Профил на менаџерот: Zoltán Frühzeitig

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Jordan EJ15 - 2005
Име:Zoltán Frühzeitig
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 24, 2007
Последна интеракција: Јул 10 2020, 08:56:14
Постови на форумот:9  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (1133)
Освоени поени:0 (2152)
Победи:0 (62)
Подиуми:0 (174)
Пол-позиции:0 (50)
Најбрзи круга:0 (41)
Просечно поени/трка: - (1.9)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

37% отклучени

(130/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Zoltán Frühzeitig Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 7, Трка 2
Број на најавувања:3416
Време поминато на ГПРО:561.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 131
Позиција во сезоната:5
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Trabant Scuderia F1
Екипен пласман:202
Поени на тимот:0

Спонзори

Lost Toys (R131) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 A-82 38 0 0 0 0 0 12 0 - 6633 Pipirelli $-19.859.850 Испаднат
75 R-134 4 1 8 1 1 74 12 6.17 F 6498 Pipirelli $18.985.036 Промовиран
74 R-134 5 0 5 3 1 74 16 4.62 QF 4484 Pipirelli $6.453.685 Задржи група
73 R-134 8 1 4 0 2 38 17 2.24 R1 3381 Pipirelli $-27.764.048 Задржи група
72 R-134 8 0 3 0 3 39 16 2.44 R2 4727 Pipirelli $4.145.817 Задржи група
71 R-134 9 0 0 0 0 23 14 1.64 R2 5786 Pipirelli $4.986.669 Задржи група
70 A-60 37 0 0 0 0 0 16 0 R1 5278 Pipirelli $-10.890.793 Испаднат
69 R-76 1 8 12 1 5 126 17 7.41 W 2725 Pipirelli $12.934.803 Промовиран
68 R-76 8 0 4 1 1 45 16 2.81 R2 5240 Pipirelli $13.207.045 Задржи група
67 R-76 11 0 0 0 0 16 17 0.94 R2 3538 Pipirelli $15.384.539 Задржи група
66 A-29 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 3598 Pipirelli $7.408.689 Испаднат
65 R-131 7 0 2 0 0 36 16 2.25 QF 5183 Pipirelli $5.619.445 Промовиран
64 A-86 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 2403 Pipirelli $-2.147.911 Испаднат
63 R-142 3 3 6 1 2 82 17 4.82 QF 2967 Pipirelli $7.099.299 Промовиран
62 R-142 7 1 4 2 2 43 16 2.69 QF 4849 Pipirelli $-1.087.229 Задржи група
61 R-142 5 1 4 0 2 46 17 2.71 QF 6221 Pipirelli $7.381.705 Задржи група
60 R-142 8 0 3 3 0 34 17 2 R2 3570 Pipirelli $10.004.059 Задржи група
59 R-142 17 0 0 0 0 3 16 0.19 R2 5102 Pipirelli $-44.770 Задржи група
58 R-142 6 0 1 0 2 44 17 2.59 QF 4503 Pipirelli $4.420.049 Задржи група
57 A-79 34 0 0 0 0 0 14 0 - 6591 Pipirelli $8.978.525 Испаднат
56 A-79 30 0 0 0 0 0 13 0 - 7175 Pipirelli $32.734.364 Задржи група
55 A-79 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 5095 Pipirelli $8.430.636 Задржи група
54 A-79 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 3138 Pipirelli $17.961.210 Задржи група
53 A-79 11 0 1 0 0 16 16 1 R2 4357 Pipirelli $29.560.776 Задржи група
52 A-79 28 0 0 0 0 0 13 0 R2 - Pipirelli $34.571.878 Задржи група
51 A-79 23 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 - Pipirelli $47.828.519 Задржи група
50 A-79 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $53.556.831 Задржи група
49 A-79 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Pipirelli $28.796.679 Задржи група
