Профил на менаџерот: Pal Vaka

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Pal Vaka
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 27, 2009
Последна интеракција: Ное 15 2012, 16:09:10
Постови на форумот:133  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (121)
Освоени поени:0 (308)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (31)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: - (2.55)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(42/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Pal Vaka Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 17, Трка 1
Број на најавувања:2322
Време поминато на ГПРО:672.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
34-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 R-104 33 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $15.608.838 Задржи група
25-32 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
24 A-36 16 0 1 0 0 8 4 2 R1 - Pipirelli $-10.184.558 Пензиониран
23 P-1 38 0 0 0 0 0 15 0 - - Dunnolop $-840.291 Испаднат
22 A-24 1 4 13 2 3 115 17 6.76 W 268 Pipirelli $28.880.610 Промовиран
21 A-24 5 1 6 0 3 58 17 3.41 QF 421 Pipirelli $25.756.063 Задржи група
20 A-24 12 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 536 Pipirelli $6.766.977 Задржи група
19 A-24 20 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 602 Pipirelli $12.397.872 Задржи група
18 R-139 2 4 10 2 1 88 17 5.18 W ? Pipirelli $36.039.669 Промовиран
17 R-139 10 0 1 0 0 26 17 1.53 R2 ? Pipirelli $-6.152.457 Задржи група