Профил на менаџерот: Miha Puzelj

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Miha Puzelj
Држава: Словенија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 9, 2009
Последна интеракција: Авг 29 2014, 22:37:06
Постови на форумот:46  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (226)
Освоени поени:0 (687)
Победи:0 (25)
Подиуми:0 (66)
Пол-позиции:0 (24)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (3.04)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Ное 9, 2009)
Достигнувања:

21% отклучени

(74/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Miha Puzelj Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 17, Трка 5
Број на најавувања:4850
Време поминато на ГПРО:818.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
44-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
43 R-7 17 0 0 0 0 3 3 1 - - Pipirelli $22.979.103 Задржи група
38-42 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
37 A-75 33 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $19.447.712 Пензиониран
36 A-75 14 0 1 0 0 13 15 0.87 QF - Pipirelli $27.536.919 Задржи група
35 R-221 3 2 8 6 0 88 17 5.18 SF ? Pipirelli $14.673.365 Промовиран
34 A-46 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 995 Pipirelli $4.658.648 Испаднат
33 R-39 2 5 7 7 0 79 17 4.65 W ? Pipirelli $17.011.418 Промовиран
29-32 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
28 A-46 38 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $7.872.833 Испаднат
27 R-225 2 4 9 0 0 93 15 6.2 QF - Pipirelli $9.535.936 Промовиран
25-26 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
24 R-111 4 2 4 0 1 53 13 4.08 F - Pipirelli $-33.735.660 Задржи група
23 P-7 36 0 0 0 0 0 12 0 R1 - Dunnolop $-28.269.736 Спец пот
22 A-24 3 3 7 0 1 77 17 4.53 F 393 Pipirelli $30.998.862 Промовиран
21 A-24 14 0 0 1 0 12 17 0.71 R1 ? Pipirelli $35.716.639 Задржи група
20 R-216 1 8 14 10 1 126 17 7.41 W 1103 Pipirelli $34.029.400 Промовиран
19 A-37 30 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-6.280.630 Испаднат
18 R-73 2 1 14 0 0 115 17 6.76 F 932 Pipirelli $21.007.016 Промовиран
17 R-73 13 0 0 0 0 11 11 1 - - Pipirelli $-8.796.365 Задржи група