Puslapis « 1 2 3 ... 1912 [19131914 ... 1938 1939 1940 » Eiti į puslapį:
Autorius Tema: Polska, Biało-Czerwoni! 58181 atsakymų
Kamil Klak
(Grupė Pro - 23)


Žinučių: 21
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57323 parašyta 2020-Bal-12, 19:40:05 Cituoti 
Quote ( Dawid Anulewicz @ April 12th 2020,16:38:36 )

Downgrade zazwyczaj nie robię, jak mam dane z poprzednich sezonów to patezr jak się zużywały albo w ost wyścigu i mniej więcej sobie analizuje czy mi starczy czy nie i wtedy wymieniam jak już


Czasami sie oplaca zbic ten poziom nizej zeby w trakcie wyscigu dobic d 99% i miec jeden wyscig do przodu z wymiana. Pod koniec sezonu moze ci sie to przydac ;)
Zazwyczaj na ostatnie 3 wyscigi ilosc dymkow sie zwieksza. Ciekawe dlaczego :D
Na spokojnie mozesz awansowacbz 4 lvl, ale ten twoj budzet jest w kiepskim stanie. Nie mowie ze sobie nie dasz rady w Ama, ale jak sam piszesz nie uzbierasz fajnej sumki co moim zdaniem w tejgrupie jest najlepsza okazja.
Adam Wasiak
(Grupė Amateur - 31)



Žinučių: 258
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57324 parašyta 2020-Bal-14, 23:46:15 Cituoti 
Zauważyłem, że mój kierowca zaczyna popełniać więcej błędów w trakcie trwania wyścigu, pomimo tego, że ja nie zwiększam ryzyka w ustawieniach. Czy może to być spowodowane spadkiem motywacji u kierowcy, czy jest to po prostu losowe, przypadkowe i niezależne od niczego innego jak ryzyko w trakcie wyprzedzania, obrony pozycji, czy jazdy po pustym torze?
Adam Stajer
(Grupė Rookie - 86)


Žinučių: 1
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57325 parašyta 2020-Bal-15, 19:02:46 Cituoti 
Witam
nawet nie wiem czy w dobrym temacie napisałem posta, ale mam pytanie po wyścigu energia kierowcy spadła do 29% jak mogę ją odbudować??
z góry dzięki za pomoc
Michał Faraś
(Grupė Amateur - 79)



Temos moderatorius
Žinučių: 802
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57326 parašyta 2020-Bal-15, 19:33:23 (paskutinis taisymas 2020-Bal-15, 19:33:50, taisė Michał Faraś) Cituoti 
Quote ( Adam Stajer @ April 15th 2020,19:02:46 )

Witam
nawet nie wiem czy w dobrym temacie napisałem posta, ale mam pytanie po wyścigu energia kierowcy spadła do 29% jak mogę ją odbudować??
z góry dzięki za pomoc

W dobrym temacie napisałeś (jedynym temacie gdzie możesz po polsku pisać (no na jednym z dwóch))
Energia kierowcy ? Po wyścigu spadła ci do 29% ? A teraz ile ma tej energii ?
Adrian Skrobiński
(Grupė Pro - 11)


Žinučių: 113
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57327 parašyta 2020-Bal-15, 19:33:28 Cituoti 
Kierowca samoistnie się regeneruje łatwo to zauważyć, możesz to jednak przyśpieszyć robiąc któryś z treningów kierowcy :)
Tomasz Dubis
(Grupė Rookie - 106)



Žinučių: 9
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57328 parašyta 2020-Bal-15, 23:04:33 (paskutinis taisymas 2020-Bal-15, 23:07:31, taisė Tomasz Dubis) Cituoti 
Witam Szanowne Grono.

Jako że będzie to dopiero 4 mój wyścig, kompletnie nie wiem jak podejść do kwestii ilości paliwa. którego zużycie na najbliższym Shanghai GP określone jest jako "bardzo wysokie".

Z poprzednich 3 wyścigów gdzie owe zużycie określone było jako "średnie" uzyskałem podczas wyścigu spalanie powiedzmy że na poziomie Q.

Skoro "średnie" = Q ......to "bardzo wysokie" wynosi w przybliżeniu np Q x 1,15 czy może Q x 1,5 albo nawet Q x 2 ?

