Профил на менаџерот: Michael Reeve

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Michael Reeve
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 23, 2010
Последна интеракција: Ное 1 2013, 12:45:45
Постови на форумот:60  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (325)
Освоени поени:0 (564)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (48)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: - (1.74)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 25, 2010)
Достигнувања:

13% отклучени

(45/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michael Reeve Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 18, Трка 16
Број на најавувања:597
Време поминато на ГПРО:68.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
39-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 A-73 29 0 0 0 0 0 13 0 R2 - Pipirelli $18.866.295 Испаднат
37 R-372 5 2 5 2 1 51 13 3.92 R1 - Pipirelli $4.505.983 Промовиран
36 R-372 7 1 4 0 0 35 15 2.33 R1 - Pipirelli $-18.470.650 Задржи група
35 A-21 32 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $2.050.403 Испаднат
34 R-346 5 2 6 0 1 55 16 3.44 R1 - Pipirelli $16.439.708 Промовиран*
33 R-346 5 0 4 0 1 50 17 2.94 QF 1041 Pipirelli $771.247 Задржи група
32 R-346 17 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 1795 Pipirelli $-25.399.346 Задржи група
31 A-48 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-28.894.597 Испаднат
30 A-48 24 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 642 Pipirelli $5.601.652 Задржи група
29 A-48 25 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1158 Pipirelli $19.467.275 Задржи група
28 P-16 30 0 0 0 0 0 17 0 - ? Dunnolop $-7.070.068 Испаднат
27 A-10 3 2 4 0 1 70 17 4.12 SF 409 Pipirelli $37.753.924 Промовиран
26 A-10 10 0 2 0 0 21 17 1.24 SF 728 Pipirelli $27.191.192 Задржи група
25 A-10 8 1 2 0 2 32 17 1.88 QF ? Pipirelli $29.424.106 Задржи група
24 A-10 6 0 2 0 0 36 15 2.4 QF - Pipirelli $5.801.414 Задржи група
23 A-10 7 0 2 0 0 26 17 1.53 SF ? Pipirelli $30.011.052 Задржи група
22 A-10 15 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $18.610.603 Задржи група
21 R-40 4 1 7 0 0 72 17 4.24 SF 1168 Pipirelli $39.041.740 Промовиран
20 R-40 12 1 1 0 0 18 17 1.06 R1 ? Pipirelli $-18.730.712 Задржи група
19 R-101 3 4 8 0 1 80 17 4.71 SF 1121 Pipirelli $-16.308.106 Задржи група
18 R-101 25 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $-5.201.407 Задржи група