Профил на менаџерот: Hristo Hristov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Hristo Hristov
Држава: Бугарија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Авг 20, 2007
Последна интеракција: Мар 17 2010, 09:52:17
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (184)
Освоени поени:0 (209)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (17)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (1.14)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(4/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hristo Hristov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 5, Трка 12
Број на најавувања:1182
Време поминато на ГПРО:333.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
18-81 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
17 P-9 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $4.079.098 Пензиониран
16 M-4 33 0 0 0 0 0 13 0 R1 - blank $4.344.098 Испаднат
15 M-4 26 0 0 0 0 0 14 0 - - blank $49.804.524 Задржи група
14 M-4 19 0 0 0 0 7 17 0.41 - ? blank $90.613.896 Задржи група
13 M-4 13 0 1 0 0 16 16 1 - - blank $125.562.484 Задржи група
12 M-4 11 0 2 0 1 18 16 1.12 - - blank $176.441.997 Задржи група
11 M-4 18 0 0 0 0 6 17 0.35 - ? blank $144.867.314 Задржи група
10 A-11 4 4 8 2 5 87 17 5.12 - ? blank $56.502.411 Промовиран*
9 A-11 14 0 0 1 0 10 17 0.59 - ? blank $62.680.438 Задржи група
8 A-11 24 0 0 0 0 2 17 0.12 - ? blank $4.419.706 Задржи група
7 A-11 22 0 0 0 0 4 17 0.24 - ? blank $26.541.257 Задржи група
6 A-11 14 1 1 0 0 10 17 0.59 - ? blank $3.737.994 Задржи група
5 R-28 5 4 5 3 0 49 6 8.17 - - blank $8.303.716 Промовиран