Профил на менаџерот: Krasimir Boev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Generic white livery
Име:Krasimir Boev
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 11, 2006
Последна интеракција: Авг 27 2019, 15:38:36
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (546)
Освоени поени:0 (802)
Победи:0 (19)
Подиуми:0 (62)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (19)
Просечно поени/трка: - (1.47)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

19% отклучени

(69/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Krasimir Boev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:vendeta-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 4, Трка 9
Број на најавувања:3112
Време поминато на ГПРО:696.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
35-81 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 A-28 38 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-16.452.047 Пензиониран
33 A-28 24 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 - Pipirelli $11.860.602 Задржи група
32 R-275 1 5 10 0 0 104 17 6.12 SF 1111 Pipirelli $23.185.613 Промовиран
31 R-275 5 1 3 0 3 66 17 3.88 SF 1187 Pipirelli $-8.976.889 Задржи група
30 R-275 9 1 3 2 2 40 17 2.35 F 1740 Pipirelli $-11.059.446 Задржи група
29 R-275 7 1 3 0 0 44 15 2.93 R2 - Pipirelli $22.339.585 Задржи група
28 R-275 9 0 3 0 0 34 16 2.12 R2 - Pipirelli $23.408.974 Задржи група
27 A-42 30 0 0 0 2 0 16 0 R1 - Pipirelli $15.876.632 Испаднат
26 P-12 27 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 409 Dunnolop $12.047.286 Испаднат
25 M-2 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $8.383.365 Испаднат
24 P-5 4 1 2 0 0 42 16 2.62 SF - Dunnolop $16.195.143 Промовиран
23 P-5 9 1 2 0 0 23 17 1.35 R2 157 Dunnolop $43.578.210 Задржи група
22 A-10 2 2 11 10 3 108 17 6.35 F 257 Pipirelli $79.788.800 Промовиран
21 A-10 6 2 4 0 0 46 17 2.71 R1 595 Pipirelli $74.042.961 Задржи група
20 P-1 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $26.742.953 Испаднат
19 P-1 11 0 0 0 0 12 17 0.71 QF ? Dunnolop $14.473.110 Задржи група
18 P-1 12 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 ? Dunnolop $36.585.118 Задржи група
17 P-1 11 1 3 0 2 30 17 1.76 R1 208 Yokomama $48.792.390 Задржи група
16 P-1 8 0 1 0 0 25 16 1.56 QF - blank $30.932.134 Задржи група
15 M-4 31 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $32.634.208 Испаднат
14 M-4 23 0 0 0 0 6 17 0.35 - ? blank $39.395.398 Задржи група
13 M-4 23 0 0 0 0 4 16 0.25 - - blank $32.618.257 Задржи група
12 M-4 24 0 0 0 0 6 17 0.35 - ? blank $46.953.247 Задржи група
11 M-4 15 0 0 0 0 8 17 0.47 - ? blank $47.639.980 Задржи група
10 M-4 18 0 0 0 0 5 17 0.29 - 66 blank $37.045.192 Задржи група
9 M-4 26 0 0 0 0 4 16 0.25 - - blank $12.542.682 Задржи група
8 M-4 25 0 0 0 0 4 17 0.24 - 56 blank $51.377.507 Задржи група
7 A-11 2 3 11 0 6 98 17 5.76 - ? blank $35.281.487 Промовиран
6 M-3 35 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $88.149.338 Испаднат
5 A-10 4 1 6 0 1 62 17 3.65 - 109 blank $16.274.318 Промовиран
4 M-1 28 0 0 0 0 0 14 0 - - blank $18.100.856 Испаднат
3 M-1 24 0 0 0 0 0 17 0 - 70 blank $37.745.965 Задржи група
2 M-1 15 0 0 0 0 2 17 0.12 - ? blank $30.522.444 Задржи група
1 M-1 15 0 0 0 0 11 17 0.65 - 43 blank $20.662.783 Задржи група