Nie oczekuje info z dokładnym określenie współczynnika, a jedynie wskazania w miarę odpowiedniego kierunku.

Dziękuję.
Adam Wasiak
(Grupė Amateur - 31)



Žinučių: 258
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57329 parašyta 2020-Bal-15, 23:47:15 Cituoti 
Quote ( Adam Wasiak @ April 14th 2020,23:46:15 )

Zauważyłem, że mój kierowca zaczyna popełniać więcej błędów w trakcie trwania wyścigu, pomimo tego, że ja nie zwiększam ryzyka w ustawieniach. Czy może to być spowodowane spadkiem motywacji u kierowcy, czy jest to po prostu losowe, przypadkowe i niezależne od niczego innego jak ryzyko w trakcie wyprzedzania, obrony pozycji, czy jazdy po pustym torze?


Dzięki za udzielone odpowiedzi :)


Quote ( Tomasz Dubis @ April 15th 2020,23:04:33 )

Witam Szanowne Grono.

Jako że będzie to dopiero 4 mój wyścig, kompletnie nie wiem jak podejść do kwestii ilości paliwa. którego zużycie na najbliższym Shanghai GP określone jest jako "bardzo wysokie".

Z poprzednich 3 wyścigów gdzie owe zużycie określone było jako "średnie" uzyskałem podczas wyścigu spalanie powiedzmy że na poziomie Q.

Skoro "średnie" = Q ......to "bardzo wysokie" wynosi w przybliżeniu np Q x 1,15 czy może Q x 1,5 albo nawet Q x 2 ?

Nie oczekuje info z dokładnym określenie współczynnika, a jedynie wskazania w miarę odpowiedniego kierunku.

Dziękuję.


Ja podchodzę do tematu osobiście w ten sposób, jeżeli przy średnim zużyciu paliwa na torze, spala mi x, to na wysokim zużyciu spali mi x+5l, na bardzo wysokim x+10l, i analogicznie, na niskim x-5l i na bardzo niskim x-10l. Oczywiście nie mówimy o całym dystansie a o jednym sintcie. Oczywiście musisz wziąć po uwagę też dystans całego wyścig, poprzednio to było ok 250km teraz jest ponad 300 km. Zwróć też uwagę na ile pitsopów chcesz pojechać. Bo te parametry będą inne jak jedziesz na 1,2 czy 3 tankowania. Najlepiej zrobisz, jak w arkuszu kalkulacyjnym będziesz zbierał dane ze wszystkich przebytych wyścigów, spalanie, zużycie opon, zmęczenie kierowcy, zużycie części, umiejętności kierowcy itd, wszystko co się da, potem łatwiej będzie Ci samemu dochodzić do pewnych wniosków. Pamiętaj jeszcze jedno, "wzorki" które Ci podałem dotyczą konkretnego kierowcy i konkretnego bolidu, nie muszą się pokrywać z Twoim stanem posiadania. Powodzenia.
Kuba Szajbel
(Grupė Master - 4)



Žinučių: 4231
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57330 parašyta 2020-Bal-16, 01:34:06 Cituoti 
Tomasz, https://wiki.gpro.net/index.php?title=Fuel

Zgodnie z powyższym, jeżeli dobierzesz strategię np. na 3 pit-stopy to 70 litrów powinno wystarczyć.
Tomek Kiełpiński
(Grupė Pro - 5)



Temos moderatorius
Žinučių: 5682
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57331 parašyta 2020-Bal-16, 09:00:34 Cituoti 
Quote ( Adam Wasiak @ April 15th 2020,23:47:15 )

Dzięki za udzielone odpowiedzi :)


Spoko :-P

W deszczu będziesz miał więcej DM przy tych samych riskach. Walcząc na torze również (porównaj statystyki wyprzedzeń/obron z poszczególnych wyścigów.

Quote ( Tomasz Dubis @ April 15th 2020,23:04:33 )

Skoro "średnie" = Q ......to "bardzo wysokie" wynosi w przybliżeniu np Q x 1,15 czy może Q x 1,5 albo nawet Q x 2 ?


