Профил на менаџерот: Attila Szucs

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Attila Szucs
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 9, 2009
Последна интеракција: Сеп 1 2019, 14:41:18
Постови на форумот:27  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (301)
Освоени поени:0 (786)
Победи:0 (24)
Подиуми:0 (72)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (18)
Просечно поени/трка: - (2.61)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 5, 2010)
Достигнувања:

24% отклучени

(86/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Attila Szucs Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 16, Трка 7
Број на најавувања:4038
Време поминато на ГПРО:593.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
35-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 P-12 38 0 0 0 0 0 4 0 - - Dunnolop $-37.405.016 Пензиониран
33 A-59 2 2 8 0 1 75 17 4.41 QF ? Pipirelli $1.747.430 Промовиран
32 P-8 29 0 0 0 1 0 17 0 R1 ? Yokomama $-32.289.129 Испаднат
31 A-53 3 5 10 2 7 90 17 5.29 F 1142 Pipirelli $58.035.465 Промовиран
30 P-16 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $106.274.316 Испаднат
29 A-54 1 8 13 2 5 121 17 7.12 SF ? Pipirelli $132.891.245 Промовиран
28 A-54 6 2 4 0 0 49 17 2.88 QF 433 Pipirelli $76.632.549 Задржи група
27 R-250 1 3 10 1 0 87 17 5.12 QF 1046 Pipirelli $30.252.486 Промовиран
26 R-250 14 1 1 1 0 21 17 1.24 R1 1926 Pipirelli $-2.527.112 Задржи група
25 R-250 2 2 6 1 1 61 16 3.81 R1 - Pipirelli $-9.269.221 Задржи група
24 A-18 7 0 1 1 0 38 17 2.24 R1 485 Pipirelli $-12.987.098 Испаднат
23 A-18 11 0 2 0 1 20 16 1.25 R2 - Pipirelli $3.426.709 Задржи група
22 R-89 2 1 12 1 1 115 17 6.76 F 815 Pipirelli $22.355.739 Промовиран
21 R-89 2 0 5 1 0 76 16 4.75 W - Pipirelli $-4.787.487 Задржи група
20 R-89 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 2221 Pipirelli $-2.920.962 Задржи група
19 R-89 13 0 0 0 0 14 16 0.88 R1 - Pipirelli $6.827.736 Задржи група
18 R-89 20 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $5.802.553 Задржи група
17 R-89 12 0 0 0 0 15 17 0.88 R2 ? Pipirelli $-6.346.134 Задржи група
16 R-89 22 0 0 0 1 0 11 0 - - blank $-3.180.569 Задржи група