Профил на менаџерот: Antonio Pereira

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Antonio Pereira
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 10, 2007
Последна интеракција: Мај 27 2012, 02:14:47
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (202)
Освоени поени:0 (291)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (25)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (1.44)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(44/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Antonio Pereira Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 18, Трка 1
Број на најавувања:1347
Време поминато на ГПРО:270.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
32-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
31 A-11 39 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $-9.303.839 Пензиониран
30 A-11 24 0 0 0 0 2 12 0.17 R1 - Pipirelli $22.908.183 Задржи група
29 A-11 27 0 0 0 0 0 14 0 R2 - Pipirelli $48.314.663 Задржи група
28 P-8 40 0 0 0 0 0 12 0 - - Dunnolop $41.538.293 Испаднат
27 P-8 7 1 2 1 0 20 16 1.25 R1 - Dunnolop $85.839.547 Задржи група
26 P-8 11 0 1 3 0 13 16 0.81 R1 - Dunnolop $96.236.002 Задржи група
25 P-8 10 0 1 0 0 15 16 0.94 R1 - Yokomama $111.735.578 Задржи група
24 A-10 3 3 8 1 3 78 17 4.59 QF ? Pipirelli $132.334.680 Промовиран
23 A-10 11 0 1 0 2 20 17 1.18 R2 ? Pipirelli $81.361.759 Задржи група
22 A-10 10 0 2 0 1 21 17 1.24 R2 ? Pipirelli $30.991.249 Задржи група
21 R-220 3 1 7 5 0 79 17 4.65 R2 1271 Pipirelli $47.709.481 Промовиран
20 R-220 7 0 3 1 0 37 17 2.18 R2 2209 Pipirelli $-16.388.009 Задржи група
19 R-220 17 0 0 0 0 6 15 0.4 QF - Pipirelli $15.414.878 Задржи група
18 R-220 20 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $13.033.428 Задржи група
6 R-34 25 0 0 0 0 0 9 0 - - blank $1.243.033 Задржи група