Średnio 5% na każdy poziom. Choć różnica między najmniejszym średnim a największym wysokim sięga 9%.
Tomasz Dubis
(Grupė Rookie - 106)



Žinučių: 9
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57332 parašyta 2020-Bal-16, 13:06:23 Cituoti 
Dziękuję za porady.
Wieslaw Lipski
(Grupė Rookie - 140)


Žinučių: 32
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57333 parašyta 2020-Bal-18, 16:16:32 Cituoti 
Mam dylemat, więc zwracam się do doświadczonych w temacie Kolegów o pomoc i radę. W czym rzecz: kupiłem niezłego kierowcę z OW 80 i śr. ponad 6 pkt na wyścig w karierze. Jechał u mnie w 2 wyścigach - oba wygrał. OW mu skoczyło do 87, głownie dzięki motywacji, która wzrosła o 90. Szans na awans nie mam, bo rozpocząłem w połowie sezonu. Priorytetem stało się utrzymanie kierowcy. W związku z tym mam kilka pytań dotyczących dalszej strategii działania:
1. Czy mam zaprzestać dalszych jazd i poczekać na rozpoczęcie nowego sezonu?
2. Podobno motywację można obniżyć wysokim debetem. Czy są jakieś inne sposoby?
3. Jak uzyskać wysoki debet, oprócz inwestowania w części (są pewne granice)?
4. Kiedy robić debet? Na tym forum wyczytałem różne wersje, jedni piszą, że przed ostatnim wyścigiem, inni że po ostatnim wyścigu. Czy w moim przypadku mam to robić od zaraz?
Dziękuję z góry Kolegom za wszystkie wyjaśnienia i rady, a może macie dla mnie jakąś inną koncepcję strategii działania?
Paweł Kasprzak
(Grupė Rookie - 103)


Žinučių: 13
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57334 parašyta 2020-Bal-18, 16:44:45 Cituoti 
Quote ( Wieslaw Lipski @ April 18th 2020,16:16:32 )

3. Jak uzyskać wysoki debet, oprócz inwestowania w części (są pewne granice)?

Expertem nie jestem, ale kiedyś tutaj podano, że można np. składać i odwoływać oferty dla kierowców.

Quote ( Wieslaw Lipski @ April 18th 2020,16:16:32 )

OW mu skoczyło do 87

OW (OA) można obniżyć przy pomocy odpowiedniego treningu (przynajmniej u mnie tak jest) - nie mogę powiedzieć którego bo są zasady i nie mogę :) Doszedłem do tego metodą prób ale nie wiem czy tak jest zawsze czy tylko w grupie rookie - tu się mądrzejsi stażem muszą wypowiedzieć.
Piotr Szmit
(Grupė Amateur - 88)


Žinučių: 1361
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57335 parašyta 2020-Bal-18, 16:47:18 Cituoti 

Quote ( Wieslaw Lipski @ April 18th 2020,16:16:32 )

Mam dylemat, więc zwracam się do doświadczonych w temacie Kolegów o pomoc i radę. W czym rzecz: kupiłem niezłego kierowcę z OW 80 i śr. ponad 6 pkt na wyścig w karierze. Jechał u mnie w 2 wyścigach - oba wygrał. OW mu skoczyło do 87, głownie dzięki motywacji, która wzrosła o 90. Szans na awans nie mam, bo rozpocząłem w połowie sezonu. Priorytetem stało się utrzymanie kierowcy. W związku z tym mam kilka pytań dotyczących dalszej strategii działania:
1. Czy mam zaprzestać dalszych jazd i poczekać na rozpoczęcie nowego sezonu?
2. Podobno motywację można obniżyć wysokim debetem. Czy są jakieś inne sposoby?
3. Jak uzyskać wysoki debet, oprócz inwestowania w części (są pewne granice)?
4. Kiedy robić debet? Na tym forum wyczytałem różne wersje, jedni piszą, że przed ostatnim wyścigiem, inni że po ostatnim wyścigu. Czy w moim przypadku mam to robić od zaraz?
Dziękuję z góry Kolegom za wszystkie wyjaśnienia i rady, a może macie dla mnie jakąś inną koncepcję strategii działania?


