 +7 Contimental   Nagyházi Sándor (M4) + 2:31.401 69 1 1:13.082 210.11km/h 17.536s
39. 05. +2 +2 Yokomama   Argiris Mamplekos (M2) + 2:31.984 68 1 1:12.722 210.09km/h 16.848s
40. 19. +10 +10 Contimental   Andreas Andreou (E) + 2:33.565 67 1 1:11.944 210.03km/h 13.952s
41. 06. +6 +6 Dunnolop   Andrew King (M1) + 2:36.144 69 1 1:12.805 209.92km/h 19.218s
42. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Jason Claydon (A25) + 2:36.652 69 2 1:12.094 209.90km/h 23.981s
43. 06. +5 +5 Badyear   Hans Mörtsjö (M2) + 2:36.723 68 1 1:12.880 209.90km/h 20.885s
44. 07. -2 -2 Dunnolop   Paweł Otworowski (M1) + 2:37.026 69 2 1:12.927 209.89km/h 21.218s
45. 20. +11 +11 Contimental   Branislav Hrnjak (E) + 2:37.871 67 1 1:12.858 209.85km/h 18.401s
46. 03. +5 +5 Yokomama   Paul Williams (M5) + 2:39.497 68 1 1:13.627 209.79km/h 18.924s
47. 07. +9 +9 Badyear   Vsevolod Demydov2 (M2) + 2:40.466 68 1 1:12.502 209.75km/h 21.309s
48. 01. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Flavio Mendiković (P1) + 2:41.538 69 1 1:14.003 209.71km/h 19.072s
49. 03. +1 +1 Yokomama   Niels Wolters (M4) + 2:42.226 68 1 1:13.047 209.68km/h 18.652s
50. 01. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Sergey Ved (P19) + 2:42.430 69 1 1:13.322 209.67km/h 21.746s
51. 04. +4 +4 Yokomama   Elias Aranda (M4) + 2:42.682 68 1 1:12.914 209.66km/h 22.519s
52. 08. -4 -4 Yokomama   Christer Andersson (M2) + 2:43.168 68 1 1:13.107 209.64km/h 16.162s
53. 04. +14 +14 Contimental   Radek Sus (M5) + 2:45.830 68 1 1:13.165 209.53km/h 17.942s
54. 05. +4 +4 Contimental   Stefano Prato (M5) + 2:46.225 68 1 1:12.158 209.52km/h 22.975s
55. 05. -2 -2 Yokomama   Stefan Stillhart (M4) + 2:49.496 68 2 1:13.419 209.39km/h 17.126s
56. 06. +10 +10 Yokomama   Antonio Cerqueira (M4) + 2:49.930 68 1 1:12.991 209.37km/h 22.811s
57. 04. +5 +5 Yokomama   Twig Fahaji (M3) + 2:51.083 68 1 1:13.275 209.32km/h 21.545s
58. 05. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 2:51.545 68 1 1:13.170 209.31km/h 17.875s
59. 21. -10 -10 Badyear   George Slater (E) + 2:51.620 67 1 1:13.895 209.30km/h 14.700s
60. 06. +10 +10 Contimental   Felix Horch (M3) + 2:53.825 68 1 1:13.781 209.21km/h 19.724s
61. 22. +3 +3 Badyear   Leandro Sereno7 (E) + 2:54.194 67 1 1:13.306 209.20km/h 15.244s
62. 07. +3 +3 Yokomama   Tomasz Siwiec (M3) + 2:55.101 68 1 1:13.363 209.16km/h 18.248s
63. 01. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Lukáš Rychlík (P20) + 2:55.867 69 1 1:13.096 209.13km/h 24.829s
64. 08. +14 +14 Contimental   Mauricio Angelucci (M1) + 2:55.972 68 1 1:12.847 209.13km/h 21.745s
65. 06. Be pasikeitimo ±0 Badyear   Bernard Bontjer (M5) + 2:56.283 68 1 1:13.567 209.12km/h 18.581s
66. 07. -3 -3 Yokomama   Yug Desai1 (M5) + 2:59.891 68 1 1:12.654 208.97km/h 24.012s
67. 07. +7 +7 Yokomama   Fred Vautrin (M4) + 2:59.921 68 1 1:13.997 208.97km/h 17.885s
68. 08. -1 -1 Yokomama   Lorenzo Di Buono (M4) + 3:00.181 68 1 1:13.799 208.96km/h 21.226s
69. 09. -4 -4 Yokomama   Tan S Lake (M2) + 3:00.339 68 1 1:14.159 208.96km/h 19.465s
70. 10. -1 -1 Yokomama   Henrique Hughes Paunero (M2) + 3:00.384 68 1 1:13.731 208.95km/h 19.432s
71. 11. +10 +10 Contimental   Simone Bertolotto (M2) + 3:00.526 68 1 1:13.353 208.95km/h 19.660s
72. 08. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Alexander Kunze (M3) + 3:01.502 68 1 1:13.983 208.91km/h 15.483s
73. 08. +11 +11 Badyear   Simone Pasqualoni (M5) + 3:01.816 68 1 1:13.076 208.90km/h 20.094s
74. 09. +3 +3 Badyear   John Ibbotson (M4) + 3:03.422 68 1 1:13.774 208.83km/h 22.466s
75. 02. +1 +1 Yokomama   Ethan Littlejohns (P10) + 3:04.087 69 2 1:13.003 208.81km/h 19.039s
76. 01. +3 +3 Contimental   Georgi Terziev (P14) + 3:05.489 69 1 1:14.050 208.75km/h 26.621s
77. 02. +12 +12 Contimental   Michal Szopinski (P20) + 3:06.363 69 1 1:13.172 208.72km/h 18.902s
78. 01. +3 +3 Yokomama   Barry Gregorick (P2) + 3:10.198 69 1 1:13.429 208.56km/h 26.563s
79. 03. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Klas Britse (P20) + 3:12.385 69 1 1:13.400 208.48km/h 19.123s
80. 23. -1 -1 Contimental   Róbert László2 (E) + 3:13.506 67 1 1:13.775 208.43km/h 15.028s
81. 24. -18 -18 Michelini   Fabien Massard (E) + 3:14.698 67 3 1:13.106 208.39km/h 15.060s
82. 09. +13 +13 Contimental   Roberto Carta (M5) + 3:14.788 68 1 1:13.095 208.38km/h 25.128s
83. 01. +1 +1 Yokomama   Lorenzo Vallesi (P3) + 3:15.974 69 1 1:13.715 208.34km/h 21.658s
84. 10. +11 +11 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues (M4) + 3:18.174 68 1 1:13.559 208.25km/h 23.344s
85. 01. +1 +1 Yokomama   Joachim Rang (P21) + 3:18.953 69 1 1:13.437 208.22km/h 22.878s
86. 02. -1 -1 Yokomama   Nestor Vicente (P14) + 3:19.433 69 1 1:14.575 208.20km/h 17.810s
87. 01. Be pasikeitimo ±0 Badyear   Daniel Comalada (P16) + 3:19.661 69 2 1:13.121 208.19km/h 17.161s
88. 12. -4 -4 Badyear   Yiánnis Gripáris (M2) + 3:21.172 67 2 1:13.694 208.13km/h 17.482s
89. 10. +17 +17 Badyear   Luciano Kirst (M5) + 3:21.306 68 1 1:13.317 208.12km/h 24.886s
90. 11. -5 -5 Dunnolop   Kristijan Mihovic (M4) + 3:21.584 68 1 1:14.598 208.11km/h 21.442s
91. 11. -4 -4 Yokomama   Joelson Gonçalves (M5) + 3:21.732 68 2 1:13.362 208.11km/h 16.858s
92. 13. +4 +4 Badyear   Jean-Philippe Teilliet (M2) + 3:21.794 67 1 1:13.742 208.11km/h 18.085s
93. 02. +4 +4 Yokomama   Gonzalo Garbin (P21) + 3:21.886 69 1 1:13.756 208.10km/h 22.200s
94. 12. +11 +11 Badyear   Fabio Pereira (M5) + 3:22.063 68 1 1:13.164 208.09km/h 16.659s
