Профил на менаџерот: Michael Almon

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Michael Almon
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 13, 2006
Последна интеракција: Јун 9 2020, 00:06:11
Постови на форумот:393  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (864)
Освоени поени:0 (1286)
Победи:0 (30)
Подиуми:0 (98)
Пол-позиции:0 (46)
Најбрзи круга:0 (23)
Просечно поени/трка: - (1.49)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 18, 2007)
Достигнувања:

28% отклучени

(100/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michael Almon Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 5, Трка 9
Број на најавувања:49762
Време поминато на ГПРО:5470.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Момче

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Michael Almon (Последна обнова: Фев 18 2013, 00:14:42)
Game Update: Being competitive and continuing to build, Looking forward to a great season this season

Team update: I run recruitment for all the van Popta Teams. If you have interest in joining our family of teams (whether or not we are recruiting), sent me a PM, I would be happy to chat with you.

I also am the team leader for van Popta Racing.

Personal update: Always happy to catch up with old friends and teammates, current teammates, and new people alike. Feel free to drop me a line anytime about anything (say hi, advice, discussion, contributions to my personal Swiss bank account, anything really)

Cheers,
Michael