Przed. Ostatnim wyścigiem sezonu wydaj ile się da. Kasy tak żeby być ze 25 mln na minusie. Stracisz całą motywację, a po resecie kierowca zostanie. Musi tylko bez motywacji mieć 85 OW albo mniej. I oczywiście musisz mieć przedłużony kontrakt.
Maciek Paruch
(Grupė Rookie - 3)



Žinučių: 157
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57336 parašyta 2020-Bal-18, 17:11:46 (paskutinis taisymas 2020-Bal-18, 17:15:16, taisė Maciek Paruch) Cituoti 
Quote ( Wieslaw Lipski @ April 18th 2020,16:16:32 )

2. Podobno motywację można obniżyć wysokim debetem. Czy są jakieś inne sposoby?

Jako wskazówkę mogę podsunąć taką propozycję - jeśli masz taką możliwość albo pamiętasz część danych z poprzednich wyścigów to porównaj sobie zmiany motywacji z wcześniejszych wyścigów z ostatnimi dwoma. Ewentualnie zastanów się co sprawiło że teraz zyskałeś tak dużo motywacji ;) No i jest też wspomniany już trening kierowcy, tylko trzeba wybrać ten właściwy.


Quote ( Wieslaw Lipski @ April 18th 2020,16:16:32 )

3. Jak uzyskać wysoki debet, oprócz inwestowania w części (są pewne granice)?

Po prostu wszystkie możliwości wydawania kasy tutaj. Jest tylko jeden problem, na który musisz uważać. Jak jest napisane w zasadach ( /pl/GPRORules.asp#55-ujemny-bilans ):

Jest kilka następstw ujemnego bilansu. Nie możesz:

• kupować nowych części do samochodu
• trenować kierowcy
• testować bolidu
• trenować personelu
• ulepszać infrastruktury
• przedłużyć kontraktu z kierowcą


Czyli jak już zejdziesz z budżetem na minus to będziesz miał bardzo ograniczone pole manewru z dalszym wydawaniem pieniędzy. Najlepiej przeczytaj sobie cały punkt o ujemnym bilansie, jest też wspomniane o motywacji kierowcy oraz personelu ;)


Quote ( Wieslaw Lipski @ April 18th 2020,16:16:32 )

4. Kiedy robić debet? Na tym forum wyczytałem różne wersje, jedni piszą, że przed ostatnim wyścigiem, inni że po ostatnim wyścigu. Czy w moim przypadku mam to robić od zaraz?


I tutaj kolejny punkt, na który powinieneś zwrócić uwagę - /pl/GPRORules.asp#7-koniec-sezonu

Po ostatnim wyścigu sezonu zostanie przyznana nagroda za ukończenie sezonu w pierwszej 10 każdej pierwszej 10 graczy z wszystkich grup (patrz punkt 5.4 powyżej) [...] W tym czasie wszystkie strony ustawień dotyczących wyścigu są niedostępne i nie mogą być podejmowane żadne decyzje.


W skrócie - po sezonie nie masz już możliwości wydawania pieniędzy, więc o ujemny bilans będziesz musiał postarać się przed ostatnim wyścigiem.
Adam Wasiak
(Grupė Amateur - 31)



Žinučių: 258
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57337 parašyta 2020-Bal-19, 11:00:00 Cituoti 
Quote ( Wieslaw Lipski @ April 18th 2020,16:16:32 )

Mam dylemat, więc zwracam się do doświadczonych w temacie Kolegów o pomoc i radę. W czym rzecz: kupiłem niezłego kierowcę z OW 80 i śr. ponad 6 pkt na wyścig w karierze. Jechał u mnie w 2 wyścigach - oba wygrał. OW mu skoczyło do 87, głownie dzięki motywacji, która wzrosła o 90. Szans na awans nie mam, bo rozpocząłem w połowie sezonu. Priorytetem stało się utrzymanie kierowcy. W związku z tym mam kilka pytań dotyczących dalszej strategii działania:
1. Czy mam zaprzestać dalszych jazd i poczekać na rozpoczęcie nowego sezonu?
2. Podobno motywację można obniżyć wysokim debetem. Czy są jakieś inne sposoby?
3. Jak uzyskać wysoki debet, oprócz inwestowania w części (są pewne granice)?
4. Kiedy robić debet? Na tym forum wyczytałem różne wersje, jedni piszą, że przed ostatnim wyścigiem, inni że po ostatnim wyścigu. Czy w moim przypadku mam to robić od zaraz?
Dziękuję z góry Kolegom za wszystkie wyjaśnienia i rady, a może macie dla mnie jakąś inną koncepcję strategii działania?


