Профил на менаџерот: Klāvs Kalniņš

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Klāvs Kalniņš
Држава: Латвија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 12, 2009
Последна интеракција: Ное 8 2011, 21:12:06
Постови на форумот:301  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (178)
Освоени поени:0 (470)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (40)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (2.64)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 11, 2010)
Достигнувања:

18% отклучени

(64/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Klāvs Kalniņš Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:klavux1994

Основни информации

Прво ГП: Сезона 16, Трка 8
Број на најавувања:7976
Време поминато на ГПРО:1181 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Klāvs Kalniņš (Последна обнова: Апр 21 2011, 23:14:25)
this is my cup of care --> \_/ oh look! it's empty.

(√4)²

The new Audi A8 designed by Mick Dick; friends with Billy Willy; works for Bob Knob with Roger Todger and was going to be designed by the Scottish car designer, Jock Cock.

Lido divi ērgļi. Viens spalvains, otrs Andris.

Yoo, daawg!

/gb/KillThemAll.asp