Профил на менаџерот: Radek Czech2

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Radek Czech
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 21, 2007
Последна интеракција: Денес во 00:36:29
Постови на форумот:1565  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 2
Број на трки:16 (1206)
Освоени поени:6 (1816)
Победи:0 (53)
Подиуми:1 (155)
Пол-позиции:0 (73)
Најбрзи круга:0 (49)
Просечно поени/трка: 0.38 (1.51)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Ное 4, 2007)
Достигнувања:

48% отклучени

(171/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Radek Czech Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:sixaside.io
 Twitter:sixaside_io
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 5, Трка 13
Број на најавувања:23119
Време поминато на ГПРО:6447.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Пензиониран

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 64
Позиција во сезоната:14
Пари: $??.???.???
Возач: Sandro Kessel (113)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:38
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Polish Racing Team
Екипен пласман:77
Поени на тимот:373.9999

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Radek Czech (Последна обнова: Авг 25 2019, 17:13:21)
Browser game co-founded by me: https://sixaside.io/

GPRO forum topic concerning this game: /gb/forum/ViewTopic.asp?TopicId=27057&Page=1

----------

Winners never quit. Quitters never win.

----------

S63: https://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4

S65: https://www.youtube.com/watch?v=mk48xRzuNvA

S66 (PRT): https://www.youtube.com/watch?v=VDvr08sCPOc