95. 01. +10 +10 Yokomama   Cyril Tracta (P11) + 3:22.179 69 1 1:14.048 208.09km/h 18.917s
96. 13. -11 -11 Yokomama   Bert Huylebroeck (M5) + 3:22.491 68 2 1:13.295 208.08km/h 20.524s
97. 03. -1 -1 Yokomama   Harsh Sheth (P10) + 3:22.545 68 1 1:13.794 208.08km/h 20.506s
98. 01. +4 +4 Yokomama   Ivan Quattrociocchi (P25) + 3:22.602 69 1 1:13.417 208.07km/h 19.792s
99. 14. -2 -2 Badyear   Kostas Laskaridis (M5) + 3:22.625 68 1 1:14.459 208.07km/h 19.856s
100. 02. +17 +17 Contimental   Fabrizio Seccia (P19) + 3:22.827 69 1 1:13.516 208.06km/h 27.495s
101. 04. +2 +2 Contimental   Arvo Ambel (P10) + 3:23.131 68 1 1:13.857 208.05km/h 20.829s
102. 03. +2 +2 Yokomama   Fabio Romani (P19) + 3:23.283 69 1 1:14.308 208.05km/h 24.300s
103. 05. +3 +3 Yokomama   Rüdiger Kaireit (P10) + 3:23.492 68 1 1:13.837 208.04km/h 21.561s
104. 12. +10 +10 Dunnolop   Gino Falco (M4) + 3:23.541 68 1 1:13.404 208.04km/h 21.437s
105. 01. +5 +5 Contimental   Alexander Kateliev (P23) + 3:23.761 69 1 1:13.524 208.03km/h 17.625s
106. 01. +8 +8 Yokomama   Anthony Gonzalez (P18) + 3:23.968 69 2 1:13.565 208.02km/h 22.071s
107. 01. +9 +9 Yokomama   Tinie Lourens (P22) + 3:24.620 69 1 1:13.464 207.99km/h 18.717s
108. 01. +6 +6 Yokomama   Mark McTaggart (P15) + 3:24.861 69 1 1:14.735 207.98km/h 19.238s
109. 01. +8 +8 Dunnolop   Michele Miksche (P24) + 3:25.011 69 1 1:14.045 207.98km/h 27.516s
110. 14. Be pasikeitimo ±0 Badyear   Quentin Levasseur (M2) + 3:25.725 67 2 1:12.713 207.95km/h 19.895s
111. 02. +3 +3 Dunnolop   Zsolt Sudár (P1) + 3:25.734 69 1 1:14.551 207.95km/h 19.596s
112. 15. +9 +9 Badyear   Christian Bernhard (M2) + 3:25.806 67 2 1:13.233 207.95km/h 21.512s
113. 01. +4 +4 Yokomama   Cecil Deckard (P8) + 3:26.404 69 1 1:13.971 207.92km/h 18.343s
114. 01. +7 +7 Yokomama   Alejandro Badino (P13) + 3:26.994 69 1 1:13.854 207.90km/h 20.711s
115. 06. -1 -1 Yokomama   Keith Clark (P10) + 3:27.022 68 1 1:14.543 207.90km/h 19.117s
116. 03. +3 +3 Dunnolop   Jakab Zoltan (P1) + 3:27.047 69 1 1:13.920 207.90km/h 22.425s
117. 04. -2 -2 Yokomama   Gary Mullins (P19) + 3:28.060 69 1 1:14.483 207.86km/h 19.295s
118. 16. +4 +4 Badyear   Maxim Kotov2 (M2) + 3:28.094 67 1 1:13.691 207.86km/h 17.674s
119. 01. +4 +4 Yokomama   Nate Lung (P17) + 3:28.433 69 1 1:14.392 207.84km/h 22.993s
120. 25. -7 -7 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 3:28.747 67 1 1:12.231 207.83km/h 14.775s
121. 26. +12 +12 Contimental   Alex Ilushenko (E) + 3:29.144 67 1 1:14.255 207.82km/h 17.141s
122. 09. -3 -3 Yokomama   Ayman Daher (M3) + 3:29.256 67 1 1:14.876 207.81km/h 16.689s
123. 02. +4 +4 Yokomama   Raúl Dominguez (P15) + 3:29.272 69 1 1:14.183 207.81km/h 22.205s
124. 02. +1 +1 Yokomama   Luis González (P17) + 3:30.495 69 1 1:14.541 207.76km/h 20.132s
125. 17. +2 +2 Yokomama   Tom Frederickx (M2) + 3:31.167 67 1 1:14.178 207.74km/h 16.062s
126. 01. Be pasikeitimo ±0 Dunnolop   Gabor Csizmadia (P12) + 3:32.321 69 1 1:14.754 207.69km/h 19.424s
127. 02. +4 +4 Yokomama   Tomasz Kaminski (P22) + 3:32.344 69 1 1:13.801 207.69km/h 22.867s
128. 02. +2 +2 Dunnolop   Roman Maksimenkov (P25) + 3:32.625 69 1 1:13.577 207.68km/h 18.895s
129. 02. +17 +17 Contimental   Iain Lightfoot (P2) + 3:33.000 69 1 1:12.769 207.66km/h 23.068s
130. 02. +7 +7 Contimental   Lubomír Zacpal (P23) + 3:33.575 69 1 1:13.966 207.64km/h 22.943s
131. 13. +6 +6 Dunnolop   Adele Siracusa (M4) + 3:33.742 68 1 1:14.277 207.64km/h 20.960s
132. 03. +10 +10 Yokomama   Paulo Pinto1 (P22) + 3:33.781 69 1 1:14.453 207.63km/h 17.576s
133. 09. +4 +4 Dunnolop   Damir Sen (M1) + 3:33.957 68 1 1:13.631 207.63km/h 21.640s
134. 02. +4 +4 Yokomama   Yassine Ben Rajeb (P13) + 3:34.013 69 1 1:13.882 207.62km/h 20.820s
135. 10. +13 +13 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 3:34.560 67 1 1:14.081 207.60km/h 18.821s
136. 03. +4 +4 Yokomama   Paulo Morgado (P14) + 3:34.997 69 1 1:14.978 207.59km/h 23.221s
137. 02. +4 +4 Yokomama   Peter Willmore (P3) + 3:35.167 69 1 1:13.764 207.58km/h 18.176s
138. 04. -2 -2 Yokomama   Pero Daničić (P14) + 3:35.522 69 1 1:13.836 207.57km/h 23.020s
139. 04. +16 +16 Contimental   Nikolay Yaroshevich (P1) + 3:35.939 69 1 1:13.847 207.55km/h 21.710s
140. 03. +1 +1 Yokomama   Thiago Cristofolini (P23) + 3:36.483 69 1 1:13.994 207.53km/h 17.821s
141. 15. Be pasikeitimo ±0 Dunnolop   Karl-Martin Müür (M5) + 3:38.528 68 2 1:12.749 207.45km/h 20.751s
142. 16. -2 -2 Yokomama   Steffen Holm (M5) + 3:38.662 68 2 1:14.024 207.44km/h 20.118s
143. 04. +5 +5 Yokomama   Anton Melnichenko (P22) + 3:39.769 69 1 1:14.585 207.40km/h 23.788s
144. 07. +4 +4 Yokomama   Daniel Omaña (P10) + 3:40.295 68 1 1:14.641 207.38km/h 25.712s
145. 18. -5 -5 Yokomama   Roger Bergman (M2) + 3:40.358 67 1 1:14.838 207.38km/h 18.341s
146. 08. +2 +2 Dunnolop   Vitor Novo (P10) + 3:40.657 68 1 1:14.763 207.36km/h 18.665s
147. 11. +3 +3 Badyear   Bronek Obarewicz (M3) + 3:41.937 67 1 1:14.586 207.31km/h 20.323s
148. 02. +1 +1 Yokomama   David Michler (P8) + 3:42.009 69 1 1:13.830 207.31km/h 18.802s
149. 10. +5 +5 Yokomama   Frédéric Pierret (M1) + 3:42.159 68 1 1:13.757 207.31km/h 18.462s
150. 03. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Montes Dimemola (P25) + 3:42.239 69 1 1:13.732 207.30km/h 21.958s
151. 04. -2 -2 Yokomama   Brice Meyer (P23) + 3:42.396 69 1 1:14.822 207.30km/h 18.313s
152. 01. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Darren John (P5) + 3:42.475 69 1 1:15.296 207.29km/h 20.486s
153. 12. -5 -5 Dunnolop   Ross Proud (M3) + 3:42.770 67 1 1:14.257 207.28km/h 16.198s
