Профил на менаџерот: Marcin Rzezniczak

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Marcin Rzezniczak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 9, 2010
Последна интеракција: Јан 17 2016, 00:30:24
Постови на форумот:172  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (546)
Освоени поени:0 (730)
Победи:0 (23)
Подиуми:0 (56)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (25)
Просечно поени/трка: - (1.34)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 11, 2010)
Достигнувања:

23% отклучени

(81/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marcin Rzezniczak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 1
Број на најавувања:8825
Време поминато на ГПРО:3794.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
52-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 P-14 35 0 0 0 0 0 3 0 R1 - Yokomama $-14.627.065 Пензиониран
50 P-14 20 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 281 Yokomama $27.486.122 Задржи група
49 P-14 18 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 535 Yokomama $14.562.216 Задржи група
48 P-14 9 0 1 0 0 22 17 1.29 R2 155 Yokomama $14.169.311 Задржи група
47 P-14 10 1 1 0 0 18 16 1.12 R1 - Avonn $10.963.190 Задржи група
46 P-14 22 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 400 Avonn $12.769.348 Задржи група
45 P-14 25 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Avonn $6.183.997 Задржи група
44 P-14 14 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 157 Avonn $14.354.261 Задржи група
43 P-14 24 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 227 Avonn $7.662.283 Задржи група
42 P-14 24 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Avonn $4.550.336 Задржи група
41 P-14 20 0 1 0 0 9 17 0.53 QF ? Avonn $34.510.525 Задржи група
40 P-14 21 0 0 0 1 8 17 0.47 - 384 Avonn $37.909.573 Задржи група
39 A-78 1 5 10 0 5 103 17 6.06 SF ? Pipirelli $31.963.873 Промовиран
38 A-78 18 0 0 0 0 7 17 0.41 QF 1287 Pipirelli $16.714.141 Задржи група
37 P-12 11 1 1 0 1 13 17 0.76 R1 ? Dunnolop $-353.524 Испаднат
36 M-2 31 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 95 Yokomama $9.898.254 Испаднат
35 M-2 24 0 0 0 0 5 17 0.29 - 91 Yokomama $26.567.626 Задржи група
34 M-2 25 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 125 Yokomama $32.762.651 Задржи група
33 P-9 4 0 2 0 0 38 17 2.24 R1 ? Yokomama $24.714.642 Промовиран
32 P-9 17 1 1 0 1 12 17 0.71 - ? Yokomama $16.613.259 Задржи група
31 P-9 11 0 2 0 0 25 17 1.47 QF ? Yokomama $64.829.591 Задржи група
30 P-9 12 0 0 0 0 18 17 1.06 R1 171 Yokomama $63.018.612 Задржи група
29 A-51 1 10 13 0 4 127 17 7.47 W 252 Pipirelli $34.870.527 Промовиран
28 A-51 7 0 2 0 1 34 17 2 R1 ? Pipirelli $17.390.142 Задржи група
27 P-4 26 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 ? Dunnolop $11.082.968 Испаднат
26 P-4 13 1 2 0 0 16 17 0.94 R2 ? Badyear $10.230.878 Задржи група
25 P-4 16 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 ? Yokomama $3.580.626 Задржи група
24 P-4 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Yokomama $15.292.633 Задржи група
23 A-6 4 3 7 0 7 65 17 3.82 SF ? Pipirelli $31.552.728 Промовиран
22 A-6 6 1 5 0 4 49 17 2.88 R2 ? Pipirelli $8.167.551 Задржи група
21 A-6 18 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $10.824.094 Задржи група
20 R-44 5 0 4 2 0 55 17 3.24 R2 1497 Pipirelli $10.383.536 Промовиран
19 R-44 10 0 1 0 0 21 17 1.24 QF 1670 Pipirelli $-20.139.777 Задржи група