Профил на менаџерот: Antonis Gutsias

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Antonis Gutsias
Држава: Грција
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 22, 2010
Последна интеракција: Фев 7 2011, 01:23:05
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (65)
Освоени поени:0 (143)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (13)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (2.2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(28/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Antonis Gutsias Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 4
Број на најавувања:304
Време поминато на ГПРО:59.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
24-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
23 A-10 31 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $4.601.862 Испаднат
22 A-10 21 0 0 0 0 1 14 0.07 R2 - Pipirelli $6.855.182 Задржи група
21 A-10 18 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 662 Pipirelli $20.757.478 Задржи група
20 R-13 1 3 10 7 0 97 16 6.06 W - Pipirelli $53.470.414 Промовиран
19 R-13 6 1 3 0 0 37 13 2.85 - - Pipirelli $-15.937.679 Задржи група