Профил на менаџерот: Adrian Bęben

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Adrian Bęben
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 9, 2010
Последна интеракција: Апр 25 2018, 11:27:47
Постови на форумот:53  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (228)
Освоени поени:0 (414)
Победи:0 (13)
Подиуми:0 (35)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (9)
Просечно поени/трка: - (1.82)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(54/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Adrian Bęben Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 18, Трка 12
Број на најавувања:1481
Време поминато на ГПРО:463 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
65-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-37 13 0 0 0 0 14 4 3.5 R2 10015 Pipirelli $16.333.338 Задржи група
33-63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
32 A-61 26 0 0 0 0 0 11 0 R1 - Pipirelli $6.626.869 Испаднат
31 P-10 34 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Yokomama $12.954.346 Испаднат
30 A-54 1 5 9 1 5 87 17 5.12 SF 318 Pipirelli $74.087.740 Промовиран
29 A-54 7 1 4 0 2 47 17 2.76 QF 537 Pipirelli $45.698.210 Задржи група
28 A-54 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 ? Pipirelli $41.065.171 Задржи група
27 A-54 25 0 0 0 1 2 17 0.12 R2 851 Pipirelli $9.561.327 Задржи група
26 R-110 3 3 8 2 1 79 16 4.94 QF - Pipirelli $31.978.331 Промовиран
25 R-110 10 0 1 0 0 20 14 1.43 R1 - Pipirelli $-23.764.471 Задржи група
24 R-110 13 0 0 0 0 18 16 1.12 QF - Pipirelli $-20.608.119 Задржи група
23 R-110 16 0 0 0 0 8 14 0.57 R2 - Pipirelli $-30.352.368 Задржи група
22 A-7 32 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $3.079.278 Испаднат
21 R-59 1 4 9 5 0 88 16 5.5 F - Pipirelli $50.773.146 Промовиран
20 R-59 10 0 2 0 0 23 17 1.35 R1 2216 Pipirelli $-18.239.913 Задржи група
19 R-59 13 0 2 2 0 17 14 1.21 R2 - Pipirelli $-18.887.499 Задржи група
18 R-59 14 0 0 0 0 7 6 1.17 - - Pipirelli $-20.983.110 Задржи група