Профил на менаџерот: Kęstutis Vaškevičius

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Lotus T127 2010
Име:Kęstutis Vaškevičius
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 25, 2006
Последна интеракција: Сеп 8 2017, 22:48:29
Постови на форумот:268  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (802)
Освоени поени:0 (1957)
Победи:0 (75)
Подиуми:0 (171)
Пол-позиции:0 (55)
Најбрзи круга:0 (87)
Просечно поени/трка: - (2.44)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 30, 2007)
Достигнувања:

48% отклучени

(172/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kęstutis Vaškevičius Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 5, Трка 4
Број на најавувања:8479
Време поминато на ГПРО:2324.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
62-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
61 A-64 33 0 0 0 0 0 0 - - 11838 Pipirelli $24.605.379 Пензиониран
60 A-64 15 0 0 0 0 4 13 0.31 R2 6465 Pipirelli $45.808.379 Задржи група
59 A-64 10 0 0 0 1 12 16 0.75 R2 3888 Pipirelli $21.929.314 Задржи група
58 R-16 1 7 11 3 5 110 15 7.33 QF 5783 Pipirelli $10.600.867 Промовиран
47-57 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 P-13 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-6.529.359 Спец пот
45 P-13 4 4 7 2 3 67 15 4.47 R1 - Dunnolop $14.291.182 Задржи група
44 P-13 5 1 4 0 1 51 17 3 QF 137 Yokomama $8.581.680 Задржи група
43 M-3 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 108 Avonn $438.533 Испаднат
42 M-3 23 0 1 1 0 15 17 0.88 QF ? Yokomama $5.801.810 Задржи група
41 M-3 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Avonn $6.907.700 Задржи група
40 M-3 4 2 5 4 2 62 17 3.65 R1 32 Hancock $22.914.742 Задржи група
39 M-3 13 0 1 0 1 15 17 0.88 SF 41 Avonn $17.127.757 Задржи група
38 M-3 10 0 2 0 1 19 17 1.12 R1 46 Yokomama $20.754.662 Задржи група
37 P-20 4 0 6 0 0 81 17 4.76 QF 82 Yokomama $29.648.344 Промовиран*
36 A-78 1 9 13 7 7 121 17 7.12 W 419 Pipirelli $76.364.305 Промовиран
35 A-78 7 1 2 7 0 25 17 1.47 R2 891 Pipirelli $46.094.420 Задржи група
34 P-13 4 1 5 0 1 59 17 3.47 R2 ? Dunnolop $-2.566.439 Испаднат
33 P-13 7 0 3 0 0 31 17 1.82 R1 95 Yokomama $19.517.707 Задржи група
32 P-13 9 1 2 0 0 29 17 1.71 R1 169 Dunnolop $10.070.469 Задржи група
31 P-13 11 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 152 Yokomama $21.657.375 Задржи група
30 M-1 35 0 0 0 0 0 17 0 - 334 Pipirelli $62.466.180 Испаднат
29 P-3 3 2 9 6 1 86 17 5.06 F 54 Badyear $40.684.164 Промовиран
28 P-3 9 1 2 0 0 28 17 1.65 R1 ? Dunnolop $27.399.918 Задржи група
27 A-31 1 6 11 1 3 114 17 6.71 R1 310 Pipirelli $66.536.460 Промовиран
26 A-31 7 2 2 0 2 33 17 1.94 QF 549 Pipirelli $26.579.979 Задржи група
25 P-7 6 1 1 0 0 29 17 1.71 SF 201 Dunnolop $-5.725.245 Испаднат
24 A-52 3 3 8 0 9 74 17 4.35 SF ? Pipirelli $36.574.341 Промовиран
23 P-10 2 4 8 0 7 90 17 5.29 SF ? Dunnolop $-2.719.722 Испаднат
22 M-1 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Dunnolop $14.569.128 Испаднат
21 Elite 32 0 0 0 0 0 17 0 - 61 Badyear $18.548.331 Испаднат
20 M-4 3 0 8 0 0 73 17 4.29 SF 32 Dunnolop $29.083.124 Промовиран
19 M-4 9 0 1 0 0 25 17 1.47 R1 34 Dunnolop $11.809.999 Задржи група
18 M-4 14 0 0 0 2 18 17 1.06 QF 51 Dunnolop $9.538.600 Задржи група
17 P-5 2 7 13 0 11 123 17 7.24 W ? Dunnolop $31.088.210 Промовиран
16 A-39 2 3 8 2 5 82 17 4.82 QF ? blank $13.887.566 Промовиран
15 P-5 17 0 0 0 0 8 17 0.47 - ? blank $-1.221.321 Испаднат
14 A-42 3 2 6 0 5 65 17 3.82 - ? blank $24.692.078 Промовиран
13 P-8 32 0 0 0 0 0 13 0 - - blank $-32.528.694 Испаднат
12 P-8 14 0 0 0 3 13 16 0.81 - - blank $13.655.113 Задржи група
11 M-3 29 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $509.328 Испаднат
10 Elite 35 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $15.902.751 Испаднат
9 M-3 3 1 6 3 0 70 17 4.12 - 18 blank $39.618.861 Промовиран
8 M-3 6 0 2 0 0 37 17 2.18 - ? blank $22.318.751 Задржи група
7 M-3 11 1 1 0 0 18 17 1.06 - ? blank $27.267.423 Задржи група
6 M-3 20 0 0 0 0 4 17 0.24 - 69 blank $37.089.295 Задржи група
5 M-3 16 0 0 0 0 5 17 0.29 - 37 blank $13.859.695 Задржи група
4 A-6 2 8 11 12 5 102 17 6 - ? blank $40.574.453 Промовиран
3 A-6 1 8 11 7 12 124 17 7.29 - 62 blank $-2.617.208 Задржи група
2 M-1 30 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-1.435.616 Испаднат
1 A-5 13 0 0 0 0 12 17 0.71 - 65 blank $5.630.877 Промовиран*