Профил на менаџерот: Martin Tajcnár

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Martin Tajcnár
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 14, 2006
Последна интеракција: Денес во 19:47:51
Постови на форумот:1472  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (1219)
Освоени поени:0 (2608)
Победи:0 (73)
Подиуми:0 (219)
Пол-позиции:0 (90)
Најбрзи круга:0 (68)
Просечно поени/трка: - (2.14)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 19, 2007)
Достигнувања:

50% отклучени

(177/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Martin Tajcnár Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 5, Трка 10
Број на најавувања:14407
Време поминато на ГПРО:6408.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска со

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 20
Позиција во сезоната:3
Пари: $???.???.???
Возач: Philippe Bianchi (131)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:31
Гуми: blank
Име на тим: S.E.X Drivers
Екипен пласман:9
Поени на тимот:0

Спонзори

Volfo Trucks (A63) - 8 трки
Danotje (A63) - 6 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 A-63 4 1 3 4 4 41 17 2.41 QF 1285 Pipirelli $152.089.168 Промовиран
75 A-63 7 2 3 1 1 45 17 2.65 SF 2523 Pipirelli $156.806.998 Задржи група
74 A-63 5 0 2 0 2 43 17 2.53 QF 1092 Pipirelli $115.650.643 Задржи група
73 A-63 6 2 6 11 6 61 17 3.59 SF 948 Pipirelli $66.165.500 Задржи група
72 A-63 6 0 3 0 1 54 17 3.18 QF 873 Pipirelli $17.372.740 Задржи група
71 P-16 12 0 1 0 0 14 17 0.82 R2 1925 Dunnolop $-476.390 Испаднат
70 M-4 30 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 171 Dunnolop $21.029.458 Испаднат
69 M-4 28 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 380 Yokomama $38.745.984 Задржи група
68 M-4 23 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 4020 Contimental $28.164.606 Задржи група
67 M-4 17 0 0 0 0 10 17 0.59 QF 75 Dunnolop $53.567.117 Задржи група
66 M-4 4 3 5 2 2 53 17 3.12 R1 48 Contimental $54.240.118 Задржи група
65 M-4 26 0 1 0 0 6 17 0.35 R2 239 Contimental $56.326.918 Задржи група
64 P-10 1 4 9 2 3 94 17 5.53 SF 185 Dunnolop $80.223.285 Промовиран
63 P-10 11 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 202 Yokomama $63.569.271 Задржи група
62 P-10 11 0 2 0 0 22 17 1.29 QF 176 Yokomama $76.093.476 Задржи група
61 P-10 14 0 1 0 0 15 17 0.88 R1 2302 Yokomama $87.509.452 Задржи група
60 A-18 2 2 11 12 2 103 16 6.44 F 3798 Pipirelli $61.767.067 Промовиран
59 A-18 4 1 4 6 0 48 17 2.82 R2 3375 Pipirelli $31.546.121 Задржи група
58 P-7 4 1 4 0 2 48 17 2.82 SF 153 Dunnolop $-759.340 Испаднат
57 P-7 14 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 306 Yokomama $55.384.562 Задржи група
56 P-7 17 0 0 0 1 13 17 0.76 R1 910 Contimental $79.845.902 Задржи група
55 A-72 1 4 13 4 3 123 17 7.24 W 645 Pipirelli $141.881.654 Промовиран
54 A-72 7 3 3 1 1 40 17 2.35 SF 1012 Pipirelli $86.300.049 Задржи група
53 A-72 5 3 5 2 2 50 17 2.94 SF 909 Pipirelli $114.719.543 Задржи група
52 A-72 5 1 4 6 2 52 17 3.06 QF ? Pipirelli $57.820.758 Задржи група
51 P-6 38 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $71.787.882 Испаднат
50 P-6 6 0 3 0 0 44 17 2.59 R1 157 Dunnolop $41.495.363 Задржи група
49 P-6 8 0 1 0 0 27 17 1.59 QF 216 Dunnolop $49.196.352 Задржи група
48 P-6 18 0 1 0 0 12 17 0.71 R2 ? Yokomama $46.950.799 Задржи група
47 P-6 16 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 ? Yokomama $56.801.667 Задржи група
