Профил на менаџерот: Toby Whisenhunt

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
BAR  006 - 2004
Име:Toby Whisenhunt
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 22, 2009
Последна интеракција: Апр 4 2020, 00:20:16
Постови на форумот:14  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (163)
Освоени поени:0 (270)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (18)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.66)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

7% отклучени

(25/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Toby Whisenhunt Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:toby.whisenhunt

Основни информации

Прво ГП: Сезона 16, Трка 11
Број на најавувања:1260
Време поминато на ГПРО:359.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Разведен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
41-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
40 R-5 15 1 1 0 0 14 15 0.93 R1 - Pipirelli $20.900.603 Задржи група
37-39 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 R-250 18 0 0 0 0 1 11 0.09 R2 - Pipirelli $30.498.912 Задржи група
35 R-250 32 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $13.691.562 Задржи група
24-34 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
23 R-116 5 0 3 0 0 42 16 2.62 QF - Pipirelli $66.404.824 Задржи група
22 A-13 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 1176 Pipirelli $-11.953.362 Испаднат
21 A-13 16 0 0 0 0 6 16 0.38 R1 - Pipirelli $21.938.380 Задржи група
20 A-13 25 0 0 0 0 1 14 0.07 R1 - Pipirelli $32.808.044 Задржи група
19 R-176 2 2 9 3 1 94 16 5.88 W - Pipirelli $43.978.817 Промовиран
18 R-176 4 1 5 0 0 58 17 3.41 QF ? Pipirelli $-24.812.952 Задржи група
17 R-176 8 0 0 0 0 39 17 2.29 R2 ? Pipirelli $27.473.018 Задржи група
16 R-176 15 0 0 0 0 8 7 1.14 - - blank $3.080.027 Задржи група