Профил на менаџерот: Árpád Kiss

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Árpád Kiss
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 1, 2009
Последна интеракција: Фев 20 2020, 21:53:34
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (166)
Освоени поени:0 (249)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (16)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.5)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(16/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Árpád Kiss Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:kisarp

Основни информации

Прво ГП: Сезона 17, Трка 3
Број на најавувања:1388
Време поминато на ГПРО:379 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-104 9 0 0 0 0 22 13 1.69 QF 6096 Pipirelli $5.041.804 Задржи група
73 R-104 16 0 0 0 0 0 6 0 - 6249 Pipirelli $8.466.212 Задржи група
41-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
40 R-151 10 0 2 0 0 36 16 2.25 QF - Pipirelli $-2.586.707 Задржи група
25-39 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
24 A-34 25 0 0 0 0 0 14 0 R2 - Pipirelli $-13.158.886 Испаднат
23 R-167 3 2 5 1 0 60 17 3.53 R1 1462 Pipirelli $16.641.216 Промовиран
22 A-15 35 0 0 0 0 0 17 0 - 1213 Pipirelli $358.528 Испаднат
21 R-61 5 1 6 0 0 62 17 3.65 QF 1279 Pipirelli $15.295.231 Промовиран
20 A-28 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 1517 Pipirelli $4.699.706 Испаднат
19 R-211 6 0 2 1 0 35 17 2.06 SF ? Pipirelli $3.083.752 Промовиран
18 R-211 9 0 1 0 0 33 17 1.94 QF 1319 Pipirelli $5.993.509 Задржи група
17 R-211 22 0 0 0 0 1 15 0.07 - - Pipirelli $-6.910.189 Задржи група