Профил на менаџерот: Enrique Hervas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Enrique Hervas
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 30, 2009
Последна интеракција: Сеп 26 2016, 15:17:13
Постови на форумот:278  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (611)
Освоени поени:0 (1250)
Победи:0 (33)
Подиуми:0 (93)
Пол-позиции:0 (36)
Најбрзи круга:0 (13)
Просечно поени/трка: - (2.05)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 27, 2011)
Достигнувања:

31% отклучени

(110/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Enrique Hervas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 18, Трка 1
Број на најавувања:7653
Време поминато на ГПРО:2998.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
55-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 M-1 40 0 0 0 0 0 0 - - 10585 blank $20.307.101 Пензиониран
53 M-1 13 0 0 0 0 18 16 1.12 QF 2321 Dunnolop $67.116.399 Задржи група
52 M-1 7 0 0 0 0 29 17 1.71 R1 65 Dunnolop $61.504.048 Задржи група
51 P-4 2 4 13 7 2 114 17 6.71 W 62 Dunnolop $64.293.939 Промовиран
50 P-4 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Yokomama $43.027.299 Задржи група
49 P-4 14 0 0 0 0 15 17 0.88 QF ? Yokomama $83.620.544 Задржи група
48 A-63 1 3 10 1 2 94 17 5.53 W 578 Pipirelli $96.190.796 Промовиран
47 A-63 5 0 2 0 0 58 17 3.41 F 547 Pipirelli $68.610.799 Задржи група
46 A-63 4 0 4 10 0 60 17 3.53 F ? Pipirelli $52.529.261 Задржи група
45 A-63 5 0 2 0 0 51 17 3 QF 480 Pipirelli $27.597.339 Задржи група
44 P-18 32 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Yokomama $17.744.115 Испаднат
43 M-3 14 1 1 0 0 13 17 0.76 R2 ? Dunnolop $-2.411.053 Испаднат
42 M-3 25 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 ? Dunnolop $23.758.536 Задржи група
41 M-3 24 0 1 0 0 6 17 0.35 R2 105 Avonn $11.840.203 Задржи група
40 M-3 19 0 0 0 0 8 17 0.47 F 70 Dunnolop $83.667.586 Задржи група
39 P-21 1 4 10 7 0 100 17 5.88 QF 55 Avonn $58.246.406 Промовиран
38 P-21 7 1 2 0 1 25 17 1.47 R1 ? Yokomama $15.015.491 Задржи група
37 P-21 16 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 217 Yokomama $10.058.421 Задржи група
36 P-21 24 0 1 0 1 12 17 0.71 R1 ? Yokomama $17.073.600 Задржи група
35 M-4 35 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Yokomama $12.848.747 Испаднат
34 M-4 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Dunnolop $36.155.696 Задржи група
33 M-4 17 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 57 Dunnolop $46.066.714 Задржи група
32 P-14 2 4 7 1 0 76 17 4.47 R1 93 Dunnolop $93.438.383 Промовиран
31 P-14 9 0 1 0 0 17 17 1 R1 173 Yokomama $89.056.368 Задржи група
30 P-14 5 1 3 0 1 50 17 2.94 SF 74 Badyear $60.745.038 Задржи група
29 P-14 20 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 217 Dunnolop $48.350.813 Задржи група
28 P-14 8 1 1 0 1 29 17 1.71 QF 123 Dunnolop $38.360.514 Задржи група
27 P-14 6 1 2 0 0 26 17 1.53 R2 ? Dunnolop $67.404.699 Задржи група
26 A-36 2 1 9 3 0 86 17 5.06 W 287 Pipirelli $75.162.456 Промовиран
25 A-36 13 0 0 0 0 15 17 0.88 SF 552 Pipirelli $50.036.954 Задржи група
24 A-36 9 0 2 0 0 28 17 1.65 QF ? Pipirelli $69.626.690 Задржи група
23 P-16 27 0 0 0 1 5 17 0.29 R2 ? Yokomama $63.888.014 Испаднат
22 A-53 1 8 15 7 3 138 17 8.12 W 202 Pipirelli $97.593.477 Промовиран
21 A-53 8 0 0 0 0 23 17 1.35 R1 638 Pipirelli $74.551.227 Задржи група
20 A-53 16 0 1 0 0 11 17 0.65 R2 ? Pipirelli $33.031.369 Задржи група
19 R-15 4 4 6 0 1 63 17 3.71 R1 ? Pipirelli $19.257.791 Промовиран
18 R-15 11 0 0 0 0 29 17 1.71 R1 1313 Pipirelli $10.735.369 Задржи група