154. 04. -2 -2 Dunnolop   Marcos Barizon (P25) + 3:43.398 69 1 1:13.962 207.26km/h 21.369s
155. 05. +3 +3 Dunnolop   Vito Ruggio (P25) + 3:43.691 69 1 1:13.867 207.25km/h 22.634s
156. 27. -8 -8 Contimental   Radek Czech2 (E) + 3:44.659 66 1 1:14.828 207.21km/h 22.067s
157. 11. -1 -1 Dunnolop   Konrad Lasak (M1) + 3:44.853 68 1 1:13.312 207.20km/h 18.876s
158. 05. -2 -2 Yokomama   Andrew Oatley (P1) + 3:44.918 69 2 1:13.691 207.20km/h 19.856s
159. 05. +12 +12 Yokomama   José Mario Alonso Alonso (P22) + 3:44.980 69 1 1:13.943 207.19km/h 21.726s
160. 03. +2 +2 Yokomama   Timo Suvikunnas (P15) + 3:45.474 69 1 1:13.995 207.18km/h 19.733s
161. 05. +9 +9 Yokomama   Giovanni Barzaghi (P19) + 3:45.977 69 1 1:14.574 207.16km/h 22.336s
162. 12. +8 +8 Badyear   Melando Tasoso (M1) + 3:46.372 68 1 1:14.047 207.14km/h 17.365s
163. 02. +10 +10 Dunnolop   Arnaud Religieux (P4) + 3:46.583 68 1 1:14.072 207.13km/h 18.281s
164. 28. -4 -4 Contimental   Gonzalo Alvarez (E) + 3:46.814 66 1 1:14.432 207.12km/h 18.407s
165. 03. +6 +6 Yokomama   Tomi Kaartinen (P4) + 3:46.821 68 1 1:14.123 207.12km/h 19.710s
166. 05. +6 +6 Yokomama   Andy Dowson (P23) + 3:47.355 69 1 1:14.589 207.10km/h 20.386s
167. 02. +14 +14 Contimental   Andrzej Powalka (P6) + 3:48.207 68 1 1:13.497 207.07km/h 18.286s
168. 05. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   David Rolleston (P14) + 3:48.437 69 1 1:14.537 207.06km/h 18.494s
169. 03. +11 +11 Yokomama   Lázsló Mizse (P17) + 3:49.444 69 1 1:14.545 207.02km/h 23.426s
170. 02. +4 +4 Yokomama   Péter Suborits (P24) + 3:49.750 69 1 1:14.101 207.01km/h 23.089s
171. 13. +9 +9 Badyear   Mike Leone (M3) + 3:49.998 67 1 1:14.551 207.00km/h 16.213s
172. 01. +4 +4 Yokomama   Philippe Calaan (P9) + 3:50.154 69 1 1:14.118 206.99km/h 19.877s
173. 14. -2 -2 Yokomama   Witek Dzid (M3) + 3:50.168 67 1 1:14.685 206.99km/h 27.131s
174. 19. +6 +6 Dunnolop   Tianhao Chen (M2) + 3:50.190 67 1 1:14.698 206.99km/h 18.745s
175. 02. +4 +4 Yokomama   Ramón López (P5) + 3:50.279 69 1 1:14.883 206.99km/h 23.430s
176. 03. +7 +7 Dunnolop   Liudvikas Selmistraitis (P5) + 3:50.288 69 1 1:14.609 206.99km/h 24.300s
177. 02. Be pasikeitimo ±0 Badyear   Eoin Farrelly (P18) + 3:50.290 69 1 1:13.897 206.99km/h 21.095s
178. 17. Be pasikeitimo ±0 Badyear   Kristoffer Johnsson (M5) + 3:52.559 67 2 1:13.408 206.90km/h 18.636s
179. 18. -5 -5 Badyear   Pablo Fernandez (M5) + 3:53.348 67 1 1:14.876 206.87km/h 17.046s
180. 06. Be pasikeitimo ±0 Badyear   Pablo Navarrete (P25) + 3:53.516 69 1 1:14.036 206.86km/h 20.419s
181. 03. +7 +7 Dunnolop   Jose Luis Macho Pita (P24) + 3:53.919 69 1 1:14.828 206.85km/h 19.652s
182. 03. +4 +4 Yokomama   László Székelyhidi (P13) + 3:54.035 69 1 1:14.315 206.84km/h 20.358s
183. 04. +8 +8 Yokomama   Pedro Henrique (P24) + 3:54.466 69 1 1:14.100 206.82km/h 20.154s
184. 06. +2 +2 Dunnolop   Stephen Brooks (P14) + 3:54.812 69 1 1:14.658 206.81km/h 22.461s
185. 02. +24 +24 Contimental   Rolf Tobler (P12) + 3:54.903 69 1 1:13.402 206.81km/h 19.350s
186. 07. -6 -6 Yokomama   Shersh Khandelwal (P25) + 3:54.959 69 1 1:14.589 206.81km/h 22.083s
187. 04. +3 +3 Yokomama   Eduardo Casagrande (P4) + 3:56.033 68 1 1:14.050 206.76km/h 24.182s
188. 29. +10 +10 Contimental   Tomek Kiełpiński (E) + 3:56.071 66 1 1:14.354 206.76km/h 21.558s
189. 01. +10 +10 Yokomama   Cristian Becker (P7) + 3:57.107 69 1 1:14.038 206.72km/h 22.424s
190. 01. +1 +1 Pipirelli   Wayne Edwards (A63) + 3:57.238 69 1 1:15.031 206.72km/h 23.579s
191. 19. +2 +2 Contimental   Attila Gollovitzer (M5) + 3:57.445 67 1 1:14.958 206.71km/h 19.072s
192. 06. +2 +2 Yokomama   Federico Mecacci (P23) + 3:57.762 69 1 1:14.360 206.70km/h 19.933s
193. 06. +3 +3 Yokomama   Julio Pereira (P1) + 3:57.985 68 1 1:14.132 206.69km/h 22.012s
194. 04. +5 +5 Dunnolop   Juan Pablo Romagnoni (P15) + 3:58.346 69 1 1:14.286 206.67km/h 21.348s
195. 04. +5 +5 Yokomama   Alex Kantsev (P17) + 3:58.383 69 1 1:14.989 206.67km/h 23.118s
196. 07. +5 +5 Contimental   Francesco Campbell (P14) + 3:58.561 69 2 1:12.995 206.67km/h 22.596s
197. 03. +2 +2 Yokomama   Ronaldo Serafim (P12) + 3:58.596 69 1 1:14.929 206.66km/h 19.828s
198. 06. +6 +6 Yokomama   José Pinat (P19) + 3:58.729 68 1 1:14.507 206.66km/h 17.801s
199. 04. -1 -1 Yokomama   Vladimir Islentiev2 (P12) + 3:59.166 69 1 1:14.888 206.64km/h 22.201s
200. 05. +5 +5 Yokomama   Billy Van Der Merwe (P12) + 3:59.385 69 1 1:14.754 206.63km/h 21.283s
201. 03. +5 +5 Yokomama   Dudley Wainwright (P8) + 4:00.038 69 1 1:14.924 206.61km/h 19.430s
202. 03. +11 +11 Dunnolop   Oleg Pokhilko (P21) + 4:00.273 69 1 1:14.036 206.60km/h 18.747s
203. 04. +17 +17 Dunnolop   Krisztián Veinperl (P21) + 4:00.556 69 1 1:13.999 206.59km/h 16.525s
204. 20. -4 -4 Badyear   Damir Hictaler (M5) + 4:01.649 67 2 1:14.002 206.55km/h 20.778s
205. 02. +2 +2 Yokomama   Tomasz Boryczka (P9) + 4:01.753 69 1 1:15.073 206.54km/h 29.420s
206. 04. +5 +5 Dunnolop   Michael Monaco (P13) + 4:01.926 69 1 1:15.124 206.53km/h 19.652s
207. 05. -2 -2 Yokomama   James Berriman (P13) + 4:02.049 69 1 1:14.827 206.53km/h 22.588s
208. 03. +2 +2 Yokomama   Mirko Lupidi (P6) + 4:02.059 68 1 1:14.885 206.53km/h 23.084s
209. 05. Be pasikeitimo ±0 Dunnolop   Michail Ivanov (P24) + 4:02.304 69 1 1:14.369 206.52km/h 21.055s
210. 05. +3 +3 Yokomama   Paul Lefere (P17) + 4:02.645 69 1 1:15.245 206.51km/h 17.862s
211. 08. +5 +5 Yokomama   Daniele Copponi (P25) + 4:03.756 69 1 1:14.867 206.46km/h 19.474s
212. 04. +2 +2 Yokomama   Pablo Carba (P6) + 4:03.805 68 1 1:14.823 206.46km/h 21.837s