48 R-143 4 1 5 4 0 71 16 4.44 QF - Pipirelli $19.280.257 Промовиран
47 A-50 28 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $-2.842.068 Испаднат
46 R-314 4 2 6 2 0 73 17 4.29 F 2149 Pipirelli $27.205.399 Промовиран
45 A-30 30 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $5.226.881 Испаднат
44 R-393 2 5 11 1 0 110 17 6.47 SF 1874 Pipirelli $28.611.787 Промовиран
43 A-120 27 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $16.504.613 Испаднат
42 A-120 5 0 4 4 0 42 12 3.5 R2 - Pipirelli $40.256.546 Задржи група
41 A-120 6 0 3 1 0 43 14 3.07 QF - Pipirelli $33.278.639 Задржи група
40 A-120 11 1 2 0 0 20 16 1.25 R2 - Pipirelli $33.147.254 Задржи група
39 R-366 5 2 5 3 1 66 15 4.4 SF - Pipirelli $16.083.277 Промовиран
38 R-366 14 0 0 4 1 10 17 0.59 R2 ? Pipirelli $53.856.397 Задржи група
37 R-366 8 1 3 2 2 38 16 2.38 R2 - Pipirelli $35.808.315 Задржи група
36 R-366 8 0 2 0 0 24 16 1.5 R2 - Pipirelli $17.239.735 Задржи група
35 A-29 30 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $8.054.505 Испаднат
34 R-279 1 8 11 0 3 112 17 6.59 W 1175 Pipirelli $26.363.865 Промовиран
33 R-279 9 0 1 0 0 38 17 2.24 F 1627 Pipirelli $3.166.986 Задржи група
32 A-9 32 0 0 0 0 0 17 0 R2 932 Pipirelli $6.505.186 Испаднат
31 R-338 2 5 7 2 1 82 16 5.12 R1 - Pipirelli $26.106.423 Промовиран
30 A-9 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $5.039.383 Испаднат
29 R-194 3 3 7 1 1 75 17 4.41 QF 1353 Pipirelli $9.800.143 Промовиран
28 A-51 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-4.845.331 Испаднат
27 R-208 1 12 15 9 2 145 17 8.53 W 943 Pipirelli $31.434.099 Промовиран
26 A-1 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $2.455.727 Испаднат
25 R-56 5 0 5 0 0 57 17 3.35 R2 ? Pipirelli $5.176.467 Промовиран*
24 A-63 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $5.383.402 Испаднат
23 R-173 2 2 6 0 2 83 17 4.88 W 1020 Pipirelli $12.918.312 Промовиран
22 R-173 9 1 3 1 0 34 17 2 SF 1638 Pipirelli $6.918.600 Задржи група
21 A-50 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $9.034.268 Испаднат
20 A-50 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 1038 Pipirelli $8.449.762 Задржи група
19 A-50 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $10.194.801 Задржи група
18 A-50 19 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 805 Pipirelli $12.241.219 Задржи група
17 R-2 3 2 8 1 0 76 17 4.47 QF 937 Pipirelli $27.924.812 Промовиран
16 A-51 34 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $577.433 Испаднат
15 R-34 3 0 6 0 0 67 17 3.94 - 688 blank $20.045.179 Промовиран
14 R-34 22 0 0 0 0 3 17 0.18 - ? blank $4.408.931 Задржи група
13 R-34 12 0 0 2 0 25 17 1.47 - ? blank $-783.854 Задржи група
12 A-14 32 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-1.957.970 Испаднат
11 A-14 27 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $3.416.679 Задржи група
10 R-13 3 2 7 1 4 83 16 5.19 - - blank $8.857.959 Промовиран
9 R-13 22 0 0 0 2 2 16 0.12 - - blank $5.679.779 Задржи група
8 R-13 17 0 0 0 0 11 17 0.65 - ? blank $2.423.865 Задржи група
7 R-13 29 0 0 0 1 0 16 0 - - blank $4.586.185 Задржи група