Профил на менаџерот: Pavol Bencurik

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Pavol Bencurik
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 15, 2009
Последна интеракција: Вчера во 22:14:03
Постови на форумот:7  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (371)
Освоени поени:6 (778)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (67)
Пол-позиции:0 (27)
Најбрзи круга:0 (32)
Просечно поени/трка: 0.43 (2.1)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(91/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Pavol Bencurik Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:basketpk

Основни информации

Прво ГП: Сезона 32, Трка 12
Број на најавувања:3225
Време поминато на ГПРО:833.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 5
Позиција во сезоната:20
Пари: $-??.???.???
Возач: Rene Raphanel (112)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:12
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Slovak National Team
Екипен пласман:253
Поени на тимот:210.7336

Спонзори

Kony (R57) - 3 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71 A-5 21 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 5637 Pipirelli $21.573.036 Задржи група
70 A-5 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 2226 Pipirelli $19.491.942 Задржи група
69 R-57 3 2 10 2 8 90 17 5.29 QF 2898 Pipirelli $13.598.174 Промовиран
68 R-57 10 1 4 0 3 30 11 2.73 R1 7232 Pipirelli $-12.697.422 Задржи група
67 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 R-103 23 0 0 0 0 0 1 0 R1 13546 Pipirelli $23.231.968 Задржи група
65 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-28 9 0 3 1 2 29 5 5.8 R2 9577 Pipirelli $14.300.459 Задржи група
63 R-28 4 2 10 3 4 81 16 5.06 QF 5493 Pipirelli $-28.687.022 Задржи група
62 A-71 30 0 0 0 0 0 16 0 R1 4920 Pipirelli $-13.755.055 Испаднат
61 R-28 3 2 10 0 3 99 17 5.82 F 3359 Pipirelli $2.776.650 Промовиран
60 R-28 4 0 3 2 1 55 14 3.93 R1 6494 Pipirelli $-10.042.332 Задржи група
59 R-58 4 4 6 7 2 63 11 5.73 QF 7422 Pipirelli $-21.868.809 Задржи група
58 A-101 35 0 0 0 0 0 10 0 R1 8351 Pipirelli $-28.351.105 Испаднат
57 R-61 1 8 10 6 6 104 14 7.43 F 6905 Pipirelli $9.836.283 Промовиран
56 A-102 33 0 0 0 0 0 10 0 - 8149 Pipirelli $-17.526.985 Спец пот
55 R-28 4 2 9 0 3 99 17 5.82 SF 3743 Pipirelli $9.801.919 Промовиран*
54 R-28 7 0 1 0 0 38 15 2.53 SF 6807 Pipirelli $755.329 Задржи група
53 R-28 8 0 0 0 0 32 13 2.46 QF 7890 Pipirelli $-10.592.239 Задржи група
52 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 R-121 17 0 0 0 0 1 7 0.14 R1 - Pipirelli $-12.284.884 Задржи група
50 R-121 16 0 0 0 0 2 3 0.67 - - Pipirelli $27.335.300 Задржи група
49 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 R-277 20 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $17.023.326 Задржи група
47 R-277 21 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $31.013.155 Задржи група
46 R-332 21 0 0 0 0 0 1 0 R1 - Pipirelli $21.279.644 Задржи група
45 R-332 16 0 1 2 0 7 8 0.88 R1 - Pipirelli $-7.714.590 Задржи група
44 R-332 10 0 0 1 0 26 16 1.62 QF - Pipirelli $2.653.422 Задржи група
42-43 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
41 R-120 21 0 0 0 0 2 4 0.5 R1 - Pipirelli $7.300.255 Задржи група
40 R-120 23 0 0 0 0 1 10 0.1 R1 - Pipirelli $-7.143.529 Задржи група
39 R-120 17 0 0 1 0 6 14 0.43 SF - Pipirelli $7.395.404 Задржи група
38 R-120 20 0 0 0 0 1 7 0.14 R2 - Pipirelli $24.278.530 Задржи група
37 R-120 21 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $9.229.842 Задржи група
36 R-118 20 0 0 1 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $-15.400.555 Задржи група
35 R-118 26 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $-14.499.595 Задржи група
34 R-118 18 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $-19.312.573 Задржи група
33 R-118 16 0 0 0 0 2 16 0.12 R2 - Pipirelli $793.501 Задржи група
32 R-118 14 0 0 0 0 2 7 0.29 R1 - Pipirelli $7.960.251 Задржи група
31 R-146 31 0 0 0 0 0 3 0 R2 - Pipirelli $-10.250.519 Задржи група
30 R-146 25 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $9.321.386 Задржи група
16 R-108 33 0 0 0 0 0 0 - - - blank $21.051.374 Задржи група