213. 04. +8 +8 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 4:03.874 69 1 1:14.182 206.46km/h 20.146s
214. 09. +9 +9 Dunnolop   Allan Sheahen (P25) + 4:03.951 69 1 1:13.732 206.46km/h 23.836s
215. 06. +6 +6 Yokomama   Marco Longo (P17) + 4:04.168 69 1 1:14.654 206.45km/h 20.471s
216. 07. -3 -3 Yokomama   Pieterjan Staessen (P17) + 4:04.591 69 1 1:14.300 206.43km/h 18.235s
217. 10. Be pasikeitimo ±0 Dunnolop   Mantas Sestokas (P25) + 4:04.602 69 1 1:14.054 206.43km/h 22.419s
218. 06. +15 +15 Dunnolop   Helmer De Vries (P13) + 4:04.662 69 1 1:13.412 206.43km/h 20.358s
219. 03. +7 +7 Badyear   Mike Kreisz (P18) + 4:04.928 69 1 1:14.677 206.42km/h 21.795s
220. 05. +3 +3 Yokomama   Daniel Douglas (P21) + 4:05.002 69 1 1:15.319 206.42km/h 19.722s
221. 05. +11 +11 Yokomama   Pepijn Kole (P15) + 4:05.460 69 1 1:14.194 206.40km/h 27.043s
222. 02. +22 +22 Contimental   Nilson Pina (P7) + 4:05.510 69 1 1:13.806 206.40km/h 21.129s
223. 05. +15 +15 Contimental   Hans Bondesson (P6) + 4:05.597 68 1 1:14.542 206.39km/h 25.717s
224. 03. Be pasikeitimo ±0 Dunnolop   Giorgio Aspesi (P2) + 4:05.897 69 2 1:13.377 206.38km/h 16.895s
225. 04. +4 +4 Yokomama   Domien Luts (P5) + 4:06.095 69 2 1:13.391 206.37km/h 18.472s
226. 02. +15 +15 Contimental   Danismar Limoeiro (P11) + 4:06.556 69 1 1:14.813 206.35km/h 19.213s
227. 06. +2 +2 Dunnolop   Roberto Borgato (P12) + 4:06.616 69 1 1:14.562 206.35km/h 24.271s
228. 07. -3 -3 Yokomama   Joel Trekane (P1) + 4:07.039 68 1 1:15.076 206.34km/h 20.852s
229. 07. +2 +2 Yokomama   Mario Cavalari (P12) + 4:07.152 69 1 1:14.730 206.33km/h 23.710s
230. 21. -11 -11 Badyear   Fernando Sosa (M5) + 4:07.289 67 1 1:13.893 206.33km/h 17.614s
231. 05. Be pasikeitimo ±0 Dunnolop   Zoltán Zsifkó (P4) + 4:07.503 68 1 1:15.025 206.32km/h 19.696s
232. 03. +7 +7 Yokomama   Gideon Rosa (P11) + 4:07.833 69 1 1:14.862 206.31km/h 20.153s
233. 07. -2 -2 Yokomama   Dalibor Harásek (P23) + 4:07.885 69 1 1:14.242 206.30km/h 24.399s
234. 06. +18 +18 Dunnolop   Daniel Ossmann (P21) + 4:08.519 69 1 1:14.046 206.28km/h 22.278s
235. 03. +19 +19 Contimental   Plamen Iliev (P3) + 4:08.732 69 1 1:14.389 206.27km/h 20.356s
236. 11. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Martin Urtubey (P25) + 4:08.925 69 1 1:14.870 206.26km/h 19.641s
237. 04. +18 +18 Yokomama   Max Scorinoff (P2) + 4:09.007 69 1 1:15.055 206.26km/h 19.399s
238. 05. -3 -3 Yokomama   Rimantas Sagatas2 (P20) + 4:09.140 69 1 1:14.808 206.25km/h 23.198s
239. 22. +3 +3 Yokomama   Fabián Ré (M5) + 4:09.395 67 1 1:14.245 206.24km/h 22.161s
240. 08. +12 +12 Dunnolop   Domantas Rasalskis (P14) + 4:10.218 69 1 1:14.037 206.21km/h 18.688s
241. 07. -4 -4 Dunnolop   Bogdan Hutanu (P19) + 4:10.286 68 2 1:14.249 206.21km/h 18.388s
242. 06. +22 +22 Contimental   Cesare Liaci (P15) + 4:10.465 69 1 1:14.639 206.20km/h 22.990s
243. 02. +7 +7 Yokomama   Jorge Luiz Filho (P16) + 4:11.110 69 1 1:15.186 206.18km/h 21.670s
244. 09. -6 -6 Yokomama   Alex Phil (P14) + 4:11.201 69 2 1:14.447 206.17km/h 20.375s
245. 13. -10 -10 Yokomama   Andreas Ramann (M1) + 4:11.222 67 1 1:15.094 206.17km/h 18.925s
246. 08. +17 +17 Dunnolop   Ricardo Todd (P19) + 4:11.412 68 1 1:15.269 206.17km/h 21.812s
247. 14. +17 +17 Contimental   Lovász Tibor (M1) + 4:11.579 67 1 1:14.638 206.16km/h 21.450s
248. 03. +9 +9 Yokomama   Robert Marek (P16) + 4:11.616 69 1 1:14.789 206.16km/h 24.252s
249. 15. +13 +13 Contimental   Mihail Morozov (M1) + 4:11.743 67 1 1:14.445 206.15km/h 16.578s
250. 16. +16 +16 Badyear   Pete Lohvansuu (M1) + 4:11.808 67 1 1:14.389 206.15km/h 22.633s
251. 05. +10 +10 Yokomama   Umberto Bosatelli (P5) + 4:12.037 69 1 1:13.911 206.14km/h 21.504s
252. 08. -7 -7 Yokomama   Pedro Jose Moreno (P17) + 4:12.325 69 2 1:14.109 206.13km/h 22.636s
253. 08. -1 -1 Yokomama   Wojtek Suliński (P1) + 4:12.354 68 1 1:14.933 206.13km/h 26.954s
254. 06. +1 +1 Yokomama   Ruben Domingos (P6) + 4:12.961 68 1 1:15.122 206.11km/h 18.917s
255. 06. +15 +15 Yokomama   Aleksej Sutkin (P5) + 4:13.232 69 1 1:13.948 206.10km/h 19.537s
256. 30. +6 +6 Yokomama   Ivan Andjelic (E) + 4:13.837 66 1 1:14.960 206.07km/h 19.477s
257. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Melissa Martin (A1) + 4:14.229 69 1 1:14.685 206.06km/h 25.450s
258. 07. -3 -3 Yokomama   Sławomir Dudzinski (P13) + 4:14.444 69 2 1:13.958 206.05km/h 23.534s
259. 08. +19 +19 Dunnolop   Mladen Vrbanac (P23) + 4:14.668 69 1 1:14.752 206.04km/h 21.076s
260. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Yiánnis Lólas (A9) + 4:14.745 69 1 1:14.194 206.04km/h 23.436s
261. 07. +5 +5 Dunnolop   Farcy Génel (P15) + 4:14.841 69 1 1:15.302 206.03km/h 18.018s
262. 17. +2 +2 Yokomama   Sam Wainwright (M1) + 4:14.904 67 1 1:15.276 206.03km/h 21.055s
263. 09. +7 +7 Yokomama   Eduardo Hoepers (P17) + 4:15.037 69 1 1:14.550 206.03km/h 20.530s
264. 06. +8 +8 Yokomama   Róbert Villásek (P24) + 4:15.109 69 1 1:14.898 206.02km/h 18.966s
265. 14. -4 -4 Badyear   Juan Carlos Alonso (M4) + 4:15.140 67 3 1:12.430 206.02km/h 19.559s
266. 03. +14 +14 Yokomama   Peter Braun (P9) + 4:15.215 69 1 1:14.543 206.02km/h 17.356s
267. 10. -8 -8 Dunnolop   Simone Rossi (P17) + 4:15.338 69 2 1:14.288 206.01km/h 19.047s
268. 23. +3 +3 Badyear   Oscar Maddonni (M5) + 4:15.524 67 1 1:14.756 206.01km/h 23.131s
269. 15. +3 +3 Badyear   Markus Zrim (M3) + 4:16.176 67 2 1:14.654 205.98km/h 15.113s
270. 15. +15 +15 Badyear   Edinson Antonio (M4) + 4:16.272 67 1 1:14.747 205.98km/h 20.129s
