Профил на менаџерот: Laslo Simion

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Laslo Simion
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 9, 2010
Последна интеракција: Мар 10 2015, 08:37:18
Постови на форумот:139  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (464)
Освоени поени:0 (683)
Победи:0 (13)
Подиуми:0 (45)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.47)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(47/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Laslo Simion Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 1
Број на најавувања:3248
Време поминато на ГПРО:417.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
47-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 A-45 28 0 0 0 0 3 5 0.6 R2 - Pipirelli $95.049.996 Пензиониран
45 A-45 17 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 998 Pipirelli $103.538.351 Задржи група
44 A-45 13 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 1241 Pipirelli $126.871.099 Задржи група
43 A-45 6 0 2 0 0 41 17 2.41 QF 721 Pipirelli $118.820.341 Задржи група
42 A-45 8 0 0 0 0 29 17 1.71 SF 693 Pipirelli $84.178.849 Задржи група
41 A-45 13 1 2 0 0 16 17 0.94 QF 924 Pipirelli $87.012.347 Задржи група
40 A-45 14 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 866 Pipirelli $100.574.707 Задржи група
39 A-45 21 0 0 0 0 2 17 0.12 SF 969 Pipirelli $73.455.465 Задржи група
38 A-45 14 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 ? Pipirelli $62.417.922 Задржи група
37 A-45 7 0 2 0 0 27 17 1.59 R2 679 Pipirelli $54.855.926 Задржи група
36 A-45 10 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 ? Pipirelli $35.033.828 Задржи група
35 A-45 9 0 0 0 0 28 17 1.65 R2 441 Pipirelli $33.427.037 Задржи група
34 P-16 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 315 Yokomama $45.351.235 Испаднат
33 P-16 21 0 1 0 0 8 17 0.47 - 260 Yokomama $21.635.136 Задржи група
32 A-54 4 2 6 0 0 61 17 3.59 R1 332 Pipirelli $41.717.232 Промовиран
31 A-54 11 1 1 0 0 14 17 0.82 R2 618 Pipirelli $39.672.203 Задржи група
30 A-54 10 0 1 0 0 25 17 1.47 QF 420 Pipirelli $23.551.115 Задржи група
29 A-54 17 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 695 Pipirelli $32.084.639 Задржи група
28 A-54 11 0 0 0 0 17 17 1 R1 ? Pipirelli $23.767.714 Задржи група
27 A-54 14 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 619 Pipirelli $25.928.530 Задржи група
26 A-54 6 2 4 1 0 51 17 3 SF 375 Pipirelli $16.178.286 Задржи група
25 A-54 12 0 1 0 0 18 17 1.06 R1 ? Pipirelli $65.265.837 Задржи група
24 A-54 11 1 1 0 0 15 17 0.88 R2 586 Pipirelli $39.982.458 Задржи група
23 R-181 2 4 7 4 0 98 17 5.76 W 884 Pipirelli $53.235.424 Промовиран
22 R-181 5 1 5 2 0 61 17 3.59 QF 1306 Pipirelli $-10.436.846 Задржи група
21 A-55 29 0 0 0 0 0 17 0 - 981 Pipirelli $-32.137.607 Испаднат
20 R-59 5 0 6 0 0 62 17 3.65 W ? Pipirelli $32.580.872 Промовиран*
19 R-59 9 1 3 0 0 32 17 1.88 R1 1772 Pipirelli $8.862.840 Задржи група