Профил на менаџерот: Kiran Patel

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Kiran Patel
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 5, 2010
Последна интеракција: Ное 3 2018, 15:07:42
Постови на форумот:173  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (660)
Освоени поени:0 (1451)
Победи:0 (58)
Подиуми:0 (127)
Пол-позиции:0 (52)
Најбрзи круга:0 (28)
Просечно поени/трка: - (2.2)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 16, 2010)
Достигнувања:

48% отклучени

(170/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kiran Patel Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:kiran.patel93

Основни информации

Прво ГП: Сезона 18, Трка 12
Број на најавувања:10809
Време поминато на ГПРО:3502.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Kiran Patel (Последна обнова: Фев 23 2017, 14:31:13)
Best GPRO Manager outside of Elite for Season 45
/gb/forum/ViewTopic.asp?TopicId=24798&Page=4

16/06/2015 - S47 R16 - Kyalami GP - First Elite Pole, First Elite Fastest Lap, First Elite Podium, First Elite Win.


Many Thanks for all the PM's I have been receiving offering me a place in your team, however I am taking some extended leave from GPRO and am just having some fun in my final few races on Michi tyres and motivated driver.
Good luck to you all.