271. 07. +6 +6 Yokomama   Omar Nasimi (P6) + 4:17.037 68 1 1:14.367 205.95km/h 26.808s
272. 03. +5 +5 Yokomama   Eddie Goodall (P7) + 4:17.655 69 1 1:14.215 205.93km/h 21.694s
273. 09. -7 -7 Dunnolop   Chris Matso (P1) + 4:18.006 68 2 1:14.378 205.91km/h 20.984s
274. 04. Be pasikeitimo ±0 Badyear   Joan Centellas (P7) + 4:18.057 69 2 1:14.131 205.91km/h 21.493s
275. 07. +5 +5 Yokomama   Vesa Ritvanen (P5) + 4:18.264 69 1 1:14.490 205.90km/h 21.908s
276. 06. +13 +13 Dunnolop   Marcin Gala (P4) + 4:18.934 68 1 1:14.402 205.88km/h 17.692s
277. 16. -1 -1 Yokomama   Armenio Santos (M3) + 4:19.047 67 1 1:15.550 205.87km/h 18.093s
278. 08. +14 +14 Contimental   Ugo Venturi (P5) + 4:19.828 69 1 1:14.718 205.84km/h 21.198s
279. 09. +4 +4 Dunnolop   Giordano Vieira (P10) + 4:19.848 68 1 1:14.821 205.84km/h 17.293s
280. 11. -4 -4 Yokomama   Michał Zabrzeski (P17) + 4:19.930 69 1 1:15.027 205.84km/h 24.460s
281. 10. +2 +2 Yokomama   Andrew Green (P10) + 4:20.052 68 2 1:14.301 205.83km/h 19.884s
282. 09. +15 +15 Contimental   Jánosné Horvath (P5) + 4:20.328 69 1 1:14.693 205.82km/h 21.811s
283. 20. +7 +7 Badyear   Pál Baracsi (M2) + 4:20.424 67 1 1:15.269 205.82km/h 19.825s
284. 05. +4 +4 Yokomama   Torsten Wilke (P2) + 4:20.815 69 1 1:15.203 205.80km/h 23.355s
285. 04. +7 +7 Yokomama   Felipe Seolin (P9) + 4:20.941 69 1 1:15.082 205.80km/h 23.259s
286. 09. -5 -5 Yokomama   Andre Cherkasoff (P19) + 4:21.400 68 1 1:15.521 205.78km/h 19.083s
287. 08. +12 +12 Dunnolop   Rodrigo Velasco (P13) + 4:21.454 69 1 1:15.061 205.78km/h 18.712s
288. 01. +2 +2 Pipirelli   Victor Tzone (A42) + 4:21.510 69 1 1:14.781 205.78km/h 27.446s
289. 12. +14 +14 Yokomama   Kuba Szajbel (P17) + 4:22.448 69 1 1:14.483 205.74km/h 22.734s
290. 05. +13 +13 Contimental   Tiago Mendes (P9) + 4:22.616 69 1 1:14.603 205.73km/h 19.765s
291. 01. +2 +2 Pipirelli   William Cairns (A85) + 4:23.038 69 1 1:15.263 205.72km/h 27.027s
292. 04. +5 +5 Yokomama   Marco De Bortoli (P8) + 4:23.421 69 1 1:15.288 205.70km/h 20.021s
293. 05. +6 +6 Yokomama   Diego Garcia (P8) + 4:23.853 69 2 1:14.145 205.69km/h 19.175s
294. 10. -2 -2 Yokomama   Alvaro Criado (P1) + 4:24.042 68 2 1:14.513 205.68km/h 21.030s
295. 06. +10 +10 Yokomama   Walid Obeid (P9) + 4:25.617 69 1 1:14.510 205.62km/h 22.982s
296. 21. -11 -11 Hancock   Jesús Pérez (M2) + 4:25.716 67 2 1:15.009 205.61km/h 18.296s
297. 18. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Mike Osintsev (M1) + 4:26.001 67 1 1:15.081 205.60km/h 17.704s
298. 04. +3 +3 Yokomama   Jocke Birgersson (P18) + 4:26.125 69 1 1:15.823 205.60km/h 17.173s
299. 02. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Stephen Cudmore (A85) + 4:26.309 69 2 1:14.095 205.59km/h 22.299s
300. 06. +14 +14 Yokomama   João Afro Barros Leal (P22) + 4:26.349 69 1 1:14.534 205.59km/h 16.898s
301. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Raul Souza (A23) + 4:26.589 69 1 1:14.669 205.58km/h 24.335s
302. 04. +3 +3 Yokomama   Paweł Marszutka (P3) + 4:26.876 69 1 1:15.501 205.57km/h 22.775s
303. 07. +22 +22 Contimental   Radek Pytlak (P22) + 4:26.910 69 1 1:14.822 205.57km/h 21.427s
304. 13. +5 +5 Yokomama   Markus Prommer (P17) + 4:26.933 69 1 1:14.533 205.57km/h 20.705s
305. 06. +11 +11 Yokomama   Níkos Mpalkámos (P8) + 4:26.994 69 1 1:14.292 205.57km/h 20.760s
306. 05. +16 +16 Yokomama   Juan Carlos Sánchez (P3) + 4:27.233 69 1 1:14.293 205.56km/h 18.427s
307. 04. +20 +20 Yokomama   Christoph Aigner (P16) + 4:27.375 69 1 1:14.844 205.55km/h 25.618s
308. 11. +7 +7 Dunnolop   Christian Aunkofer (P1) + 4:27.472 68 1 1:15.031 205.55km/h 18.623s
309. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Else Rene (A10) + 4:27.478 69 1 1:15.778 205.55km/h 22.681s
310. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Andrea Fracco (A79) + 4:27.542 69 1 1:14.642 205.54km/h 25.200s
311. 02. +5 +5 Pipirelli   Andrea Andreossi (A9) + 4:28.151 69 1 1:15.717 205.52km/h 22.069s
312. 05. +17 +17 Yokomama   Sergejs Muravka (P7) + 4:28.270 69 1 1:14.385 205.52km/h 16.945s
313. 07. +8 +8 Yokomama   Peter Peyper (P21) + 4:28.720 69 1 1:14.774 205.50km/h 17.889s
314. 10. -7 -7 Yokomama   Nigel Koh (P5) + 4:28.915 69 1 1:14.983 205.49km/h 20.711s
315. 24. -21 -21 Badyear   Kamil Józwik (M5) + 4:29.362 67 3 1:12.563 205.47km/h 21.232s
316. 01. +1 +1 Pipirelli   Toto Soave (A73) + 4:29.627 69 2 1:13.979 205.46km/h 22.443s
317. 10. +8 +8 Yokomama   Adam Richardson (P14) + 4:29.920 68 1 1:14.958 205.45km/h 23.679s
318. 01. +2 +2 Pipirelli   Bruno De Waele (A3) + 4:29.966 69 1 1:15.622 205.45km/h 26.474s
319. 06. +3 +3 Yokomama   Pablo Gustavo (P7) + 4:29.985 69 1 1:14.998 205.45km/h 17.903s
320. 10. +7 +7 Dunnolop   William Day (P19) + 4:30.008 68 1 1:15.304 205.45km/h 20.518s
321. 07. +10 +10 Dunnolop   Hancheng Li (P4) + 4:30.167 68 1 1:15.137 205.44km/h 18.198s
322. 05. +5 +5 Yokomama   Patryk Godowski (P16) + 4:30.377 69 2 1:14.669 205.44km/h 19.960s
323. 09. +16 +16 Contimental   Kevin Forster (P23) + 4:30.470 69 1 1:14.070 205.43km/h 26.800s
324. 06. +4 +4 Badyear   Károly Pintér (P20) + 4:30.850 68 2 1:13.959 205.42km/h 17.292s
325. 08. +4 +4 Yokomama   Igor Kovalchuk (P21) + 4:30.955 69 1 1:15.053 205.41km/h 19.272s
326. 01. +1 +1 Pipirelli   Alfredo José (A43) + 4:31.391 69 1 1:14.264 205.40km/h 29.645s
327. 14. +18 +18 Yokomama   Cláudio Bortolotti (P17) + 4:31.622 69 1 1:14.754 205.39km/h 26.043s
328. 11. +9 +9 Dunnolop   Jeffrey Decoopman (P10) + 4:31.629 67 1 1:14.280 205.39km/h 20.104s