ad1. Jedź jak najwięcej wyścigów, najlepiej wszystkie, i za każdym razem trenuj kierowcę, to jest bardzo ważne. Jednak postaraj się nie przekroczyć na koniec sezonu 50 pkt, bo jeśli chcesz zostać w tej klasie to za każdy pkt powyżej 50, będę doliczane kary pieniężne na początek następnego sezonu, z tego co pamiętam to jest to -250000 za każdy 1 pkt powyżej 50.

ad2 Motywację można obniżyć na 3 mi znane sposoby, zadłużyć się przed wyścigiem na -15 mln, treningiem odpowiednim oraz słabymi startami w wyścigach (najlepsza wersja w tym przypadku wg. mnie to wypadek na starcie)

ad3 Tobie nie grozi osiągnięcie granicy rozbudowy bolidu, więc śmiało możesz się w ten sposób zadłużać, dodatkowo jest jeszcze rozbudowa infrastruktury oraz proponowanie i wycofywanie kontraktów dla kierowców (trochę klikania, ale każde takie wycofanie to 500000)

ad4 Debet należy zrobić przed ostatnim wyścigiem, ale wpierw przedłuż kontrakt z kierowcą i dopilnuj aby nie przekroczyć tych 50 pkt na koniec sezonu

Powiem Ci tak, nie mów, ze nie masz szans na awans, bo znam przypadki, że nawet z 7-8 miejsca w tabeli końcowej byli gracze promowani, więc jeśli chcesz zostać na kolejny sezon to musisz mieć debet na koniec sezonu, aby nie mieć możliwość uzyskania promocji. Co do rad dodatkowych, to będę się powtarzał ale i Tobie napisze to samo co poprzednikom, gromadź w arkuszu kalkulacyjnym wszystkie dane, uzyskane z analizy wyścigu, dotyczące spalania paliwa, zużycia części, zużycia opon, rozwoju kierowcy, itp itd wszystko, po prostu wszystko co się da. Po drugie znajdź sobie zespół, ułatwi Ci to uzyskiwanie precyzyjniejszych odpowiedzi na Twoje pytania, możesz też odnaleźć na tym forum odpowiedni wątek, dotyczący mentora, zgłoś się i ktoś Cie wybierze na ucznia, przez 3 wyścigi będziesz mógł zadawać wszystkie nurtujące pytania i uzyskasz na nie precyzyjne odpowiedzi.
Tyle ode mnie, powodzenia i dobrej zabawy :)
Wieslaw Lipski
(Grupė Rookie - 140)


Žinučių: 32
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57338 parašyta 2020-Bal-19, 14:47:57 Cituoti 
Dziękuję wszystkim Kolegom za wyjaśnienia i rady - były bardzo pomocne. Przyznam się, że paru rzeczy nie doczytałem w zasadach. Wszystko przemyślałem i przeliczyłem, wariant na pozostanie i wariant na ewentualny awans. Dobrze, że zostało parę wyścigów.
Przyjąłem następującą strategię:
1. Jeździć do końca na maxa i cieszyć się grą.
2. Podnosić części z zachowaniem dodatniego bilansu po uwzględnieniu kosztów pozostałych wyścigów + ew. odpowiedni trening kierowcy i rozbudowa infrastruktury.
3. Przed ostatnim wyścigiem (w przypadku braku możliwości na awans) zadłużyć się na maxa, aby debet, po uwzględnieniu premii za ostatni wyścig i sezonowych był powyżej 15 kk.
Jeżeli w swoim rozumowaniu popełniłem jakieś błędy to proszę Kolegów o sprostowanie.
Adam Wasiak
(Grupė Amateur - 31)