46 P-6 19 1 1 0 0 12 17 0.71 R1 197 Avonn $63.158.415 Задржи група
45 P-6 20 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 ? Avonn $38.585.379 Задржи група
44 P-6 11 0 1 0 0 21 17 1.24 R2 141 Yokomama $46.137.723 Задржи група
43 P-6 18 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 ? Avonn $48.905.620 Задржи група
42 P-6 28 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 257 Avonn $43.589.132 Задржи група
41 P-6 9 0 0 0 0 23 16 1.44 R1 - Avonn $46.673.774 Задржи група
40 P-6 23 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 215 Avonn $49.171.516 Задржи група
39 A-6 2 4 11 0 3 108 17 6.35 F 380 Pipirelli $56.329.010 Промовиран
38 A-6 4 1 3 1 1 47 17 2.76 R2 577 Pipirelli $62.928.537 Задржи група
37 R-123 1 6 16 9 2 134 17 7.88 W 1127 Pipirelli $50.892.936 Промовиран
36 P-15 22 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 162 Dunnolop $10.586.792 Спец пот
35 P-15 23 0 0 0 0 2 17 0.12 QF 147 Yokomama $4.144.941 Задржи група
34 P-15 23 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 ? Yokomama $65.991.475 Задржи група
33 P-15 24 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 136 Yokomama $19.018.605 Задржи група
32 M-2 38 0 0 0 0 0 17 0 R1 345 Yokomama $136.651.603 Испаднат
31 M-2 26 0 0 0 0 2 17 0.12 QF ? Yokomama $118.027.712 Задржи група
30 M-2 12 0 1 0 1 15 17 0.88 QF ? Badyear $64.595.391 Задржи група
29 M-2 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 86 Badyear $43.730.535 Задржи група
28 P-9 1 4 10 2 5 97 16 6.06 QF - Badyear $70.397.670 Промовиран
27 P-9 15 0 1 1 1 13 17 0.76 R1 ? Yokomama $65.259.605 Задржи група
26 A-34 1 6 10 0 6 112 17 6.59 W ? Pipirelli $87.068.559 Промовиран
25 A-34 15 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 ? Pipirelli $80.920.425 Задржи група
24 R-236 1 7 12 3 0 124 17 7.29 W 868 Pipirelli $21.569.602 Промовиран
23 R-236 12 1 1 0 1 15 2 7.5 - - Pipirelli $-5.583.327 Задржи група
22 R-175 29 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $21.301.125 Пензиониран*
21 R-208 28 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $21.254.000 Пензиониран*
20 M-1 39 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-3.334.833 Пензиониран
19 M-1 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Michelini $1.422.881 Задржи група
18 P-10 4 0 5 0 0 51 17 3 R2 99 Dunnolop $34.278.839 Промовиран
17 P-10 20 0 0 0 0 3 17 0.18 - ? Pipirelli $33.311.544 Задржи група
16 A-18 1 5 10 0 4 103 17 6.06 QF ? blank $19.077.644 Промовиран
15 P-6 36 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $10.375.457 Испаднат
14 M-4 36 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $20.245.581 Испаднат
13 Elite 32 0 0 0 0 0 17 0 - 24 blank $452.368 Испаднат
12 M-2 4 3 4 4 1 58 17 3.41 - ? blank $16.051.533 Промовиран
11 Elite 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $6.710.812 Испаднат
10 M-3 3 0 8 0 5 80 17 4.71 - ? blank $17.452.034 Промовиран
9 M-3 9 0 1 3 0 23 17 1.35 - ? blank $26.367.763 Задржи група
8 M-3 7 0 2 1 0 36 17 2.12 - 35 blank $39.844.482 Задржи група
7 M-3 7 0 2 2 0 35 17 2.06 - 44 blank $30.363.247 Задржи група
6 Elite 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $16.432.582 Испаднат
5 M-2 2 3 12 3 3 101 17 5.94 - ? blank $48.744.131 Промовиран
4 A-4 2 1 11 1 1 87 17 5.12 - ? blank $39.522.519 Промовиран
3 A-4 8 0 0 0 0 33 17 1.94 - ? blank $8.956.354 Задржи група
2 A-4 9 0 2 2 0 34 15 2.27 - - blank $2.473.007 Задржи група
1 R-15 2 4 9 7 2 102 16 6.38 - - blank $565.571 Промовиран