Профил на менаџерот: Marcos Galdino

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Marcos Galdino
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 26, 2009
Последна интеракција: Вчера во 02:12:44
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (392)
Освоени поени:0 (800)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (57)
Пол-позиции:0 (16)
Најбрзи круга:0 (20)
Просечно поени/трка: - (2.04)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

18% отклучени

(65/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marcos Galdino Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 52, Трка 7
Број на најавувања:1118
Време поминато на ГПРО:463.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 54
Позиција во сезоната:3
Пари: $??.???.???
Возач: Jamie Irvine (83)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Honda Rookie's Dream
Екипен пласман:765
Поени на тимот:0

Спонзори

Uhrendirect (R54) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 R-54 13 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 3859 Pipirelli $-18.935.474 Задржи група
75 R-54 10 0 1 0 0 16 16 1 QF 4798 Pipirelli $-4.659.989 Задржи група
74 A-92 38 0 0 0 0 0 16 0 - 4654 Pipirelli $1.208.311 Испаднат
73 R-13 1 3 12 11 6 108 15 7.2 R2 5364 Pipirelli $17.159.754 Промовиран
72 R-13 12 0 1 0 1 14 14 1 R2 5887 Pipirelli $-4.635.462 Задржи група
71 R-13 8 0 2 0 0 26 17 1.53 R1 3490 Pipirelli $5.290.002 Задржи група
70 R-13 7 1 1 0 1 36 17 2.12 R1 3112 Pipirelli $-10.912.025 Задржи група
69 R-13 5 1 5 2 3 59 15 3.93 R2 6002 Pipirelli $-10.668.018 Задржи група
68 A-42 28 0 0 0 0 0 10 0 - 6973 Pipirelli $-28.166.966 Испаднат
67 R-166 3 0 6 1 3 89 16 5.56 QF 4434 Pipirelli $9.618.247 Промовиран
66 R-166 4 0 4 0 0 53 16 3.31 QF 4600 Pipirelli $-24.743.519 Задржи група
65 R-166 7 0 0 0 0 26 16 1.62 R2 4644 Pipirelli $14.171.251 Задржи група
64 R-166 9 0 0 0 0 13 17 0.76 QF 3212 Pipirelli $-2.432.421 Задржи група
63 R-166 19 0 0 0 1 0 14 0 R2 6125 Pipirelli $-428.934 Задржи група
62 R-166 10 0 0 0 0 15 16 0.94 QF 4822 Pipirelli $-5.550.630 Задржи група
61 A-12 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 3774 Pipirelli $10.142.250 Испаднат
60 A-12 31 0 0 0 0 0 16 0 R1 5242 Pipirelli $4.050.790 Задржи група
59 R-7 2 0 9 0 3 100 17 5.88 SF 3034 Pipirelli $14.330.718 Промовиран
58 A-80 32 0 0 0 0 0 16 0 R1 5006 Pipirelli $2.255.863 Испаднат
57 A-80 29 0 0 0 0 0 17 0 - 3593 Pipirelli $4.998.859 Задржи група
56 R-256 3 2 6 2 1 74 17 4.35 SF 4504 Pipirelli $10.684.175 Промовиран
55 R-256 4 1 6 0 0 79 17 4.65 SF 4052 Pipirelli $20.207.932 Задржи група
54 A-19 35 0 0 0 0 0 17 0 - 3345 Pipirelli $3.965.057 Испаднат
53 R-221 3 1 4 0 1 68 16 4.25 QF 5398 Pipirelli $9.456.336 Промовиран
52 R-221 11 0 0 0 0 11 10 1.1 - - Pipirelli $1.396.135 Задржи група