Профил на менаџерот: Simone Christiane

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Simone Christiane
Држава: Бразил
Пол:Женски
Се приклучи:Сеп 28, 2007
Последна интеракција: Апр 5 2010, 05:18:19
Постови на форумот:6  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (108)
Освоени поени:0 (181)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (15)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.68)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Simone Christiane Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 6, Трка 3
Број на најавувања:1672
Време поминато на ГПРО:568.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
20-82 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
19 R-123 30 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $26.088.000 Задржи група
18 R-123 31 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $21.857.000 Задржи група
14-17 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
13 P-1 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $698.980 Пензиониран
12 M-4 30 0 0 0 0 1 9 0.11 - - blank $-23.101.567 Испаднат
11 M-4 20 0 0 0 0 4 17 0.24 - ? blank $16.741.972 Задржи група
10 M-4 15 0 1 0 0 6 17 0.35 - 111 blank $20.307.732 Задржи група
9 M-4 20 0 0 0 1 8 16 0.5 - - blank $1.954.323 Задржи група
8 M-4 13 1 1 0 2 18 17 1.06 - ? blank $9.224.803 Задржи група
7 A-14 4 2 6 4 0 76 17 4.47 - 121 blank $29.998.219 Промовиран
6 R-8 3 2 7 2 0 68 15 4.53 - - blank $7.287.156 Промовиран