Профил на менаџерот: Niklas Sörén

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Niklas Sörén
Држава: Шведска
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 8, 2010
Последна интеракција: Мај 8 2018, 20:49:29
Постови на форумот:130  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (712)
Освоени поени:0 (1719)
Победи:0 (52)
Подиуми:0 (140)
Пол-позиции:0 (78)
Најбрзи круга:0 (30)
Просечно поени/трка: - (2.41)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 6, 2013)
Достигнувања:

49% отклучени

(173/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Niklas Sörén Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 1
Број на најавувања:7670
Време поминато на ГПРО:4676.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
65-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 M-4 37 0 0 0 0 0 5 0 R1 8681 Yokomama $-10.641.304 Пензиониран*
63 Elite 33 0 0 0 0 0 17 0 R2 561 Hancock $9.004.165 Испаднат
62 M-2 2 3 4 1 2 41 17 2.41 R2 79 Badyear $31.720.849 Промовиран
61 M-2 15 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 899 Yokomama $15.303.985 Задржи група
60 Elite 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 36 Contimental $-1.700.605 Испаднат
59 Elite 15 0 0 0 1 13 17 0.76 R2 794 Michelini $41.561.485 Задржи група
58 Elite 8 2 3 0 0 28 17 1.65 - 24 Badyear $63.041.895 Задржи група
57 M-3 1 2 8 2 1 71 17 4.18 F 43 Dunnolop $120.238.010 Промовиран
56 P-3 2 3 9 7 4 87 17 5.12 QF 178 Dunnolop $88.509.672 Промовиран
55 P-3 5 2 2 6 0 39 16 2.44 R2 3064 Dunnolop $122.862.356 Задржи група
54 A-13 1 3 13 7 6 116 17 6.82 W 412 Pipirelli $112.444.345 Промовиран
53 A-13 5 0 3 0 0 51 17 3 R2 807 Pipirelli $79.435.309 Задржи група
52 A-13 6 0 0 0 0 32 17 1.88 SF 832 Pipirelli $30.272.918 Задржи група
51 P-24 7 1 2 3 2 34 17 2 R2 ? Dunnolop $-6.846.348 Испаднат
50 M-5 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $-1.651.743 Испаднат
49 M-5 7 0 1 2 1 30 17 1.76 QF 38 Dunnolop $19.254.468 Задржи група
48 M-5 4 2 3 5 1 53 17 3.12 SF 24 Dunnolop $15.530.461 Задржи група
47 M-5 5 1 3 1 1 39 17 2.29 R2 ? Dunnolop $30.211.496 Задржи група
46 P-15 2 6 15 11 4 138 17 8.12 F 30 Dunnolop $31.547.682 Промовиран
45 P-15 5 1 3 4 0 41 17 2.41 R1 131 Dunnolop $61.159.672 Задржи група
44 A-99 1 2 8 5 1 96 17 5.65 F 314 Pipirelli $115.216.592 Промовиран
43 A-99 5 0 3 0 0 41 17 2.41 R1 2141 Pipirelli $79.808.268 Задржи група
42 A-99 7 1 2 0 0 42 17 2.47 SF ? Pipirelli $38.387.905 Задржи група
41 P-8 7 0 2 1 1 36 17 2.12 SF ? Dunnolop $-526.988 Испаднат
40 M-4 29 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 196 Badyear $3.357.643 Испаднат
39 P-16 3 3 5 3 1 58 17 3.41 QF 144 Avonn $28.283.960 Промовиран
38 P-16 6 1 3 0 0 35 17 2.06 R1 ? Yokomama $23.316.500 Задржи група
37 P-16 17 1 2 0 0 17 17 1 QF ? Yokomama $21.785.132 Задржи група
36 P-16 10 0 2 0 0 20 17 1.18 QF 213 Yokomama $28.922.146 Задржи група
35 P-16 16 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 ? Dunnolop $22.133.118 Задржи група
34 P-16 25 0 0 0 0 10 17 0.59 QF ? Dunnolop $44.465.051 Задржи група
33 A-12 3 3 9 8 1 92 17 5.41 F ? Pipirelli $124.240.907 Промовиран
32 A-12 5 0 3 4 0 45 17 2.65 R2 ? Pipirelli $75.948.999 Задржи група
31 P-7 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Yokomama $-7.940.052 Испаднат
30 A-13 2 5 9 5 3 96 17 5.65 W 283 Pipirelli $46.572.313 Промовиран
29 A-13 10 0 1 0 0 29 17 1.71 R1 ? Pipirelli $59.092.031 Задржи група
28 A-13 15 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 590 Pipirelli $80.892.444 Задржи група
27 A-13 21 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 830 Pipirelli $77.307.853 Задржи група
26 R-84 1 6 13 3 0 114 17 6.71 SF ? Pipirelli $31.033.807 Промовиран
25 R-84 10 2 2 0 0 20 8 2.5 - - Pipirelli $-36.353.649 Задржи група
24 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
23 R-83 23 0 0 0 0 3 2 1.5 R1 - Pipirelli $8.258.700 Задржи група
22 R-83 25 0 0 0 0 0 1 0 R1 - Pipirelli $-23.462.202 Задржи група
21 R-83 10 0 2 0 0 32 17 1.88 QF 1538 Pipirelli $-11.325.019 Задржи група
20 R-83 6 2 4 0 0 53 17 3.12 R1 ? Pipirelli $4.138.148 Задржи група
19 R-83 7 0 1 0 0 28 17 1.65 R2 1528 Pipirelli $-10.280.572 Задржи група