Профил на менаџерот: Povilas Smaliukas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Povilas Smaliukas
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 24, 2010
Последна интеракција: Мај 17 2020, 11:16:39
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (843)
Освоени поени:0 (1474)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (104)
Пол-позиции:0 (28)
Најбрзи круга:0 (17)
Просечно поени/трка: - (1.75)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 29, 2010)
Достигнувања:

27% отклучени

(96/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Povilas Smaliukas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:smaliukas1

Основни информации

Прво ГП: Сезона 18, Трка 7
Број на најавувања:15674
Време поминато на ГПРО:4125 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
69-77 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
68 A-51 39 0 0 0 0 0 0 - - 11665 Pipirelli $19.257.558 Спец пот
67 A-51 13 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 1683 Pipirelli $81.059.011 Задржи група
66 A-51 10 0 2 1 0 22 17 1.29 R2 1396 Pipirelli $104.733.598 Задржи група
65 A-51 6 0 3 0 0 47 17 2.76 F 991 Pipirelli $117.628.038 Задржи група
64 A-51 4 1 3 0 1 55 17 3.24 R2 1473 Pipirelli $132.222.206 Задржи група
63 A-51 4 0 4 2 3 56 17 3.29 SF 2335 Pipirelli $106.986.373 Задржи група
62 A-51 4 1 3 1 2 61 17 3.59 R1 915 Pipirelli $59.014.100 Задржи група
61 A-51 4 0 6 1 0 65 17 3.82 SF 943 Pipirelli $51.290.054 Задржи група
60 A-51 9 0 0 0 0 24 17 1.41 SF 1335 Pipirelli $24.831.084 Задржи група
59 P-12 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 489 Yokomama $7.093.237 Испаднат
58 P-12 23 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 1586 Yokomama $8.570.809 Задржи група
57 M-4 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 3316 Dunnolop $21.869.821 Испаднат
56 M-4 25 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 2399 Contimental $14.593.981 Задржи група
55 M-4 5 1 2 1 0 32 17 1.88 SF 44 Dunnolop $50.879.479 Задржи група
54 M-4 4 1 1 0 0 36 17 2.12 R2 53 Dunnolop $40.914.779 Задржи група
53 M-4 21 0 0 0 0 8 17 0.47 QF 119 Dunnolop $20.064.922 Задржи група
52 M-4 26 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 53 Dunnolop $22.021.477 Задржи група
51 M-4 20 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 97 Dunnolop $22.039.221 Задржи група
50 M-4 22 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 56 Dunnolop $19.303.827 Задржи група
49 M-4 6 0 1 0 0 26 17 1.53 R1 37 Dunnolop $31.098.592 Задржи група
48 P-9 3 0 4 4 0 63 17 3.71 QF 105 Yokomama $37.875.249 Промовиран
47 P-9 8 0 1 0 0 24 17 1.41 QF ? Dunnolop $17.284.623 Задржи група
46 P-9 4 1 6 1 0 69 17 4.06 W 78 Avonn $24.385.073 Задржи група
45 P-9 6 1 3 1 0 33 17 1.94 R1 115 Avonn $21.577.857 Задржи група
44 P-9 11 0 1 0 0 22 17 1.29 R1 ? Avonn $64.052.782 Задржи група
43 P-9 6 0 4 0 0 49 17 2.88 QF 151 Avonn $80.404.596 Задржи група
42 P-9 12 0 1 0 0 16 17 0.94 QF ? Avonn $45.184.556 Задржи група
41 P-9 9 1 1 0 0 22 17 1.29 QF ? Avonn $55.620.790 Задржи група
40 P-9 15 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 ? Avonn $60.615.872 Задржи група
39 P-9 4 0 6 1 0 42 17 2.47 F 234 Avonn $55.347.696 Задржи група
38 P-9 8 0 1 0 1 33 17 1.94 SF 163 Yokomama $24.209.193 Задржи група
37 P-9 20 0 0 0 0 8 16 0.5 R1 - Yokomama $14.623.809 Задржи група
36 M-1 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 110 Yokomama $4.603.519 Испаднат
35 M-1 18 0 0 0 0 9 17 0.53 QF 63 Yokomama $18.325.334 Задржи група
34 M-1 23 0 1 1 1 12 17 0.71 R2 60 Yokomama $16.115.581 Задржи група
33 M-1 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 68 Dunnolop $11.521.197 Задржи група
32 P-15 2 2 8 1 0 93 17 5.47 QF 61 Yokomama $36.954.461 Промовиран
31 P-15 8 0 2 0 0 23 17 1.35 R2 ? Yokomama $21.578.254 Задржи група
30 P-15 11 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 ? Yokomama $21.065.509 Задржи група
29 P-15 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 ? Yokomama $9.694.111 Задржи група
28 P-15 16 0 1 0 0 14 17 0.82 R1 191 Dunnolop $8.664.406 Задржи група
27 P-15 11 0 0 0 0 18 17 1.06 QF 161 Dunnolop $8.105.054 Задржи група
26 P-15 10 0 1 0 1 23 17 1.35 R2 ? Dunnolop $13.690.478 Задржи група
25 P-15 15 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 ? Dunnolop $17.221.984 Задржи група
24 A-47 1 8 13 7 4 130 17 7.65 F ? Pipirelli $39.992.890 Промовиран
23 A-47 7 0 3 1 1 36 17 2.12 SF ? Pipirelli $27.516.540 Задржи група
22 P-13 33 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Yokomama $-13.440.001 Испаднат
21 A-43 3 2 9 5 2 81 17 4.76 F ? Pipirelli $22.338.905 Промовиран
20 A-43 8 0 1 0 0 18 17 1.06 R2 ? Pipirelli $12.212.132 Задржи група
19 R-105 3 2 8 0 0 90 17 5.29 W 1080 Pipirelli $19.815.087 Промовиран
18 R-105 7 0 3 0 1 27 11 2.45 - - Pipirelli $-7.338.198 Задржи група