Профил на менаџерот: Serguei Baranovski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Serguei Baranovski
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 9, 2009
Последна интеракција: Дек 17 2020, 14:45:58
Постови на форумот:7  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (562)
Освоени поени:0 (779)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (58)
Пол-позиции:0 (18)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (1.39)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Ное 21, 2014)
Достигнувања:

26% отклучени

(95/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Serguei Baranovski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 16, Трка 16
Број на најавувања:4589
Време поминато на ГПРО:2443.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
51-82 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
50 P-18 39 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-37.931.180 Пензиониран
49 M-5 37 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Avonn $1.486.316 Испаднат
48 M-5 14 0 1 0 0 16 17 0.94 R1 50 Dunnolop $11.507.525 Задржи група
47 Elite 22 0 0 0 0 3 17 0.18 - 152 Contimental $-1.417.506 Испаднат
46 M-4 3 0 4 1 0 53 17 3.12 R1 37 Dunnolop $16.445.270 Промовиран
45 M-4 21 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 58 Avonn $15.965.894 Задржи група
44 M-4 6 1 3 0 0 30 17 1.76 R1 ? Dunnolop $36.134.299 Задржи група
43 M-4 10 0 1 0 0 22 17 1.29 QF 41 Dunnolop $36.160.057 Задржи група
42 M-4 6 0 1 0 0 31 17 1.82 QF ? Avonn $40.114.034 Задржи група
41 M-4 16 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 70 Avonn $57.519.192 Задржи група
40 M-4 11 0 0 0 0 18 17 1.06 R1 37 Avonn $48.013.716 Задржи група
39 M-4 15 1 1 0 0 13 17 0.76 QF 157 Avonn $30.845.631 Задржи група
38 M-4 26 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 119 Yokomama $23.662.058 Задржи група
37 M-4 25 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 123 Yokomama $14.405.471 Задржи група
36 M-4 23 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 44 Yokomama $38.759.501 Задржи група
35 M-4 16 0 0 0 0 12 17 0.71 QF 43 Yokomama $25.748.825 Задржи група
34 M-4 12 0 0 1 0 14 17 0.82 QF 42 Dunnolop $20.316.124 Задржи група
33 M-4 16 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 47 Yokomama $29.908.881 Задржи група
32 M-4 11 0 3 1 0 22 17 1.29 R2 54 Yokomama $52.436.353 Задржи група
31 M-4 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 63 Yokomama $19.811.968 Задржи група
30 Elite 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Badyear $3.030.763 Испаднат
29 Elite 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 9 Badyear $39.959.738 Задржи група
28 Elite 20 0 0 0 0 0 17 0 R2 15 Badyear $14.256.006 Задржи група
27 Elite 15 0 0 0 0 0 17 0 R1 11 Michelini $18.227.235 Задржи група
26 Elite 22 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Michelini $44.584.576 Задржи група
25 Elite 23 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Bridgerock $24.324.959 Задржи група
24 M-1 3 2 6 3 1 67 17 3.94 F 20 Dunnolop $54.400.891 Промовиран
23 M-1 5 1 5 0 0 67 17 3.94 R2 22 Dunnolop $47.642.871 Задржи група
22 M-1 18 0 0 0 1 9 17 0.53 R2 47 Badyear $34.588.540 Задржи група
21 P-4 1 6 12 3 4 111 17 6.53 W 69 Badyear $48.748.465 Промовиран
20 P-4 9 0 0 0 0 16 17 0.94 R1 145 Dunnolop $32.890.912 Задржи група
19 A-58 1 6 11 6 4 116 17 6.82 SF 237 Pipirelli $53.086.101 Промовиран
18 A-58 12 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 605 Pipirelli $16.584.647 Задржи група
17 R-231 2 4 10 3 1 104 17 6.12 W ? Pipirelli $28.037.070 Промовиран
16 R-231 16 0 0 0 0 6 2 3 - - blank $12.267.321 Задржи група