Профил на менаџерот: Sylwester Sysak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sylwester Sysak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 16, 2007
Последна интеракција: Вчера во 23:40:15
Постови на форумот:9  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (1017)
Освоени поени:56 (1486)
Победи:1 (37)
Подиуми:6 (116)
Пол-позиции:1 (55)
Најбрзи круга:0 (17)
Просечно поени/трка: 3.73 (1.46)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

35% отклучени

(123/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sylwester Sysak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 6, Трка 13
Број на најавувања:12151
Време поминато на ГПРО:1889.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 67
Позиција во сезоната:5
Пари: $??.???.???
Возач: Doru Hora (143)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:25
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Brambo (A67) - 25 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Sylwester Sysak (Последна обнова: Јан 3 2008, 20:50:26)
dsfsff