329. 08. -6 -6 Yokomama   Juan Diego Milán (P4) + 4:32.859 68 3 1:14.137 205.34km/h 18.482s
330. 01. +2 +2 Pipirelli   Jamie Robinson (A47) + 4:32.875 69 1 1:14.887 205.34km/h 24.733s
331. 06. +7 +7 Yokomama   Petteri Kortelainen (P2) + 4:33.534 68 1 1:15.486 205.31km/h 21.977s
332. 16. +1 +1 Avonn   James Hitchen (M4) + 4:33.638 67 2 1:14.334 205.31km/h 17.059s
333. 07. +8 +8 Contimental   Ajinkya Gokhale (P2) + 4:34.462 68 1 1:15.249 205.28km/h 22.867s
334. 09. +2 +2 Badyear   Guido Simonetta (P21) + 4:34.793 68 1 1:14.526 205.27km/h 20.066s
335. 10. +6 +6 Yokomama   Michele Brambilla (P23) + 4:34.847 69 1 1:15.343 205.26km/h 18.240s
336. 08. +15 +15 Yokomama   Olli Tamminen (P12) + 4:35.098 69 1 1:15.040 205.25km/h 22.961s
337. 06. +15 +15 Yokomama   Claudio Bentivegna (P16) + 4:35.148 68 1 1:14.412 205.25km/h 23.319s
338. 01. +2 +2 Pipirelli   Marcus Sandberg (A12) + 4:35.242 69 1 1:15.077 205.25km/h 23.473s
339. 05. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Pablo Villar (P18) + 4:35.370 69 2 1:13.768 205.24km/h 20.972s
340. 07. +4 +4 Yokomama   Valentino Receputi (P16) + 4:35.675 68 2 1:14.412 205.23km/h 20.475s
341. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Andrea Loglio (A74) + 4:35.786 69 1 1:15.015 205.23km/h 24.659s
342. 11. +3 +3 Badyear   Krasimir Nanchev (P5) + 4:35.836 69 1 1:15.320 205.23km/h 21.355s
343. 12. +6 +6 Yokomama   Jean-françois Canal (P5) + 4:36.090 69 1 1:15.272 205.22km/h 20.861s
344. 13. +4 +4 Yokomama   Adrian Sokołowski (P5) + 4:36.142 69 1 1:15.205 205.21km/h 24.373s
345. 09. +5 +5 Yokomama   Arnaud Ferraris (P13) + 4:36.372 69 1 1:14.145 205.20km/h 21.023s
346. 02. -1 -1 Pipirelli   Michał Kaczmarek (A43) + 4:36.379 69 2 1:14.405 205.20km/h 21.782s
347. 08. +8 +8 Badyear   Ihor Rusnak (P16) + 4:36.801 68 1 1:14.753 205.19km/h 22.610s
348. 09. +20 +20 Contimental   Gary Martyn (P12) + 4:37.477 69 1 1:14.525 205.16km/h 19.845s
349. 01. +1 +1 Pipirelli   Chris Englund (A54) + 4:37.580 69 1 1:14.581 205.16km/h 24.891s
350. 10. +3 +3 Yokomama   Berbecaru Toma (P21) + 4:37.699 68 1 1:14.814 205.15km/h 20.135s
351. 06. +5 +5 Yokomama   Ivan Salfa (P3) + 4:38.107 68 1 1:15.156 205.14km/h 22.017s
352. 07. +5 +5 Yokomama   Vít Kunc (P9) + 4:38.271 69 1 1:15.316 205.13km/h 21.197s
353. 08. +3 +3 Yokomama   Jacobo Jimenez (P2) + 4:38.760 68 2 1:14.906 205.11km/h 18.670s
354. 12. +13 +13 Yokomama   Antonio Urbina (P1) + 4:39.375 68 1 1:15.679 205.09km/h 20.866s
355. 07. +6 +6 Yokomama   Maurizio Faccin (P8) + 4:39.615 69 2 1:14.275 205.08km/h 22.495s
356. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Kacper Smirnow (A24) + 4:39.664 69 1 1:15.490 205.08km/h 23.002s
357. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Flavio Campos (A33) + 4:39.717 69 1 1:14.481 205.08km/h 27.703s
358. 07. +7 +7 Yokomama   Dean Francis (P7) + 4:39.882 69 1 1:14.425 205.07km/h 22.192s
359. 12. -5 -5 Yokomama   Daniel Caillaux (P25) + 4:40.040 68 1 1:15.488 205.06km/h 23.826s
360. 07. +12 +12 Yokomama   Marco Fantini (P24) + 4:40.467 68 1 1:15.106 205.05km/h 19.649s
361. 08. +19 +19 Yokomama   Kristian Toikkanen (P24) + 4:40.591 68 1 1:14.731 205.04km/h 20.326s
362. 31. -26 -26 Badyear   Wouter Teuwen (E) + 4:40.654 66 2 1:14.903 205.04km/h 18.844s
363. 09. +9 +9 Yokomama   Paweł Parszuto (P24) + 4:40.671 68 2 1:14.418 205.04km/h 20.751s
364. 22. +7 +7 Dunnolop   Pavel Pobirovski (M2) + 4:40.848 66 1 1:14.082 205.03km/h 23.648s
365. 25. -5 -5 Dunnolop   Gábor Tóth (M5) + 4:40.922 67 1 1:15.197 205.03km/h 20.411s
366. 07. +9 +9 Dunnolop   Will Eel (P20) + 4:41.212 68 2 1:15.169 205.02km/h 19.349s
367. 17. +12 +12 Dunnolop   Marko Radakovic (M3) + 4:41.222 67 1 1:15.291 205.02km/h 21.618s
368. 13. +11 +11 Yokomama   Akroamidis Nikos (P25) + 4:41.319 68 1 1:14.782 205.02km/h 19.464s
369. 13. +4 +4 Dunnolop   Daniele Bontempo (P1) + 4:41.525 68 1 1:15.374 205.01km/h 25.352s
370. 08. +12 +12 Badyear   Michail Piyanzin (P7) + 4:41.622 69 1 1:14.728 205.00km/h 20.641s
371. 08. +6 +6 Dunnolop   Victor Drăguşanu (P9) + 4:41.702 69 1 1:15.565 205.00km/h 21.975s
372. 14. +8 +8 Yokomama   Alexandre Martins (P25) + 4:41.717 68 1 1:14.051 205.00km/h 22.260s
373. 08. +5 +5 Yokomama   Brendon Avery (P20) + 4:42.380 68 1 1:15.893 204.97km/h 19.654s
374. 09. -5 -5 Yokomama   Fernando Tumushi (P20) + 4:42.508 68 2 1:14.776 204.97km/h 18.487s
375. 03. +2 +2 Pipirelli   Jérôme Duluard (A9) + 4:42.522 69 1 1:14.452 204.97km/h 27.412s
376. 12. +16 +16 Yokomama   Paweł Morawski (P10) + 4:42.730 67 1 1:14.779 204.96km/h 21.712s
377. 06. +13 +13 Dunnolop   Baiano Kirst (P18) + 4:43.037 68 1 1:14.777 204.95km/h 20.223s
378. 32. -20 -20 Hancock   Goran Slunjski (E) + 4:43.303 66 3 1:13.607 204.94km/h 21.758s
379. 08. +13 +13 Yokomama   Joseph Moses (P15) + 4:43.566 68 1 1:15.193 204.93km/h 20.818s
380. 04. -2 -2 Yokomama   Alexei Malkin (P11) + 4:43.764 68 1 1:15.175 204.92km/h 15.894s
381. 10. +19 +19 Contimental   Jeanot De Giorgio (P24) + 4:44.121 68 1 1:14.970 204.91km/h 23.804s
382. 07. +6 +6 Contimental   Steve Lawson (P18) + 4:44.127 68 2 1:14.406 204.91km/h 19.081s
383. 11. +9 +9 Yokomama   Matthias Gaenge (P24) + 4:44.261 68 1 1:14.913 204.90km/h 20.834s
384. 13. +18 +18 Dunnolop   Mateusz Włodarczyk (P10) + 4:44.290 67 1 1:15.187 204.90km/h 25.774s
385. 05. +4 +4 Yokomama   Gabriel Rodriguez (P11) + 4:44.335 68 2 1:14.980 204.90km/h 21.855s
386. 12. -11 -11 Yokomama   Manolis Emmanouil (P24) + 4:44.637 68 2 1:15.177 204.89km/h 19.124s