Žinučių: 258
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (1)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57339 parašyta 2020-Bal-19, 16:35:40 Cituoti 
Jeśli widzisz szanse na awans to nie szastaj pieniędzmi... Już to było tu kilkukrotnie mówione, jeśli chcesz sobie poradzić w Ama to powinieneś mieć bolid rozbudowany na poziomie 4-5 lvl oraz mieć na koncie jakieś 50 mln... oczywiście nie jest to reguła, ale w większości przypadków się sprawdza. Poza tym najlepiej od początku sezonu wiedzieć co się chce osiągnąć na koniec sezonu i do tego dążyć, takie opcje i wybór tuż przed ostatnim GP to nie jest moim zdaniem dobre rozwiązanie... bo albo awansujesz z marnym budżetem i kiepskim bolidem albo na początek kolejnego sezonu w Rookie będziesz miał uszczuplony budżet. Teraz masz idealną okazję aby popróbować różnych wariantów, zobaczyć jak się zachowuję różne typy opon, jak kierowca sobie radzi na różnych poziomach ryzyka i potem zaatakować w kolejnym sezonie i pewnie awansować. Ja bym tak zrobił. Pamiętaj, że nowy sezon w Rookie rozpoczniesz z 30 mln, to nie jest dużo, ale łatwo to na koniec sezonu podwoić co najmniej. Jak będziesz wygrywał to kasa sama będzie rosła, dodatkowo mądra rozbudowa i w Ama sobie wówczas też poradzisz.
Wieslaw Lipski
(Grupė Rookie - 140)


Žinučių: 32
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57340 parašyta 2020-Bal-20, 14:56:57 Cituoti 
Na awans nie nastawiam się, bo mało wyścigów zostało, a konkurenci nieźli, punktujący w każdym wyścigu. Teraz pilnuję dodatniego bilansu do ostatniego wyścigu, przed którym muszę zrobić max. debet. To powinno mi zapewnić utrzymanie kierowcy z którym mam podpisany kontrakt na 17 wyścigów. Dzięki za wskazówki.
Wieslaw Lipski
(Grupė Rookie - 140)


Žinučių: 32
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57341 parašyta 2020-Bal-21, 01:23:13 Cituoti 
Z tym trenowaniem kierowcy to też trzeba być ostrożnym. Dałem trening techniczny, bo przeczytałem na forum, że zbija motywację, a efekt był wprost przeciwny, kierowcy OW z 87 skoczyło do 91.
Tomek Kiełpiński
(Grupė Pro - 5)



Temos moderatorius
Žinučių: 5682
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (1)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57342 parašyta 2020-Bal-21, 10:24:45 Cituoti 
Quote ( Wieslaw Lipski @ April 21st 2020,01:23:13 )

Z tym trenowaniem kierowcy to też trzeba być ostrożnym. Dałem trening techniczny, bo przeczytałem na forum, że zbija motywację, a efekt był wprost przeciwny, kierowcy OW z 87 skoczyło do 91.


Ostrożnym to trzeba być czytając forum :-) I sprawdzać wszystko samemu.



Patryk Godowski
(Grupė Pro - 16)



Žinučių: 984
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57343 parašyta 2020-Bal-22, 13:40:35 Cituoti 
Quote ( Bronek Obarewicz @ March 3rd 2020,23:45:43 )


Ano :)
Good Job All! :)

https://worldcup.gpro.net/index.php?area=results&nation=POL

@Ania Piekarska (P1) Dobrze wyszło! :)


Srodek sezonu slabo poszedl. Coz, chyba zostaje nam walka o 5 miejsce w lidze w tym sezonie.
Piotr Szmit
(Grupė Amateur - 88)


Žinučių: 1361
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57344 parašyta 2020-Bal-22, 14:26:50 Cituoti 
Quote ( Patryk Godowski @ April 22nd 2020,13:40:35 )


Srodek sezonu slabo poszedl. Coz, chyba zostaje nam walka o 5 miejsce w lidze w tym sezonie.


Ja już za wiele nie pomogę, zaraz zaczynam zrzucać mote.
Rafal Celejewski
(Grupė Amateur - 34)



Žinučių: 5394
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57345 parašyta 2020-Bal-22, 14:29:07 Cituoti 
Kolejne 2-3 rejsy moge pomoc
Patryk Godowski
(Grupė Pro - 16)



Žinučių: 984
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57346 parašyta 2020-Bal-24, 22:36:49 Cituoti 
Ja drugi wyścig z rzędu maksa i mam nadzieję, że to nie było moje ostatnie słowo.

