Профил на менаџерот: Andrjunja Kass

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Andrjunja Kass
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 27, 2009
Последна интеракција: Дек 15 2017, 18:10:34
Постови на форумот:7  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (663)
Освоени поени:0 (1094)
Победи:0 (28)
Подиуми:0 (88)
Пол-позиции:0 (39)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (1.65)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

27% отклучени

(95/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andrjunja Kass Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 18, Трка 1
Број на најавувања:6626
Време поминато на ГПРО:1510.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Andrjunja Kass (Последна обнова: Јун 29 2014, 23:09:51)
Success makes success, as money makes money.


"COME,YE CHILDREN,LISTEN TO ME.
I WILL TEACH YOU
THE FEAR OF THE LORD"
PSALM 34:11


If I win,I take the cash,and i take the respect. Brian O'Conner.