Профил на менаџерот: Michail Ivanov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Jordan EJ15 - 2005
Име:Michail Ivanov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 25, 2007
Последна интеракција: Сеп 26 2020, 00:13:05
Постови на форумот:62  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (1223)
Освоени поени:6 (1866)
Победи:0 (47)
Подиуми:0 (140)
Пол-позиции:0 (38)
Најбрзи круга:0 (54)
Просечно поени/трка: 2 (1.53)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

41% отклучени

(146/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michail Ivanov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:mishgaus

Основни информации

Прво ГП: Сезона 6, Трка 1
Број на најавувања:15056
Време поминато на ГПРО:3813.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 5
Позиција во сезоната:8
Пари: $??.???.???
Возач: Lorenzo Colciago (142)
Технички Директор: Georgi Ori (95)
Екипа во целост:35
Гуми: Yokomama
Име на тим: Black Supernova
Екипен пласман:15
Поени на тимот:99.2667

Спонзори

Sega Sammy Stock (P5) - 18 трки
Accents (P5) - 14 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Michail Ivanov (Последна обнова: Јан 20 2012, 08:42:42)
Supernova!