Może przy odrobinie szczęścia uda nam się dogonić Związek Radziecki?
Sebastian Jóźwiak
(Grupė Master - 1)



Žinučių: 1376
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (1)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57347 parašyta 2020-Bal-29, 10:28:58 (paskutinis taisymas 2020-Bal-29, 12:44:08, taisė Tomek Kiełpiński) Cituoti 
Za zgodą Tomka czas na reklamę :D

W tę sobotę rozpoczyna się kolejny, 16 już sezon Ultimate Race Managera, którego od 3 sezonów prowadzę. Jesteśmy na 3 miejscu pod względem historycznej ilości managerów w grze narodowością, aczkolwiek od 2 pełnych sezonów nie ma żadnego Polaka w stawce, może czas to zmienić? :)

W skrócie URM to uproszczone GPRO, najważniejsza w grze jest strategia. Nie ma randomów, błędów kierowcy, losowej pogody (jak w tym sezonie GPRO). Do gry nie potrzebna jest strategia z wyścigów na GPRO gdyż URM rozgrywa się na innych trasach. Od tego sezonu wprowadziliśmy również trasy które nigdy nie były w GPRO także jak ktoś jest znudzony trasami na GPRO to zapraszam ;)

Sezon zaczyna się w sobotę 2 Maja 2020, kończy 12 tygodni później gdyż jest 12 wyścigów.

Nowe dodatki w tej grze od tego sezonu to także Wiki, w której możecie zobaczyć historyczne wyniki naszych rodaków, oraz live-screen gdzie o omówionej godzinie jak w GPRO będzie się rozgrywał wyścig w formie starego ekranu wyścigowego GPRO.

Zapraszam do dołączenia tutaj -> /gb/forum/ViewTopic.asp?TopicId=29373&PostId=4554031#post4554031 - nadal sporo miejsc dla nowych graczy :)
Tomek Kiełpiński
(Grupė Pro - 5)



Temos moderatorius
Žinučių: 5682
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57348 parašyta 2020-Bal-29, 12:36:29 (paskutinis taisymas 2020-Bal-29, 12:43:01, taisė Tomek Kiełpiński) Cituoti 
Poprawiłem Ci linka, żeby wskazywał na OP :-)

Edytka: szukam linka do Wiki. Gdzie go ukryłeś?
Sebastian Jóźwiak
(Grupė Master - 1)



Žinučių: 1376
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57349 parašyta 2020-Bal-29, 12:37:56 Cituoti 
-- Censored --
Tomek Kiełpiński
(Grupė Pro - 5)



Temos moderatorius
Žinučių: 5682
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57350 parašyta 2020-Bal-29, 12:44:46 Cituoti 
:-P
Sebastian Jóźwiak
(Grupė Master - 1)



Žinučių: 1376
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (1)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57351 parašyta 2020-Bal-29, 12:49:07 (paskutinis taisymas 2020-Bal-29, 12:49:33, taisė Sebastian Jóźwiak) Cituoti 
Co to za cenzorowanie jak tylko zwróciłem uwagę? Co to za mod! :D

Quote ( Tomek Kiełpiński @ April 29th 2020,12:36:29 )

Edytka: szukam linka do Wiki. Gdzie go ukryłeś?


Zapomniałem dodać w OP :D Juz poprawiam.
Adam Wasiak
(Grupė Amateur - 31)



Žinučių: 258
  Šalis:
Lenkija 
Sertifikuotas: 
Teigiamas įvertinimas (0)   Neigiamas įvertinimas (0)
Sena žinutė #57352 parašyta 2020-Geg-1, 14:34:55 (paskutinis taisymas 2020-Geg-1, 18:01:01, taisė Michał Faraś) Cituoti 
Jeśli ktoś oprócz motoryzacji lubi piłkę nożną i brakuje Mu w obecnych czasach rywalizacji to zapraszam do wspólnej zabawy w piłkarskiego menadżera Hattrick org
EDIT: cyk: /pl/GPRORules.asp#91-fora
Wstawianie jakichkolwiek linków referencyjnych jest zabronione;


Mam nadzieję, że nie łamie żadnych zasad obowiązujących na tym forum :P
Puslapis « 1 2 3 ... 1912 [19131914 ... 1938 1939 1940 » Eiti į puslapį:

Parašyti žinutę šioje temoje