Профил на менаџерот: Hannu Syrjä

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Hannu Syrjä
Држава: Финска
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 29, 2006
Последна интеракција: Мај 20 2011, 13:51:47
Постови на форумот:711  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (309)
Освоени поени:0 (516)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (37)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.67)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 18, 2007)
Достигнувања:

4% отклучени

(13/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hannu Syrjä Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 5, Трка 5
Број на најавувања:7195
Време поминато на ГПРО:4212.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
25-81 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
24 R-176 28 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $25.829.000 Задржи група
23 R-176 28 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $26.275.000 Задржи група
22 R-176 30 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $25.893.000 Задржи група
21 R-176 26 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $26.282.000 Задржи група
20 R-176 22 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $20.988.184 Задржи група
19 A-63 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $19.642.515 Испаднат
18 A-63 24 0 0 0 0 1 11 0.09 - - Pipirelli $11.039.256 Задржи група
17 A-63 24 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $29.357.408 Задржи група
16 A-63 27 0 0 0 0 0 17 0 - 873 blank $2.241.954 Задржи група
15 R-87 7 1 3 0 0 50 17 2.94 - ? blank $18.603.764 Промовиран
14 Elite 34 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $-39.397.858 Спец пот
13 M-4 3 0 3 1 0 56 17 3.29 - 28 blank $58.134.410 Промовиран
12 M-4 8 1 3 1 0 32 17 1.88 - ? blank $48.099.503 Задржи група
11 M-4 7 0 1 0 0 20 17 1.18 - 46 blank $43.753.173 Задржи група
10 M-4 9 0 1 0 0 26 17 1.53 - 29 blank $51.477.302 Задржи група
9 A-1 4 1 7 0 1 75 17 4.41 - ? blank $21.445.096 Промовиран
8 M-1 26 0 0 0 0 3 17 0.18 - ? blank $22.098.105 Испаднат
7 A-7 3 1 8 0 0 79 17 4.65 - ? blank $31.439.294 Промовиран
6 A-7 10 0 2 0 0 26 17 1.53 - ? blank $17.872.257 Задржи група
5 A-7 7 0 2 0 0 39 17 2.29 - 134 blank $14.854.733 Задржи група
4 A-7 22 0 0 0 0 2 14 0.14 - - blank $7.551.670 Задржи група
3 A-7 22 0 0 0 0 1 16 0.06 - - blank $1.688.073 Задржи група
2 R-19 6 2 4 0 0 47 9 5.22 - - blank $8.769.092 Промовиран
1 A-9 6 0 3 6 1 53 16 3.31 - - blank $-338.383 Испаднат