387. 11. +8 +8 Yokomama   Krzysztof Wnuk (P23) + 4:44.720 68 1 1:14.788 204.89km/h 22.757s
388. 01. +3 +3 Pipirelli   Lukasz Szymanski (A15) + 4:44.986 69 1 1:15.447 204.88km/h 25.759s
389. 09. -6 -6 Yokomama   Kaiko Kell (P9) + 4:45.077 69 2 1:14.033 204.87km/h 21.190s
390. 07. +12 +12 Dunnolop   Diego Vidotto (P3) + 4:45.338 68 1 1:15.655 204.86km/h 26.328s
391. 08. +2 +2 Yokomama   Rem Jürgenson (P8) + 4:45.422 68 2 1:14.719 204.86km/h 19.012s
392. 01. +1 +1 Pipirelli   Nicole Geyer (A77) + 4:46.053 69 1 1:14.777 204.83km/h 24.217s
393. 13. +10 +10 Dunnolop   Federico Godoy (P24) + 4:46.457 68 1 1:14.460 204.82km/h 24.735s
394. 14. +8 +8 Dunnolop   Franco Sandoval (P10) + 4:47.082 67 1 1:15.590 204.79km/h 18.009s
395. 09. +16 +16 Yokomama   Ignacio Belatti (P15) + 4:47.101 68 1 1:15.063 204.79km/h 17.925s
396. 12. +8 +8 Yokomama   Richard Devre (P23) + 4:47.218 68 1 1:14.635 204.79km/h 24.311s
397. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Ross Thompson (A34) + 4:47.307 69 1 1:15.321 204.79km/h 24.017s
398. 09. +8 +8 Yokomama   Geoffrey Stanislawski (P7) + 4:47.420 69 1 1:15.542 204.78km/h 19.822s
399. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Angel Salas (A32) + 4:47.642 69 1 1:15.148 204.77km/h 25.942s
400. 02. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Emma Chalkley (A34) + 4:47.796 69 1 1:15.014 204.77km/h 24.947s
401. 18. +3 +3 Contimental   Marek Popławski (M3) + 4:48.090 66 1 1:14.863 204.76km/h 19.100s
402. 08. +2 +2 Yokomama   Massimo Baroni (P3) + 4:48.324 68 1 1:14.404 204.75km/h 20.518s
403. 01. +2 +2 Pipirelli   Timur Sharafullin (A81) + 4:48.466 69 1 1:15.100 204.74km/h 23.096s
404. 14. +12 +12 Avonn   Stephen Bewers (P5) + 4:48.539 69 1 1:14.652 204.74km/h 20.499s
405. 11. +8 +8 Yokomama   Harry Korakas (P14) + 4:48.630 68 1 1:15.501 204.74km/h 26.112s
406. 14. +14 +14 Dunnolop   Kolya Naiqel (P1) + 4:48.760 68 1 1:15.308 204.73km/h 19.661s
407. 02. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Mantas Ramanauskas (A32) + 4:49.146 69 1 1:15.617 204.72km/h 23.827s
408. 02. +2 +2 Pipirelli   Andy Goodall (A3) + 4:49.771 69 1 1:14.775 204.69km/h 22.455s
409. 09. +11 +11 Yokomama   George Petu (P3) + 4:50.321 68 1 1:15.366 204.67km/h 18.228s
410. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Anestis Mamplekos (A64) + 4:50.371 69 1 1:15.554 204.67km/h 26.446s
411. 19. -2 -2 Yokomama   Jean-marc Boissinot (M1) + 4:50.572 67 1 1:15.692 204.66km/h 19.885s
412. 15. -4 -4 Yokomama   Paolo Di Giuseppe (P17) + 4:50.944 68 1 1:15.395 204.65km/h 22.164s
413. 06. -2 -2 Yokomama   Charlie Talbot (P11) + 4:51.065 68 2 1:15.207 204.64km/h 21.064s
414. 15. +3 +3 Yokomama   Przemysław Dziubała (P10) + 4:51.415 67 1 1:15.680 204.63km/h 22.173s
415. 10. +11 +11 Yokomama   Ayrton Pasquini (P7) + 4:51.730 69 1 1:14.683 204.62km/h 19.523s
416. 10. -8 -8 Yokomama   Theo Poufinas (P9) + 4:52.030 69 3 1:13.488 204.61km/h 18.380s
417. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Everton França (A76) + 4:52.112 69 2 1:14.882 204.60km/h 24.851s
418. 23. +8 +8 Yokomama   Raimonds Urtāns (M2) + 4:52.262 66 1 1:14.168 204.60km/h 19.583s
419. 11. -6 -6 Yokomama   Jarek Joniec (P7) + 4:52.587 69 1 1:15.045 204.58km/h 23.105s
420. 10. +2 +2 Yokomama   Nicola Bazzani (P13) + 4:53.163 68 1 1:15.622 204.56km/h 19.216s
421. 01. +1 +1 Pipirelli   Milan Barnet (A4) + 4:53.395 69 2 1:15.303 204.55km/h 22.566s
422. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Rutger Engelenburg (A49) + 4:53.824 69 2 1:15.152 204.54km/h 25.016s
423. 01. +1 +1 Pipirelli   Maurizio Siracusa (A60) + 4:53.873 69 1 1:16.059 204.54km/h 23.240s
424. 11. -6 -6 Yokomama   Mike Holm (P21) + 4:53.972 68 2 1:14.854 204.53km/h 20.027s
425. 12. -6 -6 Yokomama   Mats Jansson (P7) + 4:54.467 69 1 1:15.702 204.51km/h 25.409s
426. 01. +1 +1 Pipirelli   Olafs Liepiņš (A68) + 4:54.480 69 1 1:15.854 204.51km/h 27.649s
427. 17. +14 +14 Pipirelli   Mery Lissarrague (M4) + 4:54.685 67 2 1:15.214 204.50km/h 20.262s
428. 08. +12 +12 Yokomama   Juhani Tengen (P18) + 4:55.007 68 1 1:14.608 204.49km/h 24.924s
429. 11. Be pasikeitimo ±0 Badyear   Stefano Mana (P13) + 4:55.300 68 2 1:14.398 204.48km/h 20.082s
430. 12. -1 -1 Yokomama   Chris Heidrich (P14) + 4:55.513 68 3 1:14.567 204.47km/h 18.637s
431. 01. +1 +1 Pipirelli   Damian Kurek (A52) + 4:55.518 69 2 1:14.583 204.47km/h 21.168s
432. 01. +1 +1 Pipirelli   Maria Milagros Techera (A93) + 4:55.545 69 1 1:15.228 204.47km/h 28.636s
433. 02. -1 -1 Pipirelli   Herman Epskamp (A93) + 4:55.704 69 1 1:15.493 204.47km/h 27.391s
434. 14. +17 +17 Yokomama   Marco Manieri (P24) + 4:55.770 68 1 1:15.560 204.46km/h 22.079s
435. 08. +3 +3 Yokomama   Marcello Ferrero (P6) + 4:55.779 67 2 1:14.312 204.46km/h 20.589s
436. 10. +9 +9 Yokomama   Martin Weiß (P12) + 4:55.844 68 1 1:15.507 204.46km/h 18.314s
437. 11. +14 +14 Avonn   Márcio Portuga (P12) + 4:55.850 68 1 1:15.651 204.46km/h 22.019s
438. 10. +5 +5 Yokomama   Chiara Paolillo (P15) + 4:55.957 68 1 1:15.279 204.46km/h 25.508s
439. 15. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Omar Belvedere (P25) + 4:56.214 68 2 1:14.998 204.45km/h 18.197s
440. 11. +11 +11 Yokomama   Diego Borçoi (P15) + 4:56.444 68 1 1:14.510 204.44km/h 28.857s
441. 07. -4 -4 Yokomama   Łukasz Rutkowski (P11) + 4:56.469 68 2 1:15.217 204.44km/h 20.102s
442. 15. +12 +12 Contimental   Massimo Guerra (P1) + 4:56.730 68 1 1:15.311 204.43km/h 19.742s
443. 01. +3 +3 Pipirelli   Jacopo Mati (A89) + 4:56.755 69 1 1:15.842 204.43km/h 21.651s
