Профил на менаџерот: Andrius Gedminas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Andrius Gedminas
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 19, 2009
Последна интеракција: Јан 21 2014, 09:41:22
Постови на форумот:32  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (69)
Освоени поени:0 (156)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (12)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (2.26)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 3, 2010)
Достигнувања:

5% отклучени

(16/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andrius Gedminas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:andrelis__

Основни информации

Прво ГП: Сезона 17, Трка 17
Број на најавувања:1507
Време поминато на ГПРО:376.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Andrius Gedminas (Последна обнова: Мај 11 2010, 20:09:50)
s19- A24 group. Great season, + 20M$, car level +2, 11 points.
s18- i hope to save enough money and enough points for amateur.
Certification passed- extra money!
s17- first race in Canada. 4th place !