Профил на менаџерот: Sergey Minkoff

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sergey Minkoff
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 16, 2009
Последна интеракција: Јул 12 2014, 18:55:59
Постови на форумот:154  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (290)
Освоени поени:0 (811)
Победи:0 (44)
Подиуми:0 (76)
Пол-позиции:0 (33)
Најбрзи круга:0 (32)
Просечно поени/трка: - (2.8)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 7, 2010)
Достигнувања:

38% отклучени

(134/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sergey Minkoff Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 17, Трка 8
Број на најавувања:5596
Време поминато на ГПРО:1177.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
36-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
35 A-28 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-25.184.105 Пензиониран
34 P-13 24 0 0 0 0 5 13 0.38 R1 - Yokomama $-4.093.389 Испаднат
33 M-1 29 0 0 0 0 0 17 0 - ? Yokomama $19.503.435 Испаднат
32 P-9 1 3 7 6 4 80 17 4.71 W 52 Dunnolop $39.238.906 Промовиран
31 P-9 6 2 3 0 0 29 17 1.71 R1 193 Dunnolop $53.421.713 Задржи група
30 P-9 22 0 0 0 0 6 16 0.38 R1 - Yokomama $28.922.610 Задржи група
29 A-32 2 5 9 3 7 91 17 5.35 W ? Pipirelli $40.863.009 Промовиран
28 A-32 9 0 3 0 1 26 17 1.53 R1 ? Pipirelli $38.458.099 Задржи група
27 R-128 1 10 13 10 5 132 17 7.76 W ? Pipirelli $75.707.747 Промовиран
26 R-128 1 8 10 5 5 103 17 6.06 F ? Pipirelli $-13.521.283 Задржи група
25 M-4 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 ? Dunnolop $4.253.712 Пензиониран*
24 M-4 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 93 Badyear $19.241.486 Задржи група
23 P-2 2 5 12 4 5 114 17 6.71 SF 51 Badyear $51.264.767 Промовиран
22 P-2 8 1 2 0 0 28 17 1.65 R2 177 Dunnolop $32.698.708 Задржи група
21 A-41 1 8 12 5 2 122 17 7.18 W ? Pipirelli $41.350.128 Промовиран
20 A-41 14 0 1 0 0 12 17 0.71 - ? Pipirelli $41.070.290 Задржи група
19 A-41 23 0 0 0 0 0 17 0 - 1103 Pipirelli $32.501.204 Задржи група
18 R-34 6 2 4 0 2 54 13 4.15 R2 - Pipirelli $7.136.228 Промовиран
17 R-34 21 0 0 0 1 5 10 0.5 - - Pipirelli $19.602.071 Задржи група