444. 02. -1 -1 Pipirelli   Lance Snyder (A68) + 4:57.022 69 2 1:14.665 204.42km/h 22.990s
445. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Richard Molyneaux (A31) + 4:57.050 69 1 1:14.818 204.41km/h 24.808s
446. 15. +18 +18 Contimental   Martina Kirakovjanova (P24) + 4:57.051 68 1 1:15.213 204.41km/h 24.488s
447. 01. +3 +3 Pipirelli   Felipe Monteiro (A66) + 4:57.158 69 2 1:15.578 204.41km/h 22.724s
448. 13. +13 +13 Dunnolop   Mike Joshua (P14) + 4:57.279 68 1 1:15.704 204.41km/h 22.329s
449. 16. +6 +6 Yokomama   Martin Campos (P1) + 4:57.310 68 1 1:15.034 204.41km/h 21.024s
450. 12. Be pasikeitimo ±0 Badyear   Grzegorz Ogarek (P12) + 4:57.496 68 2 1:15.241 204.40km/h 18.407s
451. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Matteo Busato (A55) + 4:57.502 69 2 1:14.161 204.40km/h 20.657s
452. 01. +1 +1 Pipirelli   Dimo Chalakov (A57) + 4:57.584 69 1 1:15.603 204.39km/h 22.922s
453. 01. +2 +2 Pipirelli   Kiss Attila (A5) + 4:57.771 69 1 1:16.022 204.39km/h 23.491s
454. 14. +16 +16 Contimental   Artur Ostanski (P14) + 4:58.025 68 1 1:14.184 204.38km/h 17.583s
455. 16. +5 +5 Yokomama   Bernardo Pascual (P24) + 4:58.074 68 1 1:15.478 204.38km/h 23.900s
456. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Joao Carlos (A83) + 4:58.247 69 1 1:15.382 204.37km/h 24.643s
457. 01. +1 +1 Pipirelli   Rico Bastiaanse (A62) + 4:58.341 69 2 1:14.157 204.37km/h 21.099s
458. 09. +8 +8 Badyear   Vitaliy Коvtjukh (P18) + 4:58.546 68 1 1:15.312 204.36km/h 24.631s
459. 02. -1 -1 Pipirelli   Radoslav Petev (A63) + 4:59.104 69 2 1:15.144 204.34km/h 24.493s
460. 09. +5 +5 Yokomama   Mert Büyükakar (P4) + 4:59.586 67 1 1:15.009 204.32km/h 23.442s
461. 01. +1 +1 Pipirelli   Luca Bertani (A19) + 5:00.048 69 2 1:14.592 204.30km/h 25.261s
462. 09. +18 +18 Yokomama   Walter L Sosa (P8) + 5:00.115 68 1 1:15.341 204.30km/h 25.068s
463. 15. +12 +12 Yokomama   Ondrej Kincses (P5) + 5:01.119 68 2 1:15.053 204.26km/h 19.423s
464. 16. +7 +7 Yokomama   Daniel Castro (P17) + 5:01.167 68 2 1:14.817 204.26km/h 18.015s
465. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Jovan Milic (A20) + 5:01.252 69 2 1:14.767 204.26km/h 22.435s
466. 10. +1 +1 Yokomama   Michell Coredeiro (P4) + 5:01.667 67 1 1:15.716 204.24km/h 21.602s
467. 17. +2 +2 Yokomama   Cristian Iordache (P17) + 5:01.806 68 2 1:14.315 204.23km/h 19.392s
468. 09. +14 +14 Yokomama   Richard Robin Paukson (P6) + 5:01.807 67 1 1:15.776 204.23km/h 20.618s
469. 08. +15 +15 Yokomama   Piotr Szafarkiewicz (P11) + 5:02.315 68 1 1:15.515 204.21km/h 21.589s
470. 09. +5 +5 Dunnolop   Mihály Székely (P2) + 5:02.769 68 1 1:15.381 204.20km/h 22.463s
471. 12. +8 +8 Yokomama   Manuel Muench (P21) + 5:02.938 68 1 1:15.538 204.19km/h 18.740s
472. 16. Be pasikeitimo ±0 Yokomama   Otulos Gomes (P25) + 5:02.941 68 1 1:15.047 204.19km/h 20.031s
473. 17. +11 +11 Contimental   Marius Valentin Brutaru (P25) + 5:03.091 68 1 1:15.510 204.19km/h 21.550s
474. 16. +3 +3 Yokomama   Hans Van Ransbeeck (P10) + 5:03.106 67 2 1:15.120 204.18km/h 17.913s
475. 01. +3 +3 Pipirelli   Bruno Guilherme (A11) + 5:03.114 69 2 1:15.404 204.18km/h 20.723s
476. 13. +16 +16 Yokomama   Tomas Vasiliauskas (P21) + 5:03.593 68 1 1:15.326 204.17km/h 23.833s
477. 02. -1 -1 Pipirelli   Ibrahim Vuk (A15) + 5:03.681 69 1 1:15.845 204.16km/h 25.969s
478. 01. +1 +1 Pipirelli   Wilber Morales (A36) + 5:03.708 69 1 1:14.777 204.16km/h 22.302s
479. 02. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Gianluca Taurelli (A24) + 5:04.029 69 2 1:14.492 204.15km/h 22.535s
480. 18. +7 +7 Yokomama   Cioponea Viorel (P25) + 5:04.408 68 1 1:14.971 204.14km/h 24.859s
481. 02. +3 +3 Pipirelli   Peter Floin (A66) + 5:04.761 69 1 1:15.766 204.12km/h 26.515s
482. 14. -10 -10 Yokomama   Martynas Bražėnas (P21) + 5:04.976 68 1 1:14.918 204.11km/h 17.209s
483. 01. +7 +7 Pipirelli   Mimmo Marsella (A21) + 5:05.420 69 1 1:15.779 204.10km/h 24.353s
484. 03. +3 +3 Pipirelli   Pedro Silva (A93) + 5:05.433 69 1 1:15.281 204.10km/h 30.603s
485. 12. -7 -7 Yokomama   Carlos Jimenez (P13) + 5:05.524 68 1 1:15.916 204.09km/h 19.742s
486. 15. +17 +17 Contimental   Henrique Ferreira (P14) + 5:05.856 68 1 1:15.152 204.08km/h 22.861s
487. 33. -10 -10 Bridgerock   Piotr Noworyta (E) + 5:05.911 65 2 1:15.237 204.08km/h 23.421s
488. 10. -1 -1 Dunnolop   Alex Alonso (P3) + 5:05.996 68 2 1:14.950 204.08km/h 22.644s
489. 13. +11 +11 Yokomama   Leon Smith (P13) + 5:06.080 68 1 1:15.660 204.07km/h 18.632s
490. 02. +2 +2 Pipirelli   Nicky Costello (A23) + 5:06.513 69 1 1:15.109 204.06km/h 28.337s
491. 01. +3 +3 Pipirelli   Pablo Sarmiento (A59) + 5:06.672 69 1 1:15.296 204.05km/h 28.451s
492. 10. +14 +14 Contimental   Vivien Szabò (P8) + 5:06.999 68 1 1:15.614 204.04km/h 21.854s
493. 10. +18 +18 Badyear   Michel Vandecatelle (P2) + 5:07.583 68 1 1:15.578 204.01km/h 19.076s
494. 01. +1 +1 Pipirelli   Fernando Tronconi (A29) + 5:07.710 69 1 1:15.423 204.01km/h 26.636s
495. 11. +16 +16 Yokomama   Sanel Ramic (P2) + 5:07.908 68 1 1:15.254 204.00km/h 24.456s
496. 11. +5 +5 Yokomama   Leonardo Solazzi (P3) + 5:08.195 68 1 1:16.053 203.99km/h 21.034s
497. 01. Be pasikeitimo ±0 Pipirelli   Victor Ramirez (A8) + 5:08.301 69 1 1:15.159 203.99km/h 22.430s
498. 02. +2 +2 Pipirelli   Attila Havas (A42) + 5:08.425 69 1 1:15.291 203.98km/h 22.795s
499. 17. +6 +6 Contimental   Gergely Kondár (P10) + 5:08.448 67 2 1:14.467 203.98km/h 21.412s
500. 12. +5 +5 Yokomama   Jay Robinson (P15) + 5:08.746 68 1 1:15.707 203.97km/h 18.616s