Statistika

Visų laikų pasirodymų statistika
Komandų statistika
Aktyvumo žaidime statistika
Forumo statistika
Šalių statistika
Kita statistika
Pasiekimų statistika
Personalo statistika
GPRO rėmėjų statistika

Turnyrinė padėtis, jei sezonas būtų 1 didelės lenktynės

Pasirinkite lygą:

 
Puslapis [12 3 ... 95 96 97 » Eiti į puslapį:
# Pad. t. Žaidėjas Šalis Grupė Suminis sezono laikas
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Rimantas Sagatas2 Elite 5:52:34.199s
2. Michelini Jasper Coosemans1 Elite + 11.923s
3. Bridgerock Yug Desai2 Elite + 28.909s
4. Michelini George Slater Elite + 0:03:31.255s
5. Hancock Jean-marc Boissinot Elite + 0:03:51.710s
6. Bridgerock Christos Bobolis4 Elite + 0:04:57.101s
7. Badyear Martynas Bražėnas Elite + 0:05:05.584s
8. Badyear Andrea Squizzato Elite + 0:05:12.580s
9. Hancock Klas Britse Elite + 0:05:16.097s
10. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:06:01.639s
11. Badyear Toni Söyrinki Elite + 0:06:44.681s
12. Badyear Ethan Littlejohns Elite + 0:08:23.133s
13. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:08:42.526s
14. Badyear Joachim Rang Elite + 0:08:46.491s
15. Badyear Andreas Ramann Elite + 0:08:51.619s
16. Hancock Diogo Abdalla Elite + 0:09:18.882s
17. Yokomama Peter Both Elite + 0:09:26.167s
18. Badyear Ania Piekarska Master - 3 + 0:09:34.671s
19. Badyear Pablo Fernandez Elite + 0:09:36.387s
20. Badyear Sergey Shinkevich Master - 1 + 0:10:03.952s
21. Yokomama Jan Velske2 Master - 5 + 0:10:45.350s
22. Dunnolop Wouter Kirstein Master - 2 + 0:10:46.754s
23. Badyear Marco Gianni Master - 2 + 0:11:05.841s
24. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:11:13.911s
25. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:11:42.305s
26. Badyear Joaquín Quintana Master - 3 + 0:12:04.581s
27. Dunnolop Mato Nikic Master - 5 + 0:12:06.980s
28. Contimental Ayman Daher Elite + 0:12:10.416s
29. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 4 + 0:12:10.871s
30. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:12:23.991s
31. Badyear Igor Augusto Master - 5 + 0:12:45.044s
32. Contimental Mikko Suhonen Elite + 0:12:58.994s
33. Yokomama Etienne Kestelyn Master - 4 + 0:13:00.382s
34. Contimental Rowie Halcon Elite + 0:13:06.747s
35. Badyear Mattias Svensson Master - 3 + 0:13:09.132s
36. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:13:12.517s
37. Badyear Nevzat Kasapoglu Master - 1 + 0:13:13.609s
38. Yokomama Florencia Caro Master - 5 + 0:13:20.144s
39. Dunnolop Paulo Neves Pro - 7 + 0:13:25.479s
40. Badyear Duong Cuong Master - 5 + 0:13:27.951s
41. Dunnolop Pedro Nazaré Pro - 24 + 0:13:31.176s
42. Badyear Victor Ramirez Master - 2 + 0:13:32.600s
43. Yokomama Guilherme Franco Master - 2 + 0:13:39.855s
44. Contimental Gyuri Székely Elite + 0:13:39.900s
45. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 2 + 0:13:42.389s
46. Contimental Ignacio Belatti Elite + 0:13:45.939s
47. Badyear Daniel Comalada Pro - 8 + 0:13:52.892s
48. Avonn Francesco Raggio Elite + 0:13:58.941s
49. Contimental Ville Pohjanen Elite + 0:13:59.323s
50. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 1 + 0:14:10.720s
51. Yokomama Branislav Mihic Master - 4 + 0:14:13.088s
52. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:14:13.385s
53. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:14:20.277s
54. Yokomama Vladimir Jelicic Master - 3 + 0:14:24.045s
55. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:14:26.678s
56. Contimental Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:14:37.455s
57. Dunnolop Peter Alan Pro - 12 + 0:14:41.211s
58. Dunnolop João António Pro - 16 + 0:14:44.782s
59. Yokomama Patryk Janczak Pro - 13 + 0:14:58.531s
60. Badyear Andreas Andreou Pro - 12 + 0:15:01.795s
61. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 2 + 0:15:07.056s
62. Yokomama Charles Kurz Master - 3 + 0:15:08.003s
63. Dunnolop Christer Andersson Master - 2 + 0:15:11.684s
64. Dunnolop Pedro Correia Pro - 19 + 0:15:13.763s
65. Yokomama Sami Hamada Master - 5 + 0:15:17.143s
66. Dunnolop Hugo Reis Pro - 4 + 0:15:18.372s
67. Badyear Stefan Leitgeb Master - 1 + 0:15:18.842s
68. Badyear Francesco Scopelliti Master - 5 + 0:15:21.249s
69. Badyear Arnoldas Molis Master - 4 + 0:15:26.787s
70. Dunnolop Piotr Wechterowicz Pro - 16 + 0:15:30.694s
71. Badyear Radim Zeleznik Master - 1 + 0:15:30.847s
72. Yokomama Filip Kvesić Pro - 20 + 0:15:32.458s
73. Dunnolop Mario Sendim Pro - 13 + 0:15:32.707s
74. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:15:33.980s
75. Yokomama Helmut Heiter Master - 4 + 0:15:37.573s
76. Avonn Marko Radakovic Master - 4 + 0:15:38.035s
77. Dunnolop David Michler Master - 4 + 0:15:40.314s
78. Dunnolop Jens Frostrup Master - 1 + 0:15:41.071s
79. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:15:42.350s
80. Dunnolop Mike Bennett Master - 3 + 0:15:44.542s
81. Yokomama Bert Huylebroeck Master - 1 + 0:15:46.023s
82. Badyear Francisco Merte Pro - 3 + 0:15:46.816s
83. Yokomama Alfredo José Master - 5 + 0:15:47.714s
84. Dunnolop Patrick Urlings Master - 5 + 0:15:48.173s
85. Yokomama Dominiek Van West Master - 5 + 0:15:48.176s
86. Badyear Benedetto Di Vico Master - 1 + 0:15:52.818s
87. Yokomama Montes Dimemola Master - 3 + 0:15:53.079s
88. Badyear Frank Maasdijk Elite + 0:15:54.226s
89. Badyear Ezequiel Palletti Master - 3 + 0:15:55.028s
90. Yokomama David Melis Master - 3 + 0:15:55.389s
91. Badyear Maja Soren Pro - 19 + 0:15:55.976s
92. Yokomama Brice Meyer Master - 1 + 0:15:59.378s
93. Yokomama Joachim Vaes Master - 2 + 0:16:02.614s
94. Yokomama Oscar Maddonni Master - 3 + 0:16:03.312s
95. Avonn Alexander Kunze Master - 4 + 0:16:07.262s
96. Badyear Thomas Bertolino Pro - 17 + 0:16:07.682s
97. Yokomama Pedro Moura Pro - 15 + 0:16:08.053s
98. Yokomama Rafal Celejewski Pro - 22 + 0:16:08.112s
99. Dunnolop Miguel Mateus Pro - 3 + 0:16:09.633s
100. Badyear Raffaele Piarulli Master - 3 + 0:16:14.676s
Puslapis [12 3 ... 95 96 97 » Eiti į puslapį: