Профил на менаџерот: Janar Tammai

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Janar Tammai
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 29, 2010
Последна интеракција: Мај 7 2011, 19:18:28
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (71)
Освоени поени:0 (140)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (7)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.97)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(15/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Janar Tammai Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 18, Трка 10
Број на најавувања:439
Време поминато на ГПРО:100 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
25-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
24 A-10 30 0 0 0 0 0 13 0 R2 - Pipirelli $-27.690.033 Испаднат
23 R-227 4 1 3 0 3 64 17 3.76 F ? Pipirelli $9.540.421 Промовиран
22 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
21 R-6 28 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $5.347.500 Задржи група
20 R-6 7 0 1 0 0 32 14 2.29 SF - Pipirelli $-2.578.496 Задржи група
19 R-6 7 0 3 0 0 33 17 1.94 SF ? Pipirelli $3.886.030 Задржи група
18 R-6 14 0 0 0 0 11 8 1.38 - - Pipirelli $